Як зробити метелика з тканини на шию? [draft]Такий аксесуар, як метелики з тканини, буде актуальним завжди. Головне, щоб рівень і дух майбутнього заходу відповідали аристократичному флеру такої краватки. І вже звичайно, простіше розібратися, як зробити метелика з тканини на шию самостійно замість того, щоб бігати по бутиках, вибираючи цей предмет туалету. Немає потреби витрачати шалені гроші, якщо краватку можна зшити зі шматочків тканини. Такої вже точно не буде у жодного з гостей.Зверніть увагу: цей аксесуар однаково добре пасуватиме як чоловікові, так і жінці. Ідею можна сміливо впроваджувати представникам обох статей.

Як зробити метелика з тканини на шию без пошиття?

Якщо з шиттям ніхто в сім’ї не дружить, але краватка-метелик дуже потрібна для завершення бездоганного образу, то добитися свого можна і без пошиття. Щоб вийшов метелик з тканини, нам знадобиться:

 • щільна тканина;
 • ножиці;
 • клей для тканини;
 • праска;
 • лінійка;
 • шпилька або спеціальний затискач, щоб закріпити краватку на одязі.

Для роботи ми взяли шматочок мішковини – він щільний і виглядатиме оригінально. З нього треба вирізувати два квадрати, розміри яких варіюються залежно від того, яку величину метелика Ви запланували. Наприклад, 10х12 см. Один з квадратів має бути трохи більше за інший.
В обох шматочків розігрітою праскою треба загнути краї – приблизно по 1 см. Це робиться для того, щоб закріпити заломи. Оскільки мішковина дуже сиплеться, ми додатково покриємо краї клеєм.Після того, як краї готові, квадрати слід прикласти один до одного – маленький на великій, заздалегідь крапнувши в середину трохи клею, щоб шматочки тканини закріпилися і не зрушувалися.Тепер треба лінійкою акуратно відміряти центр виробу і стиснути його двома пальцями.Зверніть увагу: в середині повинні утворитися рівно три складки.
Між ними крапаємо клей, за допомогою якого можна закріпити форму.Поки метелик сохне, відріжемо з мішковини невеликий прямокутник, завдовжки 5 см і завширшки близько 2 см. Цією смужкою ми обернемо серединку нашої краватки. На ній також треба буде зробити праскою правильні заломи – всередину, щоб приховати краї метелика. Смужку треба обернути по центру краватки, скріпити невеликою кількістю клею спереду і ззаду. Зайву тканину акуратно обрізати і закріпити шпильку або затискач.
Отже, Ви знаєте, як зробити метелика з тканини на шию. За цією ж схемою можна приготувати краватку з будь-якої іншої тканини, наприклад, з оксамиту.

Метелик з тканини своїми руками

Якщо є трохи більше часу і швацька машинка, то метелика з тканини можна зшити. Для цього знадобиться:

 • шматочок тканини;
 • голка з ниткою або швацька машинка;
 • лінійка;
 • ножиці;
 • ґудзик;
 • гумова стрічка.

Зі шматочка тканини вирізуємо квадрат, який потім складаємо навпіл і прострочуємо по краю.
Потім двома пальцями формуємо метелика, закріплюємо ниткою і згори прошиваємо смужкою іншої тканини.Тепер треба пришити до краватки-метелика гумку і ґудзик, щоб можна було її носити. Довжину гумки відміряємо за обхватом шиї, з одного боку ножицями акуратно прорізаємо отвір-петельку для ґудзика.Краватка-метелик готова!
Тепер Ваш модний образ буде завершеним і справді бездоганним. Крім того, навчившись, Ви зможете постійно оновлювати свій одяг яскравими оригінальними аксесуарами, підбираючи різні колірні рішення.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: зробити метелика з тканини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *