Як назвати дівчинку і хлопчика в 2017 році – красиві і оригінальні імена по батькові, Зодіаку і церковному календарю [draft]Майбутнє дитини багато в чому залежить від даного при народженні імені і, підібравши його правильно, можна з раннього дитинства настроїти крихітку на удачу, успіх, благополуччя і досягнення поставлених цілей. Саме тому батьки починають планувати, яким ім’ям наректи малюка, задовго до його появи на світ. Для таких відповідальних мама і пап ми підготували детальну пам’ятку з радами і прикладами вибору відповідних імен для дітей по рейтингу популярності, церковному календарю і знаку Зодіаку. З матеріалу можна дізнатися, як назвати хлопчика або дівчинку в 2017 році, і як зробити, щоб ім’я і по батькові вийшли мелодійними і співзвучними.

Як назвати дівчинку в 2017 році – красиві, звучні, ефектні і модні імена для дівчаток

Останніми роками популярність простих імен дещо впала і багато батьків, вирішуючи, як назвати дівчинку, народжену в 2017 році, намагаються вибрати нетиповий варіант, який відразу ж виділить дочку серед подружок і притягне до неї увагу.Пальму першості серед жіночих імен утримує Милена. Саме так, за статистикою, зараз нарікають багато дівчаток, що народилися. Трохи відстають Анастасія, Кіра і Софія, а ось Арина, навпаки, завойовує все більше і більше симпатиків.
Незмінним успіхом користуються Валерія, Ника, Єлизавета, Аліса, Мирослава, Ульяна і Поліна. Мелодійна звучність цих імен додає жіночність і ніжність дівочій натурі, добре поєднується з багатьма по батькові, легко запам’ятовується і відмінно сприймається на слух. Крім того, у усіх цих імен є декілька варіантів зменшувальної форми, якій дуже зручно звати дочку в домашніх умовах.Серед модніших, екзотичних позицій фігурують Агнія, Аврора, Бела, Инга, Фаина, Марта і Олеся. Найчастіше так називають своїх дочок сім’ї, де один з батьків є іноземцем.

Як назвати дівчинку в 2017 році за церковним календарем і знаком Зодіаку – підбираємо гармонійне ім’я для дочки


Церковний календар пропонує називати новонароджених діток іменами різних святих і великомучеників. Серед відповідних варіантів фігурують як прості і звичні імена (наприклад, Ольга, Олена, Марія, Ірина, Надія і т.д), так і більше екзотично і старовинні (Прасковья, Варвара, Анфіса, Ксения, Вероніка, Ефросиния).Плануючи, як назвати дівчинку, народжену в 2017 році, необхідно враховувати співзвучність імені, по батькові і прізвища, а також регіон проживання. Занадто химерних і рідкісних імен краще уникати, інакше в майбутньому вони можуть зіграти злий жарт з дитиною і утруднять його знаходження в колективі дитячого саду, школи або університету.
Астрологи, при виборі імені для дівчинки, радять орієнтуватися на точну дату народження, пору року і знак, під яким малятко з’явилося на світ. Такий підхід дозволяє не лише вибрати красиве і рідкісне ім’я для дочки, але і дає можливість підкреслити позитивні моменти характеру, а негативні, навпаки, згладити.

Як назвати дівчинку в 2017 році – красиві і співзвучні імена для дівчаток по батькові


Думаючи, як назвати дівчинку в 2017 році, недостатньо просто вибрати красиве ім’я. Треба ще скомпоновать його з по батькові і уважно прислухатися до звучання. Якщо композиція вимовляється легко, добре сприймається на слух і швидко запам’ятовується, значить, все гаразд. Коли ж однакові букви і склади нашаровуються один на одного і псують звучання, варіант треба повністю переглянути або хоч би трохи підкоригувати. Для цього існують декілька простих правил, знаючи які, дуже легко уникнути негарних поєднань.

 1. Для довгого по батькові більше підходять короткі імена, що розпочинаються з гласних букв. Вони гармонійно поєднуються один з одним і звучать красиво і чітко (наприклад, Інна Михайлівна, Ольга Костянтинівна і так далі).
 2. Дублювання першого складу імені в по батькові – не найвдаліший варіант. В цьому випадку букви накладаються один на одного і частина імені как-би “з’їдається”, втрачаючи своє мелодійне звучання (Алла Олександрівна, Ганна Андріївна і ін.).
 3. Двократне і більше повторення букви “Р” в імені і по батькові звучить грубо і занадто жорстко для жінки. Таких поєднань краще уникати.

Ці параметри допоможуть правильно підібрати для дівчинки, народженої в 2017 році, красиве ім’я, що відмінно поєднується з по батькові і прізвищем.

Як назвати хлопчика в 2017 році – красиві імена для хлопчиків, народжених в рік Вогняного Півня

Замислюючись про те, як назвати хлопчика в 2017 році, треба обов’язково враховувати вплив на характер дитини покровителя року – Вогняного Півня. Діти, народжені під цим знаком, проявляють харизматичність, непосидючість і упертість. З усіма питаннями, що виникають в юних голівках, вони йдуть до батьків і ніколи не задовольняються короткою лаконічною відповіддю.Роль основного авторитету в життя такої дитини грає батько. Син з малих років захоче копіювати татову поведінку і в майбутньому це прагнення не зникне. Знаючи про це, главі сім’ї доведеться бути дуже уважним і не проявляти при дитині дратівливість, гнів і невдоволення, інакше усі ці негативні якості неодмінно проявляться в характері малюка і в майбутньому доставлять батькам масу неприємних моментів.
Основні правила вибору красивого імені, що запам’ятовується, для хлопчика зводяться до наступних позицій:

 • Співзвучність – повне ім’я разом з по батькові і прізвищем повинне добре сприйматися на слух і швидко запам’ятовуватися. Не варто вибирати занадто довгі, труднопроизносимие імена або компонувати незвичайні зарубіжні з класичними слов’янськими прізвищами.
 • Сучасність – краще не нагороджувати дитину малопоширеним старовинним ім’ям. В майбутньому, коли малюк піде в дитячий сад або школу, це може стати предметом знущань і кепкувань, а свідомо робити зі свого нащадка “білу ворону” немає ніякого сенсу.
 • Значення імені – це теж дуже важливий момент. Називаючи дитину, батьки автоматично передають йому певні якості, пов’язані з ім’ям. Тут треба добре подумати і чітко вирішити, які саме риси хочеться додати, посилити або, навпаки, пригасити.

Приклади найпопулярніших і актуальніших імен для хлопчиків, що народилися в 2017 році

 • Олександр – із старогрецького це переводиться як “Захисник”. Називаючи малюка цим ім’ям, можна посилити такі якості, як відвага, сміливість, схильність до вазимовиручке, інтелект, інтуїція і чесність. Комі того, у імені є декілька зменшувально-пестливих варіантів (Саша, Шур, Алекс і ін.), які дуже зручно використати в домашній обстановці, у сімейному колі або в дружніх компаніях.
 • Максим – на латинському означає “Великий”. Хлопченята, названі цим ім’ям, зростають різнобічними і завжди прагнуть дізнаватися щось нове. Вони із задоволенням читають, вивчають науки, пробують себе в спорті і проявляють неймовірну активність в громадській роботі. Максими виключно доброзичливі і у будь-який момент готові прийти на допомогу усім, хто її потребує. Будинки дитини можна називати Макс, Максюта або навіть Мася.
 • Тимофій – по-грецьки звучить як що “Шанує Бога”. Таке ім’я підійде урівноваженій дитині з тонкою душевною організацією. З маленького Тимофія виросте добрий, розуміючий чоловік, здатний знайти підхід практично до будь-якої людини. Він із задоволенням виконає важливе доручення і завжди допоможе у біді. З часом проявить тягу до точних наук і порадує батьків успіхами в цій області. Для будинку можна скоротити ім’я Тимоша, Тима, Тім.
 • Михайло – в перекладі з древнеиудейского мови означає “Рівний Богові”. Ідеальний варіант імені для творчо розвиненого, уважного і розумного хлопчика, що з дитинства проявляє тягу до прекрасного. В майбутньому така дитина потягнеться до мистецтва і цілком імовірно зробить успішну кар’єру співака, музиканта, артиста або художника.
 • Артем – з грецької мови переводиться як “непереможний”. Такі діти з малих років розсудливі, уважні і відповідальні, багато читають і з цікавістю пізнають навколишній світ. Вони товариські, доброзичливі, відкриті і швидко стають душею компанії. Їх люблять за поступливу вдачу і наполегливість в досягненні поставлених цілей.

Як назвати хлопчика, народженого в 2017 році за церковним календарем, – раді з вибору імені


Часто батьки, підбираючи ім’я своєму нащадкові, не можуть прийти до консенсусу і довго сперечаються один з одним, вирішуючи, як назвати свого новонародженого сина. У такій ситуації на допомогу може прийти церковний календар, де варіанти відповідних імен закріплені за певними днями. Досить просто подивитися, на яку дату припало народження дитини, а потім простудіювати церковний календар і визначитися з ім’ям. Але, йдучи таким шляхом, слід пам’ятати, що багато імен, вказаних у святцях, належать святим мученикам і можуть принести в життя малюка не лише безхмарне щастя і божу благодать, але і серйозні випробування. Тому, вибравши відповідне красиве ім’я для хлопчика, народженого в 2017 році, буде не зайвим вивчити життєвий шлях святого, якому воно колись належало, і тільки після цього приступати до оформлення свідоцтва про народження.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *