Де Вашій дитині сподобається гуляти? [draft]Дайте відповідь на запитання тесту, щоб дізнатися, за яким маршрутом відправитися в подорож столицею. Книги із серії “7 маршрутів по Москві” допоможуть зробити цю прогулянку пізнавальною і такою, що запам’ятовується.

 1. Як Ваша дитина засинає?

А) Час спати, а вона починає гасати по кімнаті. Б) Зазвичай укладається сама, складаючи конструктор, роздивляючись книжку або додивляючись передачу про тварин. В) слухає казку і засинає.

 1. Як Ваша дитина їсть?

А) На ходу. Поряд з тарілкою завжди сто ігор, в голові мільйон ідей. Треба приловчитися, щоб нагодувати  її супом. Б) Нещодавно дитина прочитала, що вуглеводи не поєднуються з білками, і тепер їсть м’ясо без гарніру, а хліб вибирає цільнозерновий, оскільки він корисніше для здоров’я. В) З апетитом проблем немає, але є улюблені страви, яким дитина віддає перевагу.

 1. Які у Вашої дитини друзі?

А) У неї друзі – весь двір, район, школа. Хто готовий гратися з м’ячиком, хто любить залізати на дерева і турніки, той і друг. Б) Вона все частіше сама. Читає або знімає відео. Книга або телевізор – кращі друзі. В) Є друзі, з якими вони разом ходять на секцію, є компанія у дворі.

 1. Яке заняття (секції) подобається Вашій дитині?

А) Карате, рок-н-рол, спортивні секції, де треба бігати, змагатися, де можна “випустити пару”. Б) Музична школа, плавання, малювання.
В) Спортивна орієнтація, танці, хор.

 1. Де Вашій дитині подобається гуляти?

А) На спортивних майданчиках, там, де є велосипедні доріжки, де можна кататися на роликах (взимку – на ковзанах), ганяти м’ячика. Б) У дворі або в найближчому тихому скверику. Найкраще вдома посидіти. В) Дитина любить ходити по вулицях, подорожувати, але із зупинками на морозиво.

Підсумуємо результати. Більше А: Ваша прогулянка – в парку. У Вас росте енергетичний “батончик”. Йому треба бігати, веселитися, бути скрізь і відразу. Не радимо вести дитину до музею. Краще вирушайте на прогулянку до великого парку або погуляйте красивою садибою. Вам підійде маршрут:

 • Парки і садиби

https://www.clever-media.ru/Special-pages/Search/?searchtext=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8&searchmode=allwords

Більше Б: Ваша прогулянка – слідами історії. Допитливий розум у Вашого спадкоємця. Поки однолітки бігають з м’ячем, Ваша дитина вивчає будову равлика або цікавиться, чому лупою можна розпалити вогонь. У її голові прізвища художників та імена великих поетів. Для Вашої дитини буде цікавою історія міста. Вирушайте в Кремль, туди, де бере початок історія країни. Вам підійдуть маршрути:

 • Навколо Кремля.
 • Навколо Червоної площі.

https://www.clever-media.ru/Special-pages/Search/?searchtext=%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8C&searchmode=anyword

Більше В: Ваша прогулянка вулицями міста. Дитина у Вас допитлива, але не настільки, щоб сидіти на одному місці тривалий час. Краще за все дитина запам’ятовує те, що побачила під час подорожі. Вам підійдуть маршрути:

 • Берегами Москви-ріки.
 • Від Воздвиженки до Арбату.
 • Замоскворіччя. На правому березі Москви-ріки.
 • Тверська вулиця.

https://www.clever-media.ru/Special-pages/Search/?searchtext=%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0&searchmode=allwords


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *