Де вашій дитині сподобається гуляти [draft]Дайте відповідь на питання тесту, щоб дізнатися, по якому маршруту відправитися в подорож по столиці. А книги з серії “7 маршрутів по Москві” допоможуть зробити цю прогулянку пізнавальною і такою, що запам’ятовується.

 1. Як ваша дитина засинає?

А) Час спати, а він починає носитися по кімнаті.Б) Зазвичай він укладається сам, складаючи конструктор, роздивляючись книжку або додивляючись яку-небудь передачу про тварин.В) Читаний казку – і на бічну!

 1. Як ваша дитина їсть?

А) На бігу. Поряд з тарілкою завжди сто ігор, в голові мільйон ідей. Треба приловчитися, щоб впихнути в нього суп.
Б) Нещодавно дитина прочитала, що вуглеводи не поєднуються з білками, і тепер їсть м’ясо без гарніру, а хліб вибирає цельнозерновой – він корисніше для здоров’я.В) З апетитом проблем немає, але є улюблені блюда, яким чадо віддає перевагу.

 1. Які у вашої дитини друзі?

А) У нього друзі – увесь двір, увесь район, уся школа. Хто готовий носитися з м’ячиком, хто любить залізати на дерева і турніки, той і друг.Б) Він все частіше один. Читає або знімає відео. Книга або телевізор – кращі друзі.В) Є друзі, з якими вони разом ходять в секцію, є компанія у дворі.

 1. Яке зайняття (секції) сподобається вашій дитині?

А) Карате, рок-н-рол, спортивні секції, де треба бігати, змагатися, де можна “випустити пару”.Б) Музична школа, плавання, малювання.
В) Спортивне орієнтування, танці, хор.

 1. Де вашій дитині подобається гуляти?

А) На спортивних майданчиках, там, де є велосипедні доріжки, де можна кататися на роликах (взимку – на ковзанах), ганяти м’ячик.Б) У дворі або в найближчому тихому скверику. А краще удома посидіти.В) Дитина любить ходити по вулицях, подорожувати, але із зупинками на морозиво.А тепер підведемо результати.Більше А:Ваша прогулянка – в паркеУ вас росте енергетичний “батончик”. Йому треба носитися, біситися, веселитися, бути скрізь і відразу. Не радимо вести чадо в музей. Краще вирушайте на прогулянку у великий парк або погуляйте по красивих садибах.Вам підійде маршрут:

 • Парки і садиби

https://www.clever-media.ru/Special-pages/Search/?searchtext=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8&searchmode=allwordsБільше б:
Ваша прогулянка – слідами историиЛюбопитний, допитливий розум у вашого спадкоємця. Поки однолітки носяться з м’ячем, ваша дитина вивчає “облаштування” равлика або цікавиться, чому лупою можна розпалити вогонь. У його голові прізвища художників і імена великих поетів. Вашій дитині буде цікава історія міста. Вирушайте в Кремль, туди, де почала своє існування наша країна.Вам підійдуть маршрути:

 • Навколо Кремля
 • Навколо Червоної площі

https://www.clever-media.ru/Special-pages/Search/?searchtext=%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8C&searchmode=anywordБільше В:Ваша прогулянка – по вулицях городаРебенок у вас цікавий, але не настільки, щоб усидіти на місці довго-довго. Краще всього спадкоємець запам’ятовує те, що побачив під час подорожі.Вам підійдуть маршрути:

 • По берегах Москви-річки
 • По Воздвиженке до Арбату
 • Замоскворечье. На правому березі Москви
 • Тверська вулиця

https://www.clever-media.ru/Special-pages/Search/?searchtext=%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0&searchmode=allwords


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *