У яку секцію краще віддати дитину [draft]Усі батьки прагнуть, окрім школи віддати дитину в секцію, яка б не лише приносила задоволення, але і була максимально корисною для його фізичного і розумового розвитку. Спортивне зайняття допомагає набути упевненості в собі, зміцнюють здоров’я і характер. Розглянемо декілька найпопулярніших напрямів і їх особливості, які допоможуть зробити правильний вибір.

Зміст статті

Основні правила вибору секції

Добре, якщо потенціал дитини розкрився, і він точно знає, чим хоче займатися. Якщо ж дитина ще не проявила здатності, то при виборі секції слід звернув увага на наступні моменти:

  1. Темперамент.
  2. Вага і комплекція.
  3. Схильність до окремих видів спорту.
  4. Стан здоров’я.

Враховуючи перераховані важливі показники, в ухваленні остаточного рішення, в яку секцію віддати дитину, орієнтуйтеся на його вибір.

Що важливо знати при виборі футболу


Ідеальним віком для зайняття футболу є 6-7 років. У такому віці найлегше виконувати вказівки тренера і освоювати техніку гри. Якщо дитина вважає за краще комп’ютерним іграм бігати з м’ячем і при цьому ще і виявляє цікавість до футбольних матчів, можете без роздумів віддавати його в цю спортивну секцію. Слід звернув увага і на характер дитини – цей вид спорту чудово підійде холерикам і сангвінікам, а ось спокійним, замкнутим і усидливим дітям футбол буде не кращим варіантом.

Особливості зайняття хокеєм


Хокеєм може займатися тільки фізично здорова дитина, оскільки цей вид спорту вимагає великої фізичної віддачі. Важливо, щоб дитина уміла кататися на ковзанах з трьох років. Зайняття хокеєм розвиває вестибулярний апарат, рівновагу, здібності орієнтуватися в просторі. В той же час зайняття хокеєм учать приймати рішення за короткий період часу і будувати стосунки в колективі. До мінусів хокею можна віднести вірогідність отримання важких травм, високе навантаження, що може негативно відбитися на навчанні.

Плюси і мінуси балету


Балет забезпечує тренування абсолютно усієї групи м’язів, підвищує упевненість в собі і розвивають музичний слух. Цей вид спорту формує здорове розуміння міжособистісних стосунків. Починати зайняття краще з 5-6 років, оскільки більше раннє зайняття може відохотити із-за високого навантаження. Слід врахувати, що балет тягне за собою істотні фінансові витрати. Краще всього він підійде цілеспрямованим і витривалим дітям, яких не лякає наполеглива праця.

У яку секцію краще віддати дитину: відео, дивитися безкоштовно


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *