А мені літати полювання: особливості популярних авіакомпаній світу [draft]Здорова конкуренція – це завжди добре, особливо для поліпшення якості авіаперельотів. Саме вона частенько підвищує рівень обслуговування і забезпечує різноманітність додаткових послуг. Але є і один невеликий мінус: у величезній кількості авіакомпаній легко загубитися недосвідченому мандрівникові, що знаходиться в пошуку “свого” перевізника. Якщо ви з таких туристів, пропонуємо вам невеликий огляд ключових особливостей найбільших світових авіакомпаній, підготовлений нами спільно з Aviasales.ru – кращою російською пошуковою системою авіаквитків.

Рідні крила: найвідоміші авіаперевізники Росії

Розпочнемо з вітчизняних компаній, оскільки велику частину усіх польотів росіян складають рейси усередині країни. Серед популярних повітряних перевізників Росії можна виділити Аерофлот, Трансаеро і S7.Аерофлот – найбільша вітчизняна і одна з найбільших світових авіакомпаній. На сьогодні вона вважається і одній з найнадійніших – за останні 17 років з літаками Аерофлоту не сталося жодної авіакатастрофи. Підтримці цього показника всіляко сприяють наявність наймолодшого авіапарку в Європі, високий професіоналізм льотного складу і багаторічний досвід перевезень пасажирів по всьому світу. Крім того, Аерофлот є членом альянсу SkyТeam, що дозволяє його клієнтам брати участь у вигідних бонусних програмах.
Трансаеро – другий за величиною авіаперевізник Росії. Приблизно 85% усіх його рейсів – міжнародні, це дозволяє вважати Трансаеро серйозною компанією високого рівня. Якщо говорити про безпеку, то у Трансаеро 6-е місце в Європі і 16-і в загальному світовому рейтингу найнадійніших перевізників. Крім того, ця компанія відрізняється успішним впровадженням останніх інноваційних технологій. Наприклад, вони першими в Росії почали продавати квитки через Інтернет і залишаються єдиною вітчизняною компанією, оплачувати послуги якої можна електронними грошима.
Ще один популярний російський перевізник S7 – яскравий приклад грамотного ребрендингу. Причому яскравого у буквальному розумінні слова: літаки цієї авіакомпанії помітного салатового кольору, так що не помітити їх в аеропорту просто неможливо. Серед переваг можна відмітити: зручний мобільний сервіс, що дозволяє реєструватися на рейс з електронним талоном, послугу швидкої авіапошти “літальні конверти”, бонусну програму. Крім того, S7 входить до найбільшого світового альянсу OneWorld, основу якого складають такі “монстри”, як British Airways і American Airlines. Ну а найвигідніші пропозиції на квитки усіх вищеперелічених компаній можна швидко знайти на зручній пошуковій системі Aviasales.ru.

Гіганти неба : найвідоміші авіаперевізники світу

До речі, про “монстрів”. Якщо говорити про найвідоміші і популярніші авіакомпанії світу, то не вистачить і 2-х таких статей. Аж надто багато авіаперевізників, готових поборотися за статус кращих у світі. Серед них і визнані компанії з майже віковою історією, і молодші, але такі, що вже встигли зробити собі ім’я завдяки високому рівню обслуговування і професіоналізму співробітників. Тому ми просто відмітимо тих перевізників, які заслуговують на особливу увагу, як найбільш популярні світові авіакомпанії.
Німецька Lufthansa славиться своїми комфортабельними літаками і високою якістю обслуговування. Особливо подобається ця компанія пасажирам з дітьми, оскільки на борту літаків передбачені спеціальні люльки для малюків і розважальні набори для діток старше. За свій практично столітній досвід (рік створення 1926), Lufthansa довела свій авіасервіс буквально до досконалості. Але при цьому компанія зберегла доступність цін на квитки, що ви можете перевірити особисто на сайті Aviasales.ru.
Ще одна компанія, відома підвищеною комфортабельністю, і зокрема, зручними кріслами і великими відстанями між ними, – Cathay Pacific (Гонконг). Цей азіатський концерн щорічно перевозить мільйони людей по всьому світу, і практично усі вони залишаються задоволеними умовами перельоту. Крім того, у Cathay Pacific є код-шеринговое угода із залізницями Франції, завдяки чому можна витрачати отримані за перельоти милі на безкоштовні ж/д квитки по усій Європі.
Серед молодих, але амбітних компаній хочеться відмітити Airbaltic і їх гучний слоган : “Квитки за ціною коробки цукерок”. Така економна пропозиція, звичайно, не може не зацікавити, але в той же час викликає побоювання з приводу якості і безпеки цієї латвійської авіакомпанії. Проте насправді, Airbaltic – яскравий приклад поєднання якості і економії. Посудіть самі, з моменту створення компанії пройшло всього 10 років, але кількість пасажирів вже давно перевалила за 1 млн. Такий показник говорить сам за себе: дешеві польоти можуть бути комфортними. Тим більше що серед код-шерингових партнерів Airbaltic такі гіганти, як Lufthansa і British Airways, в якості обслуговування яких складно засумніватися.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *