Про що говорять абревіатури: як розшифровуються готельні скорочення? [draft]При бронюванні номера і поселенні в зарубіжних готелях, нашим туристам часто важко буває зрозуміти, що означає те або інше скорочення. Абревіатури зустрічаються в готелях всюди і мають важливу інформацію, але розшифрувати їх без упевненого володіння англійською мовою неможливо. Ми пропонуємо Вам заздалегідь дізнатися, що означають часто використовувані готельні абревіатури, із цієї статті, підготовленої спільно з Hotellook.ru – найшвидшою пошуковою онлайн-системою готелів.

Їсти подано: скорочення для типів харчування

Примітка. Дізнатися інформацію про наявність і тип харчування краще  до того, як Ви забронювали номер. Найзручніше це зробити, аналізуючи дані найбільших метапошуковиків готелів, наприклад Hotellook.ru.

Single або Standart: абревіатури для готельних номерів

Абревіатури, використовувані для позначення рівня номерів, змушують туристів ламати голову. Так, наприклад, скорочення SNGL (single) означає одномісний номер, а DBL (double) – двомісний з одним великим ліжком. Приставка TWIN (twin) має на увазі комфортабельний двомісний номер, але вже з двома ліжками.

Тим, кому потрібний повноцінний тримісний номер з окремими ліжками, треба орієнтуватися на напис TRPL (triple). Найзручнішими і оснащеними будуть номери з позначкою APT (apartment). Як правило, вони складаються з декількох кімнат і кухні.Про зручності номера розповідають наступні позначки:

  • Standart – стандартний номер.
  • Studio – однокімнатний номер, трохи більше стандартного. Як правило, в таких апартаментах є невелика кухня, поєднана з кімнатою.
  • Superior – номер розміром більше звичайного стандарту.
  • De luxe – апартаменти підвищеного комфорту.
  • Family room – сімейний номер, у якому може розміститися сім’я з 4 осіб. Він більше стандартного розміру і часто складається з декількох кімнат.
  • Suite – розкішний номер підвищеної комфортності. Крім спальні (одна або декілька), тут є ще вітальня.

Сподіваємося, наші підказки допоможуть Вам зорієнтуватися у величезній кількості готельних абревіатур, і пам’ятайте, що найвигідніші пропозиції в готелях всього світу можна знайти на Hotellook.ru.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *