Подаруйте Вашому тілу комфортний відпочинок [draft]Кому сподобається проводити спекотні літні дні в місті, посеред гарячого асфальту? Набагато приємніше виїхати на природу або на дачу, щоб відпочити від метушні й подихати свіжим повітрям.
Усі по-різному проводять час на присадибних ділянках: хтось влаштовує вечірки біля надувного басейну, хтось гуляє лісовими стежками, а хтось не покладаючи рук працює над майбутнім урожаєм. Однак увечері кожному захочеться відпочити. Сон після дня на свіжому повітрі глибокий і міцний, але тільки за умови, що Ваше дачне місце для відпочинку нічим не поступається звичному домашньому ліжку. З анатомічним матрацом Hilding Simple буде саме так!

Подаруйте Вашому тілу комфортний відпочинок з матрацом Hilding Simple!

Двосторонній матрац Hilding Simple на основі піни, просоченої бамбуковим вугіллям  – це п’ятизональна підтримка хребта, абсолютний комфорт і відчуття повного запасу енергії наступного дня!Чим же він відрізняється від старого смугастого друга, який живе на дачі вже не перший десяток років?

По-перше, Hilding Simple екологічний. Його основа складається з піни, просоченої бамбуковим вугіллям, – цей матеріал знищує шкідливі мікроорганізми і не дозволяє розмножуватися бактеріям. В даному випадку такі характеристики особливо актуальні, адже присадибна ділянка не стерильне місце. Наповнювачем верхньої системи є нетоксичний, екологічно чистий, гіпоалергенний нетканий матеріал – холкон. Він не вбирає запахи, а крім того, ущільнювач матраца зберігає форму.
По-друге, Hilding Simple практичний. Згадайте той самий старенький смугастий матрац – на його чохлі напевно відобразилася вся історія його довгого життя. Hilding Simple у цьому сенсі куди нудніше – він завжди виглядає чистим і свіжим, ніби щойно з крамниці. Справа в знімному чохлі з якісного бельгійського трикотажу з просоченням алое вера, тому його легко знімати і прати.
По-третє, Hilding Simple – це доступний варіант, який дає змогу скоротити витрати на облаштування заміського будинку. Не приховуватимемо: це не стільки бюджетний, скільки кращий варіант, щоб не купувати звичайний матрац і не задовольнятися старим. Hilding Simple має ортопедичні властивості, тобто піклується не лише про Ваш комфорт, але й про здоров’я. Як відомо, Ваше здоров’я набагато дорожче за будь-який матрац.

Відпочивайте із задоволенням, відпочивайте з Hilding Anders!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *