Подаруйте Вашому тілу комфортний відпочинок [draft]Проводити жаркі літні дні в місті, серед плавкого асфальту – кому це сподобається? Набагато приємніше вибратися ближче до природи, на дачу, відпочити від метушні і подихати свіжим повітрям.
Усі по-різному проводять час на своїх дачних ділянках: хтось влаштовує вечірки у надувного басейну, хтось гуляє і досліджує лісові стежки, а хтось не покладаючи рук працює над майбутнім урожаєм. Як би то не було, увечері кожному захочеться відпочити. Сон після дня на свіжому повітрі глибокий і міцний – але тільки за умови, що ваше дачне місце для відпочинку нічим не поступається звичному домашньому ліжку. З анатомічним матрацом Hilding Simple так і буде!

Подаруйте Вашому тілу комфортний відпочинок з матрацом Hilding Simple!

Двосторонній матрац Hilding Simple на основі піни з просоченням вугілля бамбука – це п’ятизональна підтримка хребта, абсолютний комфорт і відчуття повного запасу енергії наступного дня!Чим же він відрізняється від старого смугастого друга, який живе на дачі вже не перший десяток років?
По-перше Hilding Simple екологічний. Його основа складається з піни, просоченої бамбуковим вугіллям, – цей матеріал знищує шкідливі мікроорганізми і не дозволяє розмножуватися бактеріям. В даному випадку такі характеристики особливо актуальні, адже дачна ділянка – не саме стерильне місце.Наповнювачем верхньої системи є нетоксичний, екологічно чистий, гіпоалергенний нетканий матеріал – холкон. Він не вбирає запахи, а крім того, завдяки цьому ущільнювачу матрац зберігає форму.
По-друге Hilding Simple практичний. Згадайте той самий старенький смугастий матрац – на його чохлі напевно відобразилася уся історія його довгого життя. Hilding Simple у цьому сенсі куди нудніше – він завжди виглядає чистим і свіжим, ніби учора з магазину. Уся справа в знімному чохлі з якісного бельгійського трикотажу з просоченням Алое-Вера – його легко знімати і стирати.
По-третє Hilding Simple – це доступний варіант, який дозволяє скоротити витрати на облаштування заміського будинку. Не приховуватимемо: це не так бюджетний, як взагалі не купувати матрац і задовольнятися старим. Але на відміну від нього Hilding Simple має ортопедичні властивості, тобто піклується не лише про ваш комфорт, але і про здоров’я. Яке, як відомо, куди дорожче за будь-який матрац.

Відпочивайте із задоволенням, відпочивайте з Hilding Anders!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *