4 правила, як стильно носити прикраси, якщо вам за 30 [draft]На сайті Allwomen’s приведені прості поради, як носити прикраси тим, кому за 30. По-перше, не варто придбавати дешеву “золоту” біжутерію з кричущим дизайном. Після 30 років важлива кожна деталь образу, тому варто віддати перевагу невеликим кольє, срібним або керамічним сережкам і кільцям.

По-друге, майже в усіх випадках романтичні прикраси (кільця з сердечками або бантиками) виглядають на жінках недоречно. По-третє, небажано поєднувати біжутерію з ювелірними гарнітурами. І, нарешті, годинник – вони мають бути якісними, з срібним або золотим корпусом і без зайвого декору.

Джерело фото : allwomens.ru


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *