Корисні поради, як зберегти зачіску під шапкою [draft]Настають холоди, і дуже скоро доведеться усім надівати теплі головні убори. Проте багато дівчат відмовляються носити шапку, оскільки вона псує зачіску. Портал Allwomen’s поділився корисними рекомендаціями, як уникнути цієї проблеми, не ризикуючи при цьому підхопити застуду.
По-перше, в зимовий час не можна мити голову перед виходом на вулицю – краще використати сухий шампунь або пудру для волосся. Якщо ж ви все-таки помили голову, у такому разі ретельно висушите феном волосся. Щоб позбавитися від ефекту “кульбаби” при знятті шапки, обробіть волосся і головний убір антистатиком.

Джерело фото : allwomens.ru


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *