Модний колір волосся 2016: як знайти свій відтінокЯкий колір волосся в моді в 2016 році: орієнтуємося на натуральність

Природний колір ― не означає простоту і ординарність. Сучасні світові лідери по фарбуванню пропонують багату палітру глибоких і благородних відтінків, які дозволять вашій зачісці заграти по-новому. В першу чергу треба віддавати перевагами фарбам виробників, які відомі на весь світ і мають хорошу репутацію. Сьогодні фарбування можливе без спричинення шкоди волоссю.
У безпечних складах аміак, який буквально випалює природний пігмент, замінений на шовк, унікальна технологія підсаджує бажаний пігмент до пасм, абсолютно їх не травмуючи. В результаті виходить модний колір, глибокий і насичений, але при цьому вони зберігаються здоровими. При цьому після фарбування тон не стає монотонним, а виходить складним, кожен волосок починає грати на сонці по-своєму. Така фарба не зможе радикально змінити колір, але цього сезону це і не потрібно, вона просто зробить натуральний тон більше насиченим.Побачити приклад модного кольору волосся 2016 можна на фото, фарбування робилося безпечною фарбою від CHI.

Який колір волосся в моді 2016: вибираємо теплі відтінки

Модні кольори волосся 2016 ― це в першу чергу теплі відтінки, і така тенденція зберігається у всьому світі. І тільки в Росії досі жінки вдаються до крайності: якщо вибирають блонд ― так обов’язково холодний, або взагалі з срібним блиском, а якщо брюнет ― так колір крила ворона. Звичайно, і на заході можна побачити жінок з платиновими кучерями, але такий тон придатний виключно для ретро-образа або екстремальних варіацій на подіумі. Але в реально навколишньому житті це виглядає, як щось екзотичне.Сьогодні модний колір волосся 2016 можна створити за допомогою шампуню відтінку або бальзаму. Вибирати необхідно продукцію якісних виробників, які мають у своєму розпорядженні правильні відтінки, щоб не отримати ефект сивини або холодного блонда.
Перевагу треба віддавати:

  • русявим;
  • медовим;
  • глибоким каштановим відтінкам.

Модний колір волосся в 2016 році: омбре

Омбре з пасм різних відтінків давно вважається класикою, яка в моді у всі часи. Проте сьогодні воно видозмінюється у бік делікатного і м’якого переходу, щоб колір був одночасно насиченим і максимально природним, без пасм, що явно виділяються.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *