Як правильно робити кунилингус: опис і відео [draft]Для самоствердження чоловікові треба бути хорошим коханцем. Уславитися дамським угодником можна, якщо освоїти різну сексуальну техніку. Одна з них – це кунилингус. Це дуже сильна ласка, здатна швидко збудити жінку, доставити їй максимальну насолоду. Проте такого ефекту можна добитися тільки у тому випадку, якщо робити її правильно, майстерно.

Навіщо потрібний куни?

На техніку кунилингуса усі чоловіки дивляться по-різному. Деякі із задоволенням пестять так само свою партнерку, при цьому і самі добре збуджуються, а хтось абсолютно не приймає такого способу в ліжку. Але, ігноруючи куни, чоловіки позбавляють себе і своїх партнерок нових, гострих і приємних відчуттів. Кунилингус треба уміти робити з кількох причин:

  • Це доставляє насолоду. Будь-яка дівчина не буде проти кунилингуса. Це дуже еротична і приємна ласка. Мова чоловіка здатна викликати збудження від дотику до будь-якої точки на тілі, але коли мова заходить про головну інтимну зону дівчат, те збудження збільшується у декілька разів. Дотики теплою, гнучкою, вологою мовою подарують непередавані відчуття.
  • Це допоможе збудитися. Щоб завести хлопця, досить тільки роздягтися. З жінками ж все набагато складніше. Їм треба більше уваги і ласок, щоб дійти до краю насолоди, а за допомогою кунилингуса цей процес пройде швидше і приємніше.

Що треба врахувати, проводячи кунилингус?

Багато чоловіків думають, що пестити жінку мовою дуже просто, і цьому не треба вчитися – досить доторкнутися до її статевих органів, і вона закричить від задоволення. Але замість задоволення часто жінка залишається засмученою і незадоволеною. Варто враховувати кожну дрібницю, якщо ви збираєтеся принести жінці задоволення за допомогою куни:

  • чоловікові краще поголитися перед початком ласок. Колюча щетина, навіть якщо вона і подобається вашій супутниці, не дуже припаде до душі її ніжним статевим органам;
  • мова постійно має бути зволожена, інакше задоволення від лас не буде, а тільки дискомфорт;
  • не варто занадто напружувати мову. Привабливість мови в його гнучкості, можливості переходити від м’якого стану в напружений. Проте не варто тримати його в постійній напрузі – це не статевий член, який збуджує своєю твердістю;
  • поспіх ні до чого хорошому не приводить. Не коштує, як тільки ви дісталися до спальні, поспішати залізти до жінки у боягузи своєю мовою. Куни також передує прелюдія і ласки інших частин тіла;
  • не варто концентрувати увагу тільки на кліторі. Хороший куни – це ласки усієї статевої зони, охоплення кожної її ділянки.

Трохи про техніку кунилингуса

Розглянувши основні правила, варто сказати трохи і про техніку проведення цієї ласки. Спершу треба вибрати зручну позу для цього. Як і в сексі, поз для куни існує багато: лежачи, сидячи, стоячи. Проте не усі вони є зручними. Найпростіша і комфортніша поза – це жінка, що лежить на спині. Спускатися до статевих органів треба поступово. Спершу настройте жінку ласками по усьому тілу, повільно сходячи вниз.Торкання до органів мають бути неспішними, ніжними і м’якими. Краще розпочинати з вагінальної зони, рухаючись вгору до клітора. Погравши з ним, можна завершити процедуру проникненням в піхві.
Обов’язково треба стежити за реакцією жінки. Якщо вона розслаблена, стогне і трохи звивається в такт вашим рухам, м’язи її живота не напружені – значить, їй добре.Детальніша техніка проведення кунилингуса розглянута в пропонованому видеоЗдесь ви знайдете усі тонкощі цього мистецтва, опанувавши які, доставите своїй жінці найбільшу насолоду.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: куни це

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *