Як кинути хлопця, щоб він повернувся [draft]Якщо ви почали відчувати, що колись полум’яні почуття вашого партнера перетворилися на тьмяні відгомони минулої пристрасті, пора починати діяти. І, не дивлячись на те, що чоловіків називають сильною статтю, рішуче діють, як правило, саме крихкі жінки. Якщо вам подобається ваш партнер, але вже немає тієї “іскорки”, вдихніть в стосунки нове життя. Для цього необхідно розлучитися з хлопцем, щоб він повернувся.

Навіщо розлучатися

Існує старовинна приказка про те, що людина може повною мірою усвідомити, наскільки він був щасливий, тільки після того, як втратить це щастя. Необхідно змусити вашого чоловіка зрозуміти, який скарб був у нього в руках, щоб він почав по-новому дивитися на світ і цінувати кожну секунду, проведену зі своєю коханою.Щоб досягти цього, треба проявити силу волі і завидну витримку, інакше усі старання ні до чого не приведуть і лише посилять ситуацію. Кинути чоловіка, щоб він повернувся дуже ризиковано, але цей ризик буде повністю виправданий, коли ваш коханий буквально носитиме вас на руках, не вірячи у власне щастя!
Перш ніж перейти від теорії до практики, варто тверезо оцінити ситуацію. Наприклад, якщо ви тільки-тільки почали зустрічатися, а він вже виявляє зневажливе відношення і просто не помічає вас, замисліться гарненько, чи потрібний вам такий чоловік? Адже він не зміг “протриматися” і пари місяців! Чи потрібно витрачати на нього свої сили і нерви і відроджувати почуття заради короткого спалаху романтики, яка знову нестримно вичерпається?Якщо ж ви, навпаки, довгий час живете разом або перебуваєте в шлюбі, то подібні рішучі заходи кинути чоловіка, щоб він повернувся, можуть бути украй ризикованими. В цьому випадку потрібно діяти украй обережно і докладно. Продумуйте кожен свій крок і “приміряйте” його до своєї індивідуальної ситуації. Запам’ятайте, не існує єдиного шаблону виправлення стосунків для усіх пар у світі.

Як правильно кинути чоловіка, щоб він повернувся

Пропонуємо вам список простих, але украй дієвих кроків, які допоможуть вам кинути хлопця, щоб він повернувся і боготворив вас:

  1. Дайте своєму партнерові більше вільного простору в житті. Перестаньте ставити контролюючі питання типу : “Куди ти йдеш”? чи “В скільки ти повернешся”?. Нехай відчує нотку байдужості з вашого боку. Але перегинати палицю теж не варто.
  2. Згадайте, від чого він приходив в захват, коли ви тільки починали зустрічатися? Може, варто знову непомітно включити це у своє життя, почати так само поводитися, додати крапельку інтриги і пікантності, зіграти роль отакого наївного спокусника, яким ви були для нього спочатку. Хлопець не зрозуміє ваш хитрий хід, але його підсвідомість автоматично “витягне” забуті почуття з глибини душі.
  3. Поводьтеся з хлопцем так, як він цього хоче. Станьте ідеальною в усіх відношеннях. Тим болючіше буде його втрата, коли ви вирішите, що пора “закінчувати спектакль”.
  4. Остання і найважливіша умова – хороший секс. Дайте чоловікові все те, про що він мріяв. Нехай при одному тільки погляді на вас у нього прокидаються тваринні інстинкти. Якщо ви втратили форму, запишіться в тренажерний зал, якщо ви ходите по будинку в старій футболці, заміните її шовковим халатиком. Загалом, натякніть своєму самцеві, що перед ним – бажана здобич, і що якщо він не оволодіє їй, це зробить хто-небудь інший.

Кинути хлопця, щоб він повернувся через час, дозволить вам зробити невелику перерву в стосунках. Ви наберетеся сил, і він відпочине і усвідомить, як насправді скучає за вами. Проте, якщо у вас все вийшло, і ви знову стали люблячою пристрасною парою, не допускайте тих минулих помилок, які привели до розлучення.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *