Де і як купити биткоини за рублі: прості способи [draft]Сьогодні багатьох хвилює питання: як купити биткоин за рублі? Адже він є найвідомішою і затребуваною криптовалютой. Капіталізація ринку віртуальних монет оцінюється в 175 млрд. доларів, і половину цього статку займає bitcoin. Ще нещодавно ця валюта у багатьох викликала недовіру, але нині за неї купують товари і послуги, здійснюють грошові обміни. У зв’язку з цим, в мережі Інтернет часто можна побачити питання: як і де можна краще і вигідно купити і продати биткоин за рублі? Існує 5 основних способів.

Чому при купівлі биткоинов велика комісія?

У більшості випадків купівля биткоина супроводжується солідною комісією. І причини цього цілком виправдані. Спочатку в платіжній системі, яка грунтована на криптографії, не передбачена необхідність наявності посередницької організації. Таким чином, надійність у учасників питань не викликає. Що стосується комісії, що вилучається за проведення операцій з биткоинами, тут все набагато складніше.

На замітку! Комісійні витрати в сумі здатні досягати 15% і понад усе на одну операцію з биткоинами.

Причина високої комісії полягає у відсутності контролю, оскільки система децентрализована. У зв’язку з дефіцитом попиту і пропозиції ціни на послуги завищені. Єдиним регулятором є ринок. Поки система не збалансується самостійно, комісійні будуть захмарними.

Попередні дії

Перш ніж купити биткоин за рублі в Росії, необхідно зареєструвати гаманець, на якому зберігатиметься криптовалюта. Зручніше і легше використати прості онлайн-сервіси, за допомогою яких можна управляти монетами з планшета, телефону і інших пристроїв. Правда, від злому ніхто не застрахований. Якщо шахраї оволодіють засобами з гаманця, повернути їх не вдасться. І причина знову криється у відсутності централізації. Поскаржитися просто нікуди.

Найвідомішими сервісами для зберігання биткоинов є наступні:

 • Blockchain;
 • Strongcoin;
 • Coinbase.

Але це далеко не увесь список гаманців для зберігання криптовалюти. Насправді їх значно більше.

Як купити биткоин за рублі: 5 способів

Існує 5 основних способів, як купити і продати биткоини в Росії:

 • за Вебмани;
 • через обмінників;
 • на біржі криптовалют;
 • через форекс-брокера;
 • безпосередньо.

Варто розглянути їх детальніше.

Вебмани

Купівля биткоинов за рублі при використанні Вебмани являється найпростішим і зручнішим способом. Цей варіант притягає ще і відсутністю необхідності створювати гаманець для зберігання віртуальних монет. Річ у тому, що в аккаунті Вебмани можна зареєструвати WMX. Це гаманець, який є еквівалентом ВТС.

Далі можна діяти одним з наступних способів :

 • після виділення WMX натиснути праву кнопку миші, а коли відкриється вікно, вибрати “Поповнити”.;
 • вчинити обмін рублів на биткоини на Вебмани;
 • оформити відповідну заявку в обмінному сервісі.

Другий спосіб самий відповідний, тому як купити криптовалюту биткоин вийде по вигіднішому курсу.

Купівля биткоинов за допомогою Вебмани має одно безперечну перевагу, яка полягає в простоті і зручності. Але існують і недоліки. До них відносяться високий відсоток комісії і відсутність можливості придбання іншої криптовалюти. На Вебмани можна купити виключно биткоин.

Через обмінників

Передусім, в кожному обміннику існує певна знижка після реєстрації. Вона досить відчутна, а також є накопичувальною. Іншими словами, постійне використання одного обмінника стає вигідним. До того ж, це вигідно для обох сторін: користувач купує биткоини з пониженими комісійними, а обмінний сервіс притягає більше постійних клієнтів.

Через обмінників можна не лише купувати, але і продавати биткоини за рублі. При виборі відповідного сервісу важливо звертати увагу на його популярність, а також не заважає прочитати відгуки.

На замітку! Довіру повинні викликати обмінні сервіси, працюючі довгий час. Як правило, обмінники із завищеною комісією і недобросовісною роботою довго не затримуються.

Найбільш відомими є обмінники:

Їх хороша репутація доведена численними користувачами, що підтверджують відгуки. Проте існують і інші обмінники, що заслужили довіру.

На біржі криптовалют

Біржа – це майданчик, де здійснюються торги цифровою валютою. Будь-який з учасників має право поповнити рахунок і продавати або купувати криптовалюту за певною ціною.

З позитивного боку зарекомендувала себе біржа ЕХМО. Спочатку на цьому майданчику здійснювалися операції тільки з биткоинами, але сьогодні існує можливість використати і інші криптовалюти.

Итак, як купити биткоини за рублі на біржі? Треба створити заявку, що в ЕХМО можливо у вкладці “Торги”, яка знаходиться в особистому кабінеті користувача. Перевага такого способу полягає в порівняно низькій комісії. До недоліків відноситься обмежене число варіацій поповнення рублевого рахунку.

Через форекс-брокера

Найбільш вигідним форекс-брокером є FXOpen. На його прикладі і буде розглянутий процес купівлі биткоинов :

 1. Передусім, треба зареєструвати особистий кабінет.
 2. Потім необхідно відкрити рахунок “Крипто”. Бажано скористатися кредитним плечем 1: 2 або 1: 1.
 3. Викачати торгову платформу.
 4. Внести гроші на свій особовий рахунок, для чого користувачеві запропонована велика кількість зручних способів.
 5. Купити биткоини за допомогою торгового терміналу.

В цілому, нічого складного. До того ж, цей форекс-брокер забезпечений надійним захистом, оскільки щодня його використовує величезна кількість учасників. Грошовий обіг оцінюється в десятки мільйонів доларів. Крім того, розробником розміщені усі необхідні ліцензії у відкритому доступі. Це усе переваги форекс-брокера.

Але існують і недоліки, серед яких варто виділити складність процесу для новачків. Проте так здається тільки на перший погляд. Трохи розібравшись, можна переконатися, наскільки зручний і простий сервіс. До того ж, він обіцяє порівняно низькі комісії.

Безпосередньо

Єдиний спосіб, як купити биткоини за рублі без комісій − безпосередньо. Незважаючи на очевидну вигоду, цей варіант не рекомендується використати. Річ у тому, що він самий ризиковий. Здогадатися про це нескладно, досить детальніше розібратися з майбутнім процесом.

Перш ніж купити биткоини, за них необхідно заплатити. І, найімовірніше, рублі доведеться вносити першим. Чому саме так? Все просто: при внесенні криптовалюти повернути її буде вже неможливо, тому вважається, що покупець ризикує менше. В той же час гарантії того, що після оплати биткоини будуть переведені за призначенням, теж немає. Не варто забувати, що в мережі Інтернет велика кількість шахраїв, які заробляють на подібних операціях. Можливо, і криптовалюти у них немає. Таким чином, використання посередників є надійнішим варіантом. Вони хоч і беруть певні комісії, але у відповідь дають відповідні гарантії.

Якщо ж доводиться купувати биткоини безпосередньо, необхідно заздалегідь зібрати дані про продавця, ознайомитися з його репутацією, щоб перестрахуватися. Бажано, щоб він вів свою діяльність достатньо довго. У такому разі буде багато відгуків, причому і негативних, якщо він шахрай.

Таким чином, купити биткоини можна декількома способами. У кожного з них існують певні переваги і недоліки. Перш ніж зупинити свій вибір на якомусь варіанті, необхідно ретельно зважити потенційні ризики, визначити вигоду. Здійснювати операцію рекомендується тільки після детального вивчення усіх умов.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *