Де і як купити біткойни за рублі: прості способи [draft]Сьогодні багатьох хвилює відповідь на запитання: “Як купити біткойн за рублі?”. Адже він є найвідомішою і затребуваною криптовалютою. Капіталізація ринку віртуальних монет оцінюється в 175 млрд дол., і половина цієї суми виражається в bitcoin. Нещодавно ця валюта у багатьох викликала недовіру, але нині за неї купують товари і послуги, здійснюють грошові обміни. У зв’язку з цим, в мережі Інтернет часто можна побачити запитання: “Як і де можна краще і вигідно купити і продати біткойн за рублі?”. Є 5 основних способів.

Чому при купівлі біткойнів стягують велику комісію?

У більшості випадків купівля біткойна супроводжується великою комісією. І причини її цілком виправдані. Спочатку в платіжній системі, яка ґрунтується на криптографії, не була передбачена необхідність наявності посередницької організації. Таким чином, надійність в учасників сумнівів не викликає. Що стосується комісії, яка стягується за проведення операцій з біткойнами, тут все набагато складніше.

Примітка. Комісійні витрати в сумі можуть досягати 15 % і більше за одну операцію з біткойнами.

Причина високої комісії полягає у відсутності контролю, оскільки система децентралізована. У зв’язку з дефіцитом попиту і пропозиції ціни на послуги завищені. Єдиним регулятором є ринок. Поки система не збалансується самостійно, комісійні будуть захмарними.

Попередні дії

Перед тим як купити біткойн за рублі в Росії, необхідно зареєструвати гаманець, на якому зберігатиметься криптовалюта. Зручніше і легше використати прості онлайн-сервіси, за допомогою яких можна управляти монетами з планшета, телефону та інших пристроїв. Щоправда, від злому ніхто не застрахований. Якщо шахраї оволодіють коштами з гаманця, повернути їх не вдасться. І причина знову криється у відсутності централізації. Поскаржитися просто нікуди.

Найвідомішими сервісами для зберігання біткойнів є наступні:

 • Blockchain;
 • Strongcoin;
 • Coinbase.

Це далеко не весь список гаманців для зберігання криптовалюти. Насправді їх значно більше.

Як купити біткойни за рублі: 5 способів

Є 5 основних способів, як купити і продати біткойни в Росії:

 • за Вебмані;
 • через обмінник;
 • на біржі криптовалют;
 • через форекс-брокера;
 • безпосередньо.

Варто розглянути їх детальніше.

Вебмані

Купівля біткойнів за рублі при використанні Вебмані є найпростішим і зручним способом. Цей варіант привертає увагу користувачів ще й відсутністю необхідності створювати гаманець для зберігання віртуальних монет. В акаунті Вебмані можна зареєструвати WMX. Цей гаманець є еквівалентом ВТС.

Далі можна діяти, скориставшись одним з наступних способів:

 • після виділення WMX натиснути на праву кнопку миші, а коли відкриється вікно, вибрати “Поповнити”;
 • обміняти рублі на біткойни на Вебмані;
 • оформити відповідну заявку в обмінному сервісі.

Другий спосіб найбільш відповідний, оскільки купити криптовалюту біткойн можна за вигідним курсом.

Купівля біткойнів за допомогою Вебмані має перевагу, яка полягає в простоті та зручності. Проте є також недоліки. До них відносяться високий відсоток комісії та брак можливості придбання іншої криптовалюти. На Вебмані можна купити тільки біткойн.

Через обмінник

У кожному обміннику є певна знижка після реєстрації. Вона відчутна, а також є накопичувальною. Іншими словами, постійне використання одного обмінника стає вигідним. До того ж, це вигідно для обох сторін: користувач купує біткойни зі зниженими комісійними, а обмінний сервіс залучає більше постійних клієнтів.

Через обмінник можна не лише купувати, але й продавати біткойни за рублі. При виборі відповідного сервісу важливо звертати увагу на його популярність, також не завадить прочитати відгуки.

Примітка. Довіру мають викликати обмінні сервіси, які працюють довгий час. Як правило, обмінники із завищеною комісією і недобросовісною обслуговуванням користувачів довго не затримуються.

Найбільш відомими є обмінники:

Їхня гарна репутація доведена численними відгуками користувачів. Проте є також інші обмінники, які заслужили довіру.

На біржі криптовалют

Біржа – це майданчик, де здійснюються торги цифровою валютою. Будь-хто з учасників має право поповнити рахунок і продавати або купувати криптовалюту за певною ціною.

З позитивного боку зарекомендувала себе біржа ЕХМО. Спочатку на цьому майданчику здійснювалися операції винятково з біткойнами, але сьогодні є можливість використати інші криптовалюти.

Отже, як купити біткойни за рублі на біржі? Треба подати заявку, що в ЕХМО можливо у вкладці “Торги”, яка знаходиться в особистому кабінеті користувача. Перевага такого способу полягає в порівняно низькій комісії. До недоліків відноситься обмежене число варіантів поповнення рублевого рахунку.

Через форекс-брокера

Найбільш вигідним форекс-брокером є FXOpen. На його прикладі і буде розглянутий процес купівлі біткойнів:

 1. Передусім треба зареєструвати особистий кабінет.
 2. Потім необхідно відкрити рахунок “Крипто”. Бажано скористатися кредитним плечем 1:2 або 1:1.
 3. Скачати торгову платформу.
 4. Внести гроші на свій особистий рахунок, для чого користувачеві запропонована велика кількість зручних способів.
 5. Купити біткойни за допомогою торгового терміналу.

В цілому, немає нічого складного. До того ж, цей форекс-брокер забезпечений надійним захистом, оскільки щодня його використовує величезна кількість учасників. Грошовий оборот оцінюється в десятки мільйонів доларів. Крім того, розробник розмістив усі необхідні ліцензії у відкритому доступі. Це всі переваги форекс-брокера.

Проте є і недоліки, серед яких варто виділити складність процесу купівлі криптовалюти для новачків. Так здається тільки на перший погляд. Трохи розібравшись, можна переконатися, наскільки зручний і простий сервіс. До того ж, він обіцяє порівняно низькі комісії.

Безпосередньо

Єдиний спосіб, як купити біткойни за рублі без комісій − безпосередньо. Незважаючи на очевидну вигоду, цей варіант не рекомендується використовувати, оскільки він найбільш ризикований. Здогадатися про це нескладно, якщо детальніше розібратися з процесом купівлі.

До того як купити біткойни, за них необхідно заплатити. І, найімовірніше, рублі доведеться вносити першим. Чому саме так? Все просто: при внесенні криптовалюти повернути її буде вже неможливо, тому вважається, що покупець ризикує менше. В той же час гарантії того, що після оплати біткойни будуть переведені за призначенням, також немає. Не варто забувати, що в мережі Інтернет велика кількість шахраїв, які заробляють на подібних операціях. Можливо, і криптовалюти у них немає. Таким чином, використання посередників є надійнішим варіантом. Вони хоч і беруть певні комісії, але й дають відповідні гарантії.

Якщо ж доводиться купувати біткойни безпосередньо, то необхідно заздалегідь зібрати дані про продавця, ознайомитися з його репутацією, щоб перестрахуватися. Бажано, щоб він вів свою діяльність достатньо довго. У такому разі буде багато відгуків, причому і негативних, якщо він шахрай.

Таким чином, купити біткойни можна в декілька способів. У кожного з них є певні переваги і недоліки. Перед тим як зупинити свій вибір на одному з варіантів, необхідно ретельно розглянути потенційні ризики, визначити вигоду. Проводити операцію рекомендується тільки після докладного вивчення всіх умов.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *