Прогноз курсу биткоина на 2018 рік [draft]Останнім часом курс биткоина лихоманить настільки, що багато майнери починають сумніватися, чи варто їм вкладати інвестиції в криптовалюту. У 2017 році спостерігалася нестабільність bitcoin на світовому ринку. Чого чекати від биткоина в 2018 році? Чи зміниться його котирування, і що говорять експерти із цього приводу? Можливо, майбутній рік ознаменується легалізацією розрахунків криптовалютой. Принаймні, оптимісти дуже на це сподіваються. Щоб не не здогадуватися і приблизно розуміти, як діяти, в цій статті представлений прогноз курсу биткоина на 2018 рік.

Перспективи биткоина на 2018 рік

Більшість експертів не занадто хочуть робити прогнози відносно котирування биткоина в 2018 році, але все-таки філософськи роздумують про це. Наприклад Том Прайс, який є стратегом агенства Morgan Stanley, проводить порівняння криптовалюти із золотом. Проте він вважає, що повинне пройти немало часу, щоб інвестори стали вкладати кошти у биткоин, повіривши в нього на усе 100%. У цей же момент bitcoin зі своїми коливаннями курсу відносно долара викликає лише сумніви. Проте стратег упевнений, що можливий повний успіх криптовалюти і вона може навіть коштувати більше, ніж золото.

Стратеги Bank of America Merrill Lynch вважають, що на сьогодні курс будь-якого виду криптовалюти достатнє волатильний, але наступного року все може змінитися. Наприклад, виросте курс биткоина і його ліквідність. Як і Том Прайс, стратеги Bank of America Merrill Lynch вірять в успіх btc і вважають його зростання неминучим.

Яким буде курс BTC/USD в 2018 році?

Роблячи прогноз на 2018 рік відносно курсу биткоина до долара, багато експертів сміливо висловлюють думку про зростання криптовалюти, яке повинне статися ближче до літа. Причому іноді прогнозується вартість btc до 13 000 доларів.

Зростання курсу криптовалюти, на думку фахівців, буде пов’язано з виникненням проблем в різних сферах банківської системи. Деякі експерти навіть передрікають крах банківської системи. У зв’язку із слабкістю банків і відсутністю можливості утримувати на плаву ситуацію, шлях биткоинов до успіху буде прокладений. Не виключено, що віртуальна валюта стане легалізованою грошовою одиницею, і за допомогою її у багатьох країнах можна буде оплачувати всілякі товари і послуги. Оскільки попит на криптовалюту виросте, то і курс різко підніметься.

Але це усього лише думки експертів, а як ситуація обернеться насправді, ніхто точно сказати не може.

Цікаво, що в середині 2017 року вже можна було спостерігати величезний попит на криптовалюту, що сталося в Японії. Там биткоини перетворилися на офіційний засіб платежів для певних сфер послуг.

А в Китаї склалася зворотна ситуація. У цій країні, навпаки, була встановлена заборона на криптовалюту. Така обстановка може стати поштовхом для зниження ціни биткоина. Експерти з Китаю дотримуються думки, що в 2018 році його вартість знизиться, як мінімум, удвічі в порівнянні з вартістю на сьогодні.

Проте, криптовалюта вже визнана на світовому ринку, що пояснюється величезними вкладеннями в неї інвесторами. Тому є шанс, що вона може бути схвалена і державами.

На замітку! Хоча зовсім нещодавно Володимир Путін зробив заяву про те, що биткоин в майбутньому не отримає державної підтримки, оскільки криптовалюти можуть бути використані для ухилення від податків, відмивання грошей і поширення різних шахрайських схем.

За прогнозами експертів, курс биткоина в 2018 році навряд чи підніметься вище 4 500 − 4 800 доларів. Проте оптимісти чекають більш високої вартості в майбутньому.

Під Верадиттакит з Pantera Capital Management, Джон Спалланзани з GFI Group Inc.і Том Ли з Fundstrat Global Advisors мають аналогічні думки. Вони вважають, що до кінця 2017 року вартість биткоина підніметься до 6 000 доларів. Надалі криптовалюту чекає тривале зростання. Як вважає Ронни Моас з Standpoint Research, у 2018 році за 1 биткоин даватимуть 7 500 доларів.

Правда, не усі аналітики описують ситуацію настільки веселково. Так, 13 серпня 2017 року експерт Goldman Sachs Шеба Джафари зробила прогноз, що биткоин впаде в 2018 році на 40%, ледве досягнувши 4 827 доларів.

За прогнозами астрофізика Мариуша Тарнопольского з Янгеловского університету Польщі, биткоин до початку 2018 року складе 4 537 доларів.

Таким чином, думки експертів розділилися. За прогнозами одних знавців, в 2018 році биткоин чекає обвал, інші вважають, що його котирування зросте.

Потенційні ризики

Коли в червні поточного року курс биткоина піднявся до відмітки 3 000 доларів, багато хто почав вкладати в нього гроші. Проте вартість криптовалюти швидко впала, буквально за місяць вона знизилася приблизно на 20%. Це послужило приводом для паніки у інвесторів. Таким чином, найголовнішим потенційним ризиком віртуальної валюти є її нестабільність. Курс криптовалюти схильний до сильних коливань, тому важко бути упевненим в отриманні доходу. Вірогідність прибула і збитку приблизно рівні.

Варто відмітити, що, незважаючи на різке падіння курсу биткоинов, він все одно залишився високим. А якщо аналізувати ситуацію з початку року, котирування зросло удвічі.

Причиною обвалу для биткоина може послужити внутрішньо протистояння розробників. І це ще один потенційний ризик для криптовалюти, за рахунок якого в 2018 році вартість віртуальних грошей може чекати різкий обвал.

Крах биткоинов може спровокувати висока конкуренція майнеров. З кожним роком потрібні все більше потужностей для здобичі криптовалюти. В результаті вартість устаткування виявляється такою, що не окупається і діставати віртуальні гроші стає не вигідно. І це ще один потенційний ризик інвестування в цифрову валюту.

Чинники зростання

Проте оптимістичні експерти виділяють і можливі чинники зростання биткоина. Основними чинниками зростання цієї криптовалюти є:

  1. Законодавчі зміни – визнання криптовалюти, як, приміром, сталося в Японії.
  2. Підвищення популярності криптовалюти – в ЗМІ все частіше можна прочитати або почути про биткоини.
  3. Бажання користувачів вкладати у биткоини солідні суми грошей.

Якщо популярність криптовалюти не згасне, можна незабаром чекати того, що биткоин стане офіційною цифровою грошовою одиницею і використовуватиметься при здійсненні фінансових операцій.

Чи тримати заощадження в bitcoin в 2018 році?

Думки песимістів і оптимістів відносно питання, чи тримати заощадження в bitcoin в 2018 році або не коштує, розходяться. Ті, хто упевнений в продовженні зростання криптовалюти, без єдиного сумніву вкладатимуть в неї свої заощадження. А ті, хто вважає цей вид бізнесу збитковим і чекає обвалу биткоина, не стане з ним зв’язуватися. Безумовно, зберігання засобів у биткоинах припускає певний ризик, проте він існує і у випадку з реальними грошовими заощадженнями.

Так або інакше, курс биткоина залежить від попиту на нього. Іншими словами, чим більше користувачів повірять в нього, тим вище буде вартість криптовалюти. Проте треба розуміти, що неможливо створити нескінченну кількість віртуальної валюти. Вона обмежена 21 млн. биткоинами. Щоб добути хоч би невелику частину з цієї кількості, потрібні величезні потужності.

Багато експертів вважають биткоини валютою майбутнього, яка допоможе вийти зі світової кризи. У Росії криптовалюта не отримала широкої популярності, тому на ринку цифрових валют в Рунеті доки відносне затишшя.

Итак, як же зміниться курс биткоина в 2018 році? Точно спрогнозувати динаміку вартості цієї криптовалюти навряд чи вийде. Чи буде один биткоин коштувати 13 000 доларів або його ціну впаде до 1000 USD, покаже час.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *