Секс під час менструаціїУ стародавні часи жінка в певні періоди свого життя вважалася нечистою, на неї накладалися деякі обмеження. І щонайперше з них – до неї не міг наближатися чоловік для виконання свого подружнього обов’язку. Тепер інші часи. І жінки самі вирішують, як, втім, і чоловіки, чи можливий секс під час менструації або ні.
Для багатьох як і раніше в критичні дні жінка стає небажаною. До речі сказати, і самі жінки в такі дні часом перетворюються на в’ялих, хворобливих капризух. Їм не до любовних ігор. Та і з гігієнічної точки зору проникнення в піхві жінки в період менструації – не найприйнятніший спосіб взаємного задоволення. Адже в наявності небезпека попадання інфекції в статеві органи обох партнерів. І навіть при використанні презерватива небезпека зараження жінки велика.

Дні менструації

Дехто вважає, що секс в дні менструації абсолютно безпечний в сенсі зачаття. А ось і ні! Гарантії бути не може, вагітність можлива і в цьому випадку.

Інші переконані, що критичні дні – не причина відмовляти собі в любовних втіхах. Тим паче, що якщо не все, то значна більшість жінок саме в ці дні виглядають особливо сексуально привабливими. Відчуваючи це, вони і поводяться іноді провокативно, підсвідомо притягуючи до себе протилежну стать.
Багато чоловіків не вважають дні менструації перешкодою для сексу. Тим більше, якщо йдеться про постійних партнерів, подружжя.
З точки зору жінки, секс може служити полегшенню болів при місячних. Набряклість матки при спазмах, викликаних оргазмом, стає меншою, біль слабшає.
Швидше відбувається відторгнення ендометрія, що скорочує тривалість менструації. Піхва в критичні дні дуже чутлива, тому статевий акт закінчується вражаючим оргазмом, яскравими сексуальними переживаннями.
Відсутність небезпеки для жіночого здоров’я визнають і медики.

Чи займатися сексом в дні менструації – кожен з сексуальних партнерів повинен вирішити сам, враховуючи бажання і переваги улюбленої людини. Ні в якому разі не можна наполягати, якщо ваш чоловік або друг не проявляє готовності зайняти любов’ю у ваші критичні дні. Не примушуйте його долати в собі традиційні обмеження, пов’язані з вихованням, культурою, можливо, релігійними представленнями. Краще утримаєтеся, це ніколи не шкідливо.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: секс стародавніх часів, безопасный секс під час місячних

Коментарі 1 коментар

  • Особисто я не підтримую жінок, котрі займаються сексом під час місячних. Деякі навіть вважають, що в такі дні можна не думати про контрацепцію, оскільки неможливо завагітніти. Насправді це не так. До того ж, оскільки шийка матки відкрита, то можна також інфекцію якусь підчепити. Тому думаю, що перерва в інтимному житті на декілька днів не буде фатальною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *