Як відіпрати тональний крем?Сучасна косметична промисловість пропонує сьогодні нам, жінкам, величезний вибір тональних кремів з найрізноманітнішими функціями: протизапальні, такі, що містять світло-відбиваючі частки, що підлаштовуються під колір шкіри, регулюють жирові виділення, і так далі. Рано чи пізно кожна жінка постає перед вибором: який саме тональний крем їй потрібний. При цьому нею розглядається безліч різноманітних параметрів: від ціни до варіанту упаковки.

При виборі необхідного тонального крему далеко не останню роль грає його стійкість. Не дуже-то хочеться невтішно ридати над забрудненою дорогою і улюбленою річчю з думкою: “Як відіпрати тональний крем”? Тим більше, влітку в жару і при жирній шкірі така проблема виникає у жінок найчастіше. Основна порада, яку можна дати в цьому випадку – ніколи не купуйте дешеву косметику від невідомих виробників, пожалійте свою шкіру, гроші і нерви. Багато жінок вважають, що чим тонше накладений шар тонального крему, тим менше вірогідності, що він забруднить улюблений одяг. Але комусь може вистачити і зовсім невеликого кількість тону, який добре закріпиться на обличчі, а комусь потрібний досить товстий шар засобу. В цьому випадку варто подумати про те, що, чим темніший тон тонального засобу Ви використовуєте і чим товще шар накладаєте, тим вірогідніше, що Ваша улюблена блуза або дороге пальто будуть ним забруднені.

Але давайте заздалегідь не засмучуватимемося, адже ми – жінки, тому обов’язково знайдемо спосіб, як відіпрати тональний крем зі свого одягу. Ті, хто вже стикався з подібною проблемою, напевно, давно звернули увагу на те, що вони не самотні. Це добре видно на верхньому теплому одязі – адже пальто або куртку щодня не пратимеш. Тому, давайте не впадатимемо в смуток, а подумаємо, як відіпрати тональний крем. Адже, якщо тільки припустити, що виробники косметики, нарешті, створили мрію багатьох жінок – неймовірно стійкий тональний крем, який ніколи не залишає слідів на одязі – як його доведеться знімати з нашої бідної багатостраждальної шкіри! Ми приведемо основні способи виведення тональної основи з одягу, які пропонуються на численних жіночих форумах.

Багато жінок стверджують, що найкращий ефект при видаленні тонального крему з одягу дає засіб для миття посуду. Для цього необхідно намочити водою забруднену область одягу, після цього рясно змастити яким-небудь засобом для миття посуду. Витримати близько 20 хвилин і випрати. Цей спосіб допомагає виводити багато плям, не лише від косметики. Далі поради жінок як відіпрати тональний крем відрізняються величезною різноманітністю: від найдешевших вітчизняних засобів таких як, темне господарське мило, “Антипятин”, відбілювач “Босий” (звичайно, тільки для світлих речей), і до фірмових дорогих – “Ваніш”, засіб для виведення плям K2R австрійського виробництва, засоби компанії “Amway”, “Бездоганна білизна від Фрау Шмідт”. Усі ці засоби допомагають по-різному, очевидно, це залежить від марки виробника і стійкості самої тональної основи. Тому, якщо Ви потрапили в подібну неприємну ситуацію і вже збираєтеся із сльозами на очах викидати в сміття вашу улюблену блузу або роздумуєте про те, як відновити свою куртку або пальто, спробуйте перераховані нами способи з видалення тонального крему, і, можливо, Ви знайдете саме той спосіб, який врятує Вас і Ваш одяг.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як відстірати тональний крем, як вивести тональний крем з одягу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *