Як зрозуміти чи любить він тебе? Як зрозуміти чи подобаєшся ти йому?Розібратися у своїх почуттях не так просто, що вже говорити про чужі почуття. Отже, як зрозуміти чи подобаєшся ти хлопцеві? Як зрозуміти чи любить хлопець тебе? Ці питання часто ставлять усі дівчата. Але дати відповіді на них не так просто, як може здатися на перший погляд. Адже хлопці і дівчата закохуються по-різному. Коли хлопець подобається дівчині, то у неї відразу ж проявляється симпатія до нього. Тому вона може точно сказати чи подобається він їй. Потім у неї з’являється закоханість (практично відразу ж), зазвичай дівчина ще не сильно знайома з об’єктом своєї уваги, вона толком не знає, яка він людина. Але вона вже точно відповість на питання, любить вона його або ні.

Але хлопці зліплені зовсім з іншого тіста. Перше, що притягає хлопців в дівчатах це сексуальний потяг, але не зовнішність, а сексапільність дівчат. Тому хлопець не може сказати, чи подобаєшся ти йому, чи вважає він тебе красивою і симпатичною. Але навіть зовнішність дівчини для хлопця не має ніякого значення, вона другорядна. Він може тільки з точністю відповісти чи хоче він з тобою переспати, чи притягаєш ти його і чи сексапільна ти для нього. Ось саме по цьому безліч хлопців зустрічаються і почувають себе комфортно з дівчатами, зовнішність яких далека від стандартів фото-моделі. Саме це і доводить, що зовнішність для хлопця не головне.

Безглуздо намагатися з’ясувати у хлопця чи подобаєшся ти йому. Звичайно, він скаже, що подобаєшся йому, що краще тебе немає нікого на білому світі, він тобі брехатиме про що завгодно і робитиме компліменти твоїй зовнішності. Але правду, на жаль, він тобі не скаже. Та і кому потрібна ця, правда. Краще знати чи вважає він тебе привабливою. А на це питання хлопець зможе дати тобі відповідь. Але як самій це зрозуміти?

Все просто: якщо він дивиться на тебе, зблиском в очах, то можна сказати однозначно, що ти для нього приваблива! Якщо він зробить пропозицію зустрічатися, то можеш бути з точністю упевнена, що для нього ти приваблива. Забудь про комплекси з приводу своєї зовнішності, насолоджуйся щастям. Початок знайомства розпочинається з того, що ти стаєш для нього сексапільною. Коли дівчина розуміє це, то потім починає скаржитися, що, мовляв, усі хлопці (мужики) козли. Але саме це усе хлопцям на початку і треба. Це, правда, на яку не варто ображатися. А чого чекати, що його притягатимуть твої душевні або розумові якості? Для цього потрібен час, багато часу. Це дівчині досить півхвилини, щоб все для себе вирішити, зрозуміти, що він її обранець, але не чоловікові.

Це абсолютно нормально, що з самого початку Вашого знайомства він знаходить тебе сексапільною. І це не означає, що треба стрімголов спати з ним, навіть якщо він сильно попросить. Крім того такий розвиток подій може все зіпсувати і потім тобі доведеться гадати чому він не дзвонить. Використай з користю благодатний для себе час, коли він буде найбільш делікатний і поблажливий до тебе. Це і буде його станом закоханості, але він через якийсь час закінчиться. Тому за цей час тобі треба встигнути побудувати міцний фундамент стосунків, які не дадуть Вашому роману незабаром закінчитися. Так що використай його стан закоханості для досягнення своїх цілей.

Що таке любов в розумінні хлопця? Для нього це осмислене і зріле почуття, яке з’являється через довгий час. Він повинен зрозуміти і упізнати тебе з усіх боків: твою душу, інтелект, все в тобі. Для цього йому буде потрібно не менше півроку,а може навіть і більше, щоб він усвідомив, що він тебе любить. Прийде час, і він сам признається тобі в любові. Якщо у нього є почуття до тебе, то він запропонує назавжди з’єднати Ваші життя, якщо він зрозуміє, що не відчуває до тебе те, що необхідно відчувати, то запропонує Вам надалі розлучитися і залишитися друзями, коханцями. До цього моменту для нього любов буде лише гра, хоча він говоритиме тобі, що любить. Необхідно просто дочекатися доки він сам признається у своїх почуттях.

Головне не робити помилку і пасивно чекати щасливого моменту освідчення в коханні і пропозиції руки і серця. В цей час не треба просто чекати, необхідно зводити мости і зміцнити те, що вже побудоване між Вами. Якщо нічого не робити, то можна залишитися у розбитого корита. Лелійте свої стосунки, будуйте щастя, вчіться розуміти і приймати, відчувати його. Тільки у такому разі можна отримати те, що хочете.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як узнати чи любить тебе хлопець, як узнати чи кохаэ людина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *