Як витягнути занозу?Шипи троянд і найдрібніші трісочки, встромившись в шкіру, доставляють масу неприємних відчуттів. Але найважче витягати кістки риб, так що будьте украй обережні, обробляючи щук і окунів, виловлених в дачному ставку. У цих небезпечних тварюк навіть плавники з колючками! Якщо все-таки щось встромлялося під шкіру або, гірше за те, під ніготь, постарайтеся відразу витягнути занозу. Залишена без уваги, вона може спровокувати запалення тканин пальця і навіть кисті – панарицій, при якому потрібно операцію. Щоб цього не сталося – вчасно приймайте правильні дії з усунення занози.

Вимийте руки з милом, а тонку швейну голку і пінцет з манікюрного набору прокип’ятіть або обробіть спиртом. Введіть голку збоку від зовнішнього кінця занози під прямим кутом до неї і, не занадто заглиблюючись, постарайтеся ввіткнути вістря в занозу і виштовхнути її через ранку. Якщо це не вдалося, оголіть кінчик занози голкою,(знявши частину шкіри на початку) і захопите пінцетом. – Якщо шкіра почервоніла і припухла в тому місці, де була заноза, зробіть на два-три години зігріваючий горілчаний компрес або опустіть пошкоджену ділянку у ванночку з гарячим содовим розчином.

Не намагайтеся дістати занозу з-під нігтя. Це, по-перше, дуже боляче, а по-друге, спроби навряд чи увінчаються успіхом: занадто важкодоступне місце! Доведеться навідатися в найближчий травмпункт…

Змастіть ранку йодом або одеколоном(обробляти ними поверхневі ушкодження не забороняється), потім заклейте бактерицидним пластиром і надіньте гумовий запальник. Йод і зеленка спалюють голі тканини, змащуйте шкіру навкруги, а не саму ранку, де була заноза!   


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: Як вийняти занозу, вам потрібно голка та пінцет щоб витягнути занозу що для цьго потібно робити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *