Громадськй портал Львова головна Головна    Додати до вибраного До вибраного   до вибраного Контакти   
Громадський портал Львова
Сайт міської ради - "порнографія"
реклама »
КОМЕНТАРІ
Інтерв'ю
Як би то мало бути
Позиція громадськості
Позиція місцевої влади

ІНІЦІАТИВИ
Громадські об’єднання та рухи
Громадські колегії
Громадські слухання
Громадські дискусії

НОРМОТВОРЧІСТЬ
Проекти регуляторних актів
Проекти нормативних актів
Громадська експертиза рішень ради

МІСЬКЕ УРЯДУВАННЯ
Депутати ради
Виконавчий комітет
Керуючий справами виконкому
Секретар ради
Заступники міського голови
Міський голова
Постійні комісії ради

E-урядування
Територіальній громаді
Юридичним особам
Службовцям (чиновникам)

:

Ухвала міської ради "Про впорядкування розміщення закладів грального бізнесу у м.Львові" № 31 від 22.06.2006

Четвер, 22 червня, 2006
З метою подальшого впорядкування розміщення закладів грального бізнесу, грального обладнання (у тому числі гральних автоматів) у м.Львові суб'єктами господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, відповідно до Законів України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності“, “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності“, “Про місцеве самоврядування в Україні“, Ліцензійних умов провадження організації діяльності з проведення азартних ігор, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства фінансів України від 18.04.2006р. N 40/374, (далі - Ліцензійні умови), міська рада ухвалила:

1. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин провести інвентаризацію земельних ділянок, на яких розміщено гральне обладнання (у тому числі гральні автомати), та вжити заходів щодо дотримання суб'єктами господарювання положень земельного законодавства, цільового та ефективного користування земельними ділянками.

Відповідальний: начальник

управління природних ресурсів та

регулювання земельних відносин.

 

2. Організація проведення азартних ігор не допускається, а гральне обладнання (у тому числі гральні автомати) не підлягає розміщенню:

2.1 у приміщеннях закладів охорони здоров’я, навчальних закладів, дитячих та юнацьких організацій, закладів культури і спорту;

2.2 у приміщеннях органів державної влади та місцевого самоврядування;

2.3 у приміщеннях підприємств, установ та організацій, що належать до власності територіальної громади м.Львова;

2.4 поза межами приміщень або будівель (у підземних переходах, на зупинках громадського транспорту, на вулицях, у парках, тощо);

2.5 у приміщеннях, відкритих для огляду ззовні;

2.6 у закладах роздрібної торгівлі та громадського харчування у разі, якщо організація діяльності з грального бізнесу у таких закладах не відповідатиме вимогам Ліцензійних умов;

2.7 у малих архітектурних формах в центральній частині м.Львова;

2.8 у приміщеннях, які не відповідають встановленим санітарним та пожежним нормам.

 

3. Враховуючи набрання чинності Ліцензійними умовами, що передбачають обов'язкове отримання ліцензії для провадження організації діяльності з проведення азартних ігор, Львівському міському управлінню УМВС України у Львівській області:

3.1. Провести перевірку правомірності діяльності з проведення азартних ігор (наявність ліцензії, тощо) суб'єктами господарювання у м.Львові.

3.2. У разі виявлення випадків незаконної господарської діяльності вжити заходів у встановленому порядку.

3.3. Начальнику ЛМУ УМВС України у Львівській області доповісти на наступному пленарному засіданні міської ради про стан виконання підпунктів 3.1 і 3.2 цієї ухвали.

 

4. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють організацію діяльності з проведення азартних ігор:

4.1. Добровільно припинити незаконну господарську діяльність у разі відсутності ліцензії на провадження організації діяльності з проведення азартних ігор.

4.2. Неухильно забезпечувати заборону участі в азартних іграх осіб віком до 18 років, дотримання інших вимог Ліцензійних умов, цієї ухвали, норм чинного законодавства.

4.3. Дотримуватися затверджених правил азартних ігор, утримуватися від незаконної та недобросовісної поведінки стосовно клієнтів.

4.4. Придбавати торгові патенти у порядку, визначеному законом, за місцем провадження господарської діяльності, тобто у м.Львові.

 

5. Управлінню промисловості та підприємництва звернутися до ДПІ у м.Львові з клопотанням про проведення повної інвентаризації торгових патентів та подальшої перевірки кількості виданих патентів – реальній кількості гральних місць (гральних автоматів, гральних столів).

Відповідальний: начальник

управління промисловості та

підприємництва.

 

6. Управлінню комунального майна:

6.1. Встановити обмеження на відчуження об’єктів нерухомого майна, що належать до власності територіальної громади м.Львова, та передачі їх в оренду суб’єктам господарювання для проведення азартних ігор.

6.2. У разі використання переданих об’єктів, що є у власності територіальної громади м.Львова, не за цільовим призначенням, зокрема для проведення азартних ігор, забезпечити їх повернення у встановленому порядку до власності територіальної громади м.Львова.

Відповідальний: начальник

управління комунального майна.

 

7. Відділу у справах неповнолітніх:

7.1. Налагодити співпрацю з органами внутрішніх справ та управлінням муніципальної дружини щодо механізмів забезпечення норм Ліцензійних умов, які стосуються заборони участі в азартних іграх особі віком до 18 років.

7.2. Розробити спільно з управлінням освіти, управлінням охорони здоров’я, відділом по роботі з молоддю Комплексну програму профілактики участі неповнолітніх в азартних іграх.

Відповідальний: начальник

відділу у справах неповнолітніх.

 

8. Заступнику міського голови з питань економіки та соціальної політики у двотижневий термін утворити спеціальну комісію, до складу якої включити представників:

8.1 управління промисловості та підприємництва;

8.2 управління економіки;

8.3 управління комунального майна;

8.4 управління природніх ресурсів та регулювання земельних відносин;

8.5 районних адміністрацій;

8.6 управління муніципальної дружини;

8.7 відділу у справах неповнолітніх;

8.9 управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення; 8.10 міської санітарно-епідіміологічної станції;

8.11 ЛМУ УМВС України у Львівській області (за згодою);

8.12 ДПІ м.Львова (за згодою);

8.13 інших органів державної влади та місцевого самоврядування, представників громадськості (на розсуд заступника міського голови з питань економіки та соціальної політики).

 

9. Комісія, передбачена п.8 цієї ухвали, утворюється з метою:

9.1 координації завдань та функцій, визначених законодавством та цією ухвалою, стосовно впорядкування розміщення закладів грального бізнесу у м.Львові;

9.2 здійснення моніторингу функціонування закладів грального бізнесу у м.Львові;

9.3 забезпечення у межах належної компетенції неухильного дотримання суб’єктами господарювання Ліцензійних умов, вимог цієї ухвали та інших норм чинного законодавства, що стосуються організації діяльності з проведення азартних ігор.

У разі виявлення порушень встановленого порядку організації діяльності з проведення азартних ігор комісія зобов’язана негайно інформувати уповноважені органи ліцензування, вживати інших заходів у межах компетенції органів місцевого самоврядування.

 

10. Запропонувати спеціально уповноваженому органу з питань ліцензування та іншим дозвільним органам постійно інформувати міську раду про суб'єктів господарювання, які придбавали торгові патенти для розміщення грального обладнання (у тому числі гральних автоматів) та вживати заходів щодо впорядкування розміщення грального обладнання (у тому числі гральних автоматів) у м.Львові.

 

11. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань економіки та соціальної політики

 

 

Міський голова                                А.Садовий

 


Читайте також:
:::NEW::: Текст Регламенту Львівської міської ради

 
Громадськість запитує у місцевої влади
Пошук рішень Львівської Міської Ради
Громадське обговорення проектів рішень

НОВИНИ
07 березня 2007 Проїзд Крива Липа у Львові відтепер відкритий лише для «своїх», або "дешевий піар" Ірини Маруняк
07 березня 2007 Львівські депутати діють у кращих традиціях радянських анонімників, – Олег Микита
07 березня 2007 Громадські слухання щодо організації масових неполітичних заходів у Львові перенесено. Бо не підготовлені як слід
06 березня 2007 Суд відхилив позовну заяву Дяківа щодо необхідності переукладення договорів між мешканцями та ЛПК
06 березня 2007 Декілька депутатів міськради обурені діями голови ЛОО Національної спілки художників України Олега Микити

АНОНСИ
26 лютого 2007 Конференція "Молодь і церква в сучасному суспільстві". 3 березня 2007 р.
20 лютого 2007 Громадські слухання щодо створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг в частині прибирання міста Львова. Час проведення 2 березня 2007 р.
16 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміру інвестиційного внеску інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфраструктури м. Львова. Час проведення 12 березня 2007 р.
07 лютого 2007 21.02.2007 р. Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм
07 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм


РОЗСИЛКА

 

ПОШУК

 

Громадський портал Львова

.
Copyright © Ярослав Жукровський , Роман Библюк.
Інформаційно-правовий Центр "Наше право", Агентство Інтернет Реклами -­ 2006 р.