Громадськй портал Львова головна Головна    Додати до вибраного До вибраного   до вибраного Контакти   
Громадський портал Львова
Сайт міської ради - "порнографія"
реклама »
КОМЕНТАРІ
Інтерв'ю
Як би то мало бути
Позиція громадськості
Позиція місцевої влади

ІНІЦІАТИВИ
Громадські об’єднання та рухи
Громадські колегії
Громадські слухання
Громадські дискусії

НОРМОТВОРЧІСТЬ
Проекти регуляторних актів
Проекти нормативних актів
Громадська експертиза рішень ради

МІСЬКЕ УРЯДУВАННЯ
Депутати ради
Виконавчий комітет
Керуючий справами виконкому
Секретар ради
Заступники міського голови
Міський голова
Постійні комісії ради

E-урядування
Територіальній громаді
Юридичним особам
Службовцям (чиновникам)

Новини

Львівський ринок «Новий» відновить свою роботу. Хоча не всі цього прагнуть…

П'ятниця, 09 березня, 2007

Рішення про надання дозволу ПП «Торгово-ринковий комплекс «Новий» справляти ринковий збір на ринку «Новий» (вул. Петлюри, 11) виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв на своєму засіданні 9 березня.

Конфлікт навколо ринку «Новий» триває уже понад рік. Крите приміщення на ринку викупила ТК «Інтермаркет», яка хотіло на місці ринку будувати супермаркет. Однак підприємці розпочали боротьбу за збереження ринку. Вони створили товариство «Люблінське сяйво», яке зараз проводить торгівлю навколо критого приміщення ринку. Майже два місяця тому внаслідок переговорів, зокрема з представниками міської влади, «Інтермаркет» вирішив не будувати супермаркет, а відновити функціонування ринку. У результаті було створене ПП «Торгово-ринковий комплекс «Новий». Щоби проводити свою діяльність, ТРК «Новий» звернувся до виконкому міськради з проханням дозволити справляти ринковий збір.

Однак присутня на засіданні виконкому представниця «Люблінського сяйва» звернулася до членів виконкому з проханням не давати дозволу, мотивуючи це тим, що їх товариство має намір судитися з «Інтермаркетом» щодо законності приватизації ділянки, оскільки «є підстави вважати, що це було наслідком рейдерської атаки по захопленню державної власності».

Міський голова Андрій Садовий зазначив, що незалежно від намірів «Люблінського сяйва», ТРК «Новий» має право проводити ринкову торгівлю і йому потрібно збирати ринковий збір. Якщо ж йому не надати дозвіл, то на ринку торгівля взагалі припиниться – власник приміщення може, перш за все, вимкнути електроенергію.

Члени виконкому зазначили, що на даний момент немає юридичних підстав відмовити ПП «ТРК «Новий» у справлянні ринкового збору.

31 січня 2007 року в.о. начальника управління міжвідомчих проектів Микола Шморгай повідомив ЗІК, що після майже річної боротьби з новим власником підприємці «Нового ринку» нарешті дійшли згоди з «Інтермаркетом». «На останній зустрічі представники «Інтермаркету» поінформували міську раду про те, що вирішили зберегти ринок. «Інтермаркет» призначить відповідальних працівників, проведе ремонт, поставить вікна там, де їх немає. Ринок на вулиці Симона Петлюри буде функціонувати так, як і раніше», – зазначив М.Шморгай.

ЗІК


 
Громадськість запитує у місцевої влади
Пошук рішень Львівської Міської Ради
Громадське обговорення проектів рішень

НОВИНИ
14 березня 2007 Івана Кардаша не спинити...
14 березня 2007 Через відсутність кворуму засідання виконкому перенесли на понеділок
14 березня 2007 У Львові діє громадська приймальня, яка допомагає людям звернутись до Європейського суду з прав людини
14 березня 2007 Прокуратура Львівської області та ГУМВС України у Львівській області відзвітували про свою роботу
14 березня 2007 "Хворобливий політ" фантазій львівських чиновників?

АНОНСИ
12 березня 2007 20 березня 2007 р. ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ: «ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ, ПРОБЛЕМИ ПРОЗОРОСТІ ТА ВІДКРИТОСТІ В ДІЯЛЬНОСТІ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ»
26 лютого 2007 Конференція "Молодь і церква в сучасному суспільстві". 3 березня 2007 р.
20 лютого 2007 Громадські слухання щодо створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг в частині прибирання міста Львова. Час проведення 2 березня 2007 р.
16 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміру інвестиційного внеску інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфраструктури м. Львова. Час проведення 12 березня 2007 р.
07 лютого 2007 21.02.2007 р. Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм


РОЗСИЛКА

 

ПОШУК

 

Громадський портал Львова

.
Copyright © Ярослав Жукровський , Роман Библюк.
Інформаційно-правовий Центр "Наше право", Агентство Інтернет Реклами -­ 2006 р.