"Не ходив і не говорив": Бебешко вперше публічно зізнався, що переніс інсульт

Наслідки того, що сталося, продюсер відчуває й сьогодні Відомий український композитор і продюсер Володимир Бебешко вперше публічно розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Музикант зізнався, що три роки тому у нього стався інсульт, наслідки якого кардинально змінили його життя.

"Не ходив і не говорив": Бебешко вперше публічно зізнався, що переніс інсульт
Наслідки того, що сталося, продюсер відчуває й сьогодні

Відомий український композитор і продюсер Володимир Бебешко вперше публічно розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Музикант зізнався, що три роки тому у нього стався інсульт, наслідки якого кардинально змінили його життя.

Про це РБК-Україна розповідає з посиланням на інтерв'ю продюсера Славі Дьоміну.

Більше цікавого: Стало відомо, де зараз Володимир Бебешко, в якого проблеми зі здоров’ям Про складний період у житті

За словами 69-річного музиканта, хвороба вразила його настільки сильно, що певний час він не міг ані ходити, ані нормально розмовляти. Крім того, після перенесеного інсульту він опинився перед серйозним випробуванням, яке вимагало тривалої боротьби за відновлення.

"Усі знають - інсульт, то й все дуже просто. Воно вдарило сильно, і я не ходив, не говорив. Але зараз я ходжу, я музику пишу, з вами розмовляю. Бачите, більш-менш нормально. І маю надію, що буде ще краще", - поділився він.

Композитор зазначив, що його реабілітація триває вже третій рік. При цьому лікарі не можуть точно сказати, коли процес відновлення завершиться повністю. Всупереч цьому, Бебешко продовжує працювати над собою і не втрачає оптимізму.

Повернення до звичного життя

За словами Бебешка, найбільшу роль у його відновленні відіграє власна наполегливість. Кожного дня він приділяє час фізичній активності, багато гуляє та намагається підтримувати організм у тонусі.

"Я сам все роблю. По три години ходжу в лісі, ходжу з паличками, фізкультурою займаюся. А більше ніхто. Час треба, час, час і ще раз час. І працювати. Хочеться жити, хочеться жити просто", - зізнався композитор.

Крім того, Бебешко пригадав слова лікарів, які пояснювали, що лише невелика частина людей після інсульту має шанс повернутися до більш-менш звичного способу життя. На щастя, він опинився серед тих, кому це вдалося.

"Доктори сказали, що 15% після інсульту можуть вийти більш-менш нормально. Решта - не говорять, не встають. То я, бачите, поки що живий. Бог дав мені ще трошки поговорити і жити. На щастя", - зазначив він.

Бебешко також висловив припущення, що на його стан здоров'я могли вплинути постійні переживання та стрес, спричинені повномасштабною війною. Проте, сьогодні він налаштований рухатися вперед і продовжувати займатися улюбленою справою.

Більше цікавого:

Відома співачка розкрила деталі скандалу з Бебешком

Нікітін заінтригував новою заявою Легендарні "NikitA" та "НеАнгели" повернуться -