"Вирізали орган": Маґда зі "Зважених" потрапила на операціний стіл одразу після фіналу
Дівчина потрапила на лікарняне ліжко через два дні після фіналу шоу Фіналістка проєкту "Зважені та щасливі" Маґда Димид, яка за шість місяців скинула 65 кілограмів і вразила українців неймовірною трансформацією, зізналася, що після завершення шоу на неї чекало ще одне серйозне випробування. Лише за

Фіналістка проєкту "Зважені та щасливі" Маґда Димид, яка за шість місяців скинула 65 кілограмів і вразила українців неймовірною трансформацією, зізналася, що після завершення шоу на неї чекало ще одне серйозне випробування. Лише за два дні після фіналу жінка потрапила до лікарні, де перенесла складну операцію.
Про це РБК-Україна розповідає з посиланням на інтерв'ю переможниці для проєкту "КЕЙС".
Більше цікавого: Хто скинув більше 100 кг і став переможцем шоу "Зважені та щасливі" 2025 року Термінова операція змінила життяЗа словами Маґди, під час стрімкого схуднення в її жовчному міхурі почали утворюватися камені. Процес тривав близько шести місяців, а після завершення проєкту лікарі ухвалили рішення про оперативне втручання. У результаті жовчний міхур довелося повністю видалити.
Вона пригадує, що новина про необхідність операції стала для неї справжнім шоком, адже морально вона вже чекала завершення всіх випробувань.
"Я думаю: Боже, за що мені таке покарання, чому так сталося зі мною?" - згадує вона.
Після операції вона два тижні провела в лікарні, а разом із новим етапом життя отримала й суворі обмеження в харчуванні.
Маґда після схуднення (фото: іnstagram.com/magda.dymyd)
Фіналістка зізнається, що найважче було усвідомити: одразу після завершення проєкту, на який вона витратила пів року життя, на неї чекають нові випробування.
"Мені і так було дуже важко і фізично, і морально. І я пів року жила з думкою, що прийде ця дата, завершення проєкту, і я буду вільною", - розповіла вона.
Маґда мріяла відпочити, поїхати в гори, покататися на лижах чи ковзанах, більше часу проводити з друзями та нарешті жити без постійних обмежень. Однак доля розпорядилася інакше.
"Проходить два дні. Я тільки віджила, і мене знову дають в страшні обмеження. Я думала: "Боже, за що ти мене так караєш?" Я просто плакала в лікарні два дні підряд", - зізналася жінка.
Операція - мій "запобіжник"Згодом ставлення до ситуації змінилося. Після переосмислення пережитого Маґда почала сприймати операцію не як покарання, а як шанс зберегти результат, за який так довго боролася.
Тепер їй доведеться все життя дотримуватися спеціальної дієти. Лікарі рекомендували максимально обмежити жирну, смажену та солодку їжу. Алкоголь також залишається під суворим контролем - дозволені лише мінімальні дози і лише зрідка.
"Потім я подумала, переосмислила і вирішила: це ще один запобіжник, щоб я була худою все життя. Бог вирішив, що я не зможу втримати цю вагу, повернуся в солодке, алкоголь і фастфуд. Тепер, коли я споживаю щось із цього, мені просто стає фізично погано", - поділилася Маґда.
Дівчина каже, що сьогодні сприймає пережите зовсім інакше. Вона переконана, що ця ситуація допоможе їй не повернутися до старих звичок і зберегти новий спосіб життя назавжди.
"Я насправді вірю, що це Бог мені таке зробив і сприймаю це не як покарання. Навпаки - він розумів, що я не витримаю, що не втримаю вагу, якою б сильною не здавалася", - підсумувала вона.
Більше цікавого:
Дружина Ткача відповіла на закиди щодо схуднення на 30 кг завдяки "уколам краси"
Іво Бобул здивував різким схудненням: як зараз виглядає 72-річний артист