Громадськй портал Львова головна Головна    Додати до вибраного До вибраного   до вибраного Контакти   
Громадський портал Львова
Сайт міської ради - "порнографія"
реклама »
КОМЕНТАРІ
Інтерв'ю
Як би то мало бути
Позиція громадськості
Позиція місцевої влади

ІНІЦІАТИВИ
Громадські об’єднання та рухи
Громадські колегії
Громадські слухання
Громадські дискусії

НОРМОТВОРЧІСТЬ
Проекти регуляторних актів
Проекти нормативних актів
Громадська експертиза рішень ради

МІСЬКЕ УРЯДУВАННЯ
Депутати ради
Виконавчий комітет
Керуючий справами виконкому
Секретар ради
Заступники міського голови
Міський голова
Постійні комісії ради

E-урядування
Територіальній громаді
Юридичним особам
Службовцям (чиновникам)

Позиція громадськості
Найкраща влада – непомітна
Вівторок, 06 березня, 2007
Розмова з Юрієм Сендецьким, головою Комітету підприємців Львівщини. Минулого тижня Комітет підприємців Львівщини змінив керівництво – головою КПЛ обрали Юрія Сендецького, генерального директора ЗАТ “Кармен-Львів”, чільника Громадської ради при митниці.
Третій сектор на третьому плані
Субота, 03 березня, 2007
Відомий німецький філософ і політолог Ральф Густав Дахрендорф свого часу писав: «Потрібно шість місяців, щоб організувати вибори, десять років, щоб установити ринкову економіку, але ціла ґенерація для того, щоб створити громадянське суспільство. Інакше, без громадянського суспільства, немає демократії».
Громадський форум Львова тицяє носом міського голови у безлад, що панує в мерії
Четвер, 01 березня, 2007
Або як "публічно" і "відкрито" звітуються перед громадою представники виконавчих органів Львівської міської ради.
Львівська «Опора» вчила депутатів рахувати
Середа, 28 лютого, 2007
Львівське представництво ГМ «Опора» сьогодні, 28 лютого, організувало під стінами Львівської міськради флеш-моб «Щоб тариф обґрунтувати, треба вміти рахувати». На думку «опорівців», через невміння депутатів рахувати тарифи то підвищуються, то понижуються. А мають бути економічно обґрунтованими та прозорими.
Відкритий лист Центру "Наше право" до громадськості та міської влади Львова
Середа, 21 лютого, 2007
Центр „Наше право” вітає ініціативу із проведення громадських слухань щодо обговорення розміщення малих архітектурних форм у місті Львові. Щиро радіємо розробці нової редакції правил розміщення МАФ-ів і хочемо звертаємо увагу громадськості на декілька цікавих фактів:
Більше третини львів’ян скаржаться на високий рівень корупції серед міських чиновників
Понеділок, 19 лютого, 2007
Результати соціологічного дослідження на тему «Громадське оцінювання діяльності міської влади у 2006 році», проведеного протягом 15-17 лютого 2007 року серед львів’ян, показали також, що мешканці міста найбільш незадовільно оцінюють роботу ЖЕКів (73,8%) та райадмінстрацій (72,9%), – про це сьогодні, повідомив Центр соціологічних досліджень «Соціолайн».
Чи потрібні громадські колегії місту Львову?
Неділя, 18 лютого, 2007
Минулого тижня у м.Львові відбувся круглий стіл на тему «Інститут громадських колегій – реальний інструмент забезпечення участі громадськості в процесах формування муніципальної політики».
Генеральний план Львова: «латання дірок» чи стратегія розвитку?
Вівторок, 13 лютого, 2007
Громадянська мережа ОПОРА занепокоєна ситуативним та вибірковим підходом міських чиновників до планування майбутнього Львова, а саме відсутністю концептуального бачення розвитку міста та ігнорування системних інтересів громади в цьому контексті.
САМОПОМІЧ - опозиція до міської влади ?
П'ятниця, 09 лютого, 2007
Керуючий справами "Самопомочі" - Роман Петруняк про довіру до Садового, гроші організації та незадоволених львів'ян
За непрофесіоналізм міських чиновників не повинні платити мешканці, а мусить відповідати міська влада
Четвер, 08 лютого, 2007
ГМ ОПОРА, ГЦ ВГО «Наша Україна», ГО «Рух опору», Львівська спілка захисту прав громадян наголошують, що прийняте міськвиконкомом рішенням № 1189 від 20 жовтня 2006р. про двоставковий тариф не є економічно обґрунтованим, а процедура його прийняття була порушена
Відкритий лист представникам влади і громадськості щодо нового наступу на Спілчанське майно, а також всім, тим, хто ще здатний інтелектуально та фізично сприяти дотриманню чинного законодавства України
Вівторок, 06 лютого, 2007
Скільки вовка не годуй, а він все у ліс дивиться! – говорить народна мудрість… Так само і львівська міська влада: скільки добра їй не роби, вона завжди дивиться на мешканців нашого міста як на тих, хто їй усім зобов’язаний…
«Опора» вимагає покращення ситуації у сфері захисту прав людини
Понеділок, 05 лютого, 2007
Громадянська мережа «Опора» звернулася до начальника УМВСУ у Львівській області Михайла Цимбалюка із проханням покращити ситуацію у сфері захисту прав людини, – повідомила сьогодні, 5 лютого, прес-служба ГМ «Опора».
Громадський форум Львова став на захист прав журналістів газети «Ратуша»
Понеділок, 05 лютого, 2007
«Уперше за усі роки незалежності України міська влада у Львові відкрито, без посередництва інших структур (податкової, міліції), як це було раніше, всіма шляхами намагається знищити один із засобів масової інформації міста. Якими б розрахунками і аргументами не послуговувалися міський голова Андрій Садовий і його оточення, зрозуміло, що мотивом для "розправи" над газетою «Ратуша» є особисті порахунки і помста за журналістську позицію її головного редактора Миколи Савельєва», – повідомив сьогодні, 5 лютого, прес-центр Громадського форуму Львова.
Міська влада, випускаючи облігації, може зіштовхнути Львів у боргову яму
Четвер, 01 лютого, 2007
За відсутності стратегічного плану розвитку міста і конкретних проектів, під які братимуть запозичення, випускати муніципальні облігації небезпечно. Це може призвести Львів до боргової ями, з якої місто довго не зможе вибратися. Про це заявив сьогодні, 1 лютого, під час прес-конференції депутат Львівської міської ради від УНП Володимир Гірняк.
Нефінансування "РАТУШІ" - завуальований тиск на пресу, грубе порушення чинного законодавства і усіх етичних норм взаємовідносин між ЗМІ та владою
Середа, 31 січня, 2007
Колектив львівської муніципальної газети „Ратуша” оприлюднив звернення до засобів масової інформації з приводу тиску, який, як стверджують автори заяви, на них чинить міська рада. Подаємо текст заяви:

1 2 3 4 5 6

 
Громадськість запитує у місцевої влади
Пошук рішень Львівської Міської Ради
Громадське обговорення проектів рішень

НОВИНИ
07 березня 2007 Проїзд Крива Липа у Львові відтепер відкритий лише для «своїх», або "дешевий піар" Ірини Маруняк
07 березня 2007 Львівські депутати діють у кращих традиціях радянських анонімників, – Олег Микита
07 березня 2007 Громадські слухання щодо організації масових неполітичних заходів у Львові перенесено. Бо не підготовлені як слід
06 березня 2007 Суд відхилив позовну заяву Дяківа щодо необхідності переукладення договорів між мешканцями та ЛПК
06 березня 2007 Декілька депутатів міськради обурені діями голови ЛОО Національної спілки художників України Олега Микити

АНОНСИ
26 лютого 2007 Конференція "Молодь і церква в сучасному суспільстві". 3 березня 2007 р.
20 лютого 2007 Громадські слухання щодо створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг в частині прибирання міста Львова. Час проведення 2 березня 2007 р.
16 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміру інвестиційного внеску інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфраструктури м. Львова. Час проведення 12 березня 2007 р.
07 лютого 2007 21.02.2007 р. Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм
07 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм


РОЗСИЛКА

 

ПОШУК

 

Громадський портал Львова

.
Copyright © Ярослав Жукровський , Роман Библюк.
Інформаційно-правовий Центр "Наше право", Агентство Інтернет Реклами -­ 2006 р.

Warning: Smarty error: unable to read resource: "ffotter.tpl" in /var/www/gromadaQ/gromada.lviv.ua/_ext/Smarty/libs/Smarty.class.php on line 1088

Warning: Smarty error: unable to read resource: "ffotter.tpl" in /var/www/gromadaQ/gromada.lviv.ua/_ext/Smarty/libs/Smarty.class.php on line 1088