Громадськй портал Львова головна Головна    Додати до вибраного До вибраного   до вибраного Контакти   
Громадський портал Львова
Сайт міської ради - "порнографія"
реклама »
КОМЕНТАРІ
Інтерв'ю
Як би то мало бути
Позиція громадськості
Позиція місцевої влади

ІНІЦІАТИВИ
Громадські об’єднання та рухи
Громадські колегії
Громадські слухання
Громадські дискусії

НОРМОТВОРЧІСТЬ
Проекти регуляторних актів
Проекти нормативних актів
Громадська експертиза рішень ради

МІСЬКЕ УРЯДУВАННЯ
Депутати ради
Виконавчий комітет
Керуючий справами виконкому
Секретар ради
Заступники міського голови
Міський голова
Постійні комісії ради

E-урядування
Територіальній громаді
Юридичним особам
Службовцям (чиновникам)

Як би то мало бути
Львівщині бракує кваліфікованих водіїв “маршруток”
Вівторок, 06 березня, 2007
Усі транспорті засоби, які перевозять людей, механіки перевіряють двічі на день: до початку рейсу та після нього. Відтак жодна несправна “маршрутка” на вулиці міста не виїде. У цьому “Газету” запевнив голова Асоціації перевізників Львівщини Роман Лобода.
Тлумачний словник чи Закон України?
Четвер, 01 березня, 2007
Сьогодні у Галицькому районному суді м. Львова відбулося друге слухання справи за позовом члена Громадського форуму Львова, депутата ЛМР Теодора Дяківа до Львівської міської ради щодо прийняття нею актів у формі ухвал, а не рішень, як цього вимагає законодавство.
«У мерії зашмаркалися і зашмаркали весь Львів…»
Вівторок, 27 лютого, 2007
Про об’єднання національно-демократичних сил на загальноукраїнському та місцевому рівні, а також чому львівська міська влада зігнорувала можливість знизити тарифи, йшлося на спільній прес-конференції народного депутата України від БЮТ Степана Курпіля та голови ЛОО БЮТ Івана Деньковича.
Новий хранитель львівського майна
П'ятниця, 23 лютого, 2007
«Забув» Андрій Садовий свою «щиру» обіцянку проводити прозорі конкурси на заміщення вакантних посад у міськраді. Черговим доказом цього стало призначення начальника управління комунальної власності.
Зеновій Сірик: «Львів не врятують 100 мільйонів»
Четвер, 22 лютого, 2007
- Пане Сірик, минулого тижня Львівська міська рада більшістю голосів підтримала ініціативу міського голови на отримання кредиту для міста у розмірі майже 100 мільйонів гривень.
Наступ на майно
Вівторок, 30 січня, 2007
“Прийом документів на приватизацію призупинено” – на такі повідомлення натрапляють упродовж останнього місяця львів’яни, які хочуть приватизувати власне житло
З доганою на підвищення?
П'ятниця, 19 січня, 2007
Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Андрій Левик невдовзі планує покинути свою посаду
Андрій СТЕЦЬКІВ: "На жаль, відбувається централізація влади у системі управління"
Четвер, 19 жовтня, 2006
З прийняттям положення про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради районні адміністрації міста мають шанс бути переведеними на роль статистів. «У цьому положенні значні повноваження, які є виключною прерогативою Львівської міської ради, були перейняті виконавчими органами», – зазначив у коментарі депутат ЛМР Андрій Стецьків.
Зіновій СІРИК: „Я не прихильник ставити палки в колеса тому, хто хоче зробити щось добре”
Середа, 18 жовтня, 2006
У четвер депутати Львівської міської ради вдруге спробують розмежувати повноваження виконавчих органів ради. Проект Положення «Про розмежування повноважень між виконавчими органами міськради» коментує депутат міської ради від НСНУ Зіновій Сірик.
Петро АДАМИК: "Досить спекулювати проблемами ­– пора їх вирішувати! "
Середа, 18 жовтня, 2006
На наш погляд, питання підвищення тарифів на тепло безальтернативне: крах системи теплопостачання міста можна зупинити, тільки забезпечуючи постачання газу та електроенергії. Ціни на енергоносії зросли, тому тарифи необхідно привести у відповідність до їх реальної вартості в будь-якому випадку. По-іншому Львів замерзне. Проте ми вимагаємо економічного обґрунтування змін тарифів. Вистачить покривати безгосподарність комунальних підприємств коштом громади!
Чи спростили чиновники процедуру отримання дозволів на розміщення малих архітектурних форм у місті Львові?
П'ятниця, 06 жовтня, 2006
У публікації подаємо інформацію про те, як виконуються ухвали Львівської міської ради її виконавчими органами.
Олег СОРОЧКІН юридично оформив помічників депутатів
П'ятниця, 08 вересня, 2006
На вчорашньому пленарному засіданні міськрада затвердила Положення про помічника-консультанта депутата Львівської міської ради, розробленого депутатом Олегом Сорочкіним. Про те, що являє собою положення і які наслідки воно тягне за собою, ми розпитались в самого автора.
Ігор МИКИТИН: Державній службі може настати колапс
П'ятниця, 08 вересня, 2006
Звичайні громадяни неоднозначно сприймають державних службовців, адже останні впливають на втілення прохань і бажань перших. Про будні державної служби спілкуємось із Ігорем Микитиним, начальником управління державної служби головного управління Держслужби України у Львівській області, депутатом Львівської міської ради
Проблеми органів місцевого самоврядування у виконанні делегованих повноважень
Субота, 02 вересня, 2006
У статті проаналізовано юридичні аспекти взаємовідносин органів місцевого самоврядування з виконавчою владою, означено зміст делегування повноважень на підставі адміністративних договорів. Зроблено висновок, що делегування повноважень у сфері виконавчої влади та місцевого самоврядування має ґрунтуватися на засадах законності, доцільності, обґрунтованості, добровільності та підконтрольності суб’єктів реалізації делегованих повноважень.
Марія Зубрицька: Тест на культурну та політичну притомність українців
Четвер, 31 серпня, 2006
У контексті заходів на відзначення 150-річчя від дня народження Івана Франка, — правдивіше було б сказати, їх відсутності, якщо взяти до уваги рівень належного вшанування цього ювілею у загальнонаціональних масштабах та адекватне розуміння на всіх державних рівнях і суспільних зрізах його політичної ваги й символічно-значущої ролі у формуванні системи духовних цінностей українського суспільства.

1 2

 
Громадськість запитує у місцевої влади
Пошук рішень Львівської Міської Ради
Громадське обговорення проектів рішень

НОВИНИ
07 березня 2007 Проїзд Крива Липа у Львові відтепер відкритий лише для «своїх», або "дешевий піар" Ірини Маруняк
07 березня 2007 Львівські депутати діють у кращих традиціях радянських анонімників, – Олег Микита
07 березня 2007 Громадські слухання щодо організації масових неполітичних заходів у Львові перенесено. Бо не підготовлені як слід
06 березня 2007 Суд відхилив позовну заяву Дяківа щодо необхідності переукладення договорів між мешканцями та ЛПК
06 березня 2007 Декілька депутатів міськради обурені діями голови ЛОО Національної спілки художників України Олега Микити

АНОНСИ
26 лютого 2007 Конференція "Молодь і церква в сучасному суспільстві". 3 березня 2007 р.
20 лютого 2007 Громадські слухання щодо створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг в частині прибирання міста Львова. Час проведення 2 березня 2007 р.
16 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміру інвестиційного внеску інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфраструктури м. Львова. Час проведення 12 березня 2007 р.
07 лютого 2007 21.02.2007 р. Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм
07 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм


РОЗСИЛКА

 

ПОШУК

 

Громадський портал Львова

.
Copyright © Ярослав Жукровський , Роман Библюк.
Інформаційно-правовий Центр "Наше право", Агентство Інтернет Реклами -­ 2006 р.

Warning: Smarty error: unable to read resource: "ffotter.tpl" in /var/www/gromadaQ/gromada.lviv.ua/_ext/Smarty/libs/Smarty.class.php on line 1088

Warning: Smarty error: unable to read resource: "ffotter.tpl" in /var/www/gromadaQ/gromada.lviv.ua/_ext/Smarty/libs/Smarty.class.php on line 1088