Громадськй портал Львова головна Головна    Додати до вибраного До вибраного   до вибраного Контакти   
Громадський портал Львова
Сайт міської ради - "порнографія"
реклама »
КОМЕНТАРІ
Інтерв'ю
Як би то мало бути
Позиція громадськості
Позиція місцевої влади

ІНІЦІАТИВИ
Громадські об’єднання та рухи
Громадські колегії
Громадські слухання
Громадські дискусії

НОРМОТВОРЧІСТЬ
Проекти регуляторних актів
Проекти нормативних актів
Громадська експертиза рішень ради

МІСЬКЕ УРЯДУВАННЯ
Депутати ради
Виконавчий комітет
Керуючий справами виконкому
Секретар ради
Заступники міського голови
Міський голова
Постійні комісії ради

E-урядування
Територіальній громаді
Юридичним особам
Службовцям (чиновникам)

Позиція місцевої влади
Петро Адамик: Розірвати ганебні корупційні схеми, запровадити чіткі, зрозумілі і єдині для всіх правила гри
Середа, 07 березня, 2007
Інтерв'ю з головою фракції ГП "ПОРА" у Львівській міській раді Петром Адамиком.
Понад сто тисяч гривень на «мобілізацію» чиновників мерії
Понеділок, 05 березня, 2007
Для потреб чиновників Львівської міськради закуплять 57 мобільних телефонів вартістю 1,2 тисячі гривень кожний – згідно із розпорядженням міського голови Андрія Садового.
Публічність по-львівськи
Неділя, 04 березня, 2007
На публічному звіті директора департаменту містобудування Львівської міської ради Андрія Павліва в ролі публіки виступали чиновники, двоє журналістів і декілька представників громадськості. Ба більше, охоронець спочатку не хотів пускати до сесійної зали кореспондента ЗІК, йому наказали пропускати лише депутатів і членів виконкому.
Садовий не захотів бути мером року
П'ятниця, 02 березня, 2007
Міський голова Львова Андрій Садовий зняв свою кандидатуру з номінації «Міський голова року» програми «Людина року – 2006» . У листі до президента програми Аркадія Райцина, львівський мер пише, що наразі не зробив усього, чого обіцяв виборцям.
Майбутній віце-прем’єр з питань регіональної політики?
Понеділок, 26 лютого, 2007
Андрій Садовий: Дякую за запрошення сьогодні бути з вами. Ви знаєте, вчора я реально відчув себе міським головою Львова. От пройшло десять місяців – і я зрозумів, що... наскільки це велика честь – працювати в місті, яке 650 років тому назад отримало магдебурзьке право і має велику історію.
Садовий оголосив догану чиновникам за формалізм
Середа, 24 січня, 2007
Кільком чиновникам міської ради Львова оголошено догани за формалізм. Як повідомляє відділ громадських зв'язків Львівської міської ради, саме за формальний підхід до розгляду скарги мешканців будинку № 6, що на вулиці Енергетичній та незадовільну роботу комісії, утвореної за дорученням міського голови від 31.07.2006 р., оголошено догану членам комісії Андрію Левику, начальнику управління охорони історичного середовища, Богдану Гапалу, в.о. голови Шевченківської районної адміністрації та його заступнику, згідно з ст. 149 КЗпП України. Відповідне розпорядження підписав міський голова Андрій Садовий.
Оцінка якості послуг влади поліпшить дисципліну держслужбовців
Вівторок, 23 січня, 2007
Покращувати імідж влади можна, вичищаючи авгієві стайні, викриваючи корупцію й караючи винуватих. Однак є інші рецепти того, як повернути державних службовців обличчям до людей. Про запровадження міжнародних стандартів якості надання послуг населенню органами виконавчої влади розмова із Степаном Панюцою, начальником управління внутрішньої політики Львівської міської ради.
Маркіян Іващишин: «Третій сектор» у Львові може сподіватися на фінансову підтримку з боку міської влади
Середа, 17 січня, 2007
Маркіян Іващишин - голова Львівського міського осередку партії "ПОРА", депутат Львівської міської ради, директор мистецького об'єднання "Дзиґа".
Гелена Пайонкевич взялася за ретельну перевірку законності розташування по вулиці Старій ринку „Добробут”
П'ятниця, 12 січня, 2007
Начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич стверджує, що термін дозволу на здійснення торгівлі на цьому місті, видане свого часу ТзОВ „Багіра”, минув ще 2004 року.
Юрій Криворучко: «Це був хороший урок, правда, дорогий»
П'ятниця, 12 січня, 2007
Восени минулого року завершено реконструкцію історичної частини Львова, приурочену 750-річчю міста. Її супроводили масові акції протесту. Громадськість була обурена тим, як будівельники ставляться до історичних пам’яток. Але місцева влада не зупиняла робіт, кажучи про необхідність впродовж відповідного терміну витратити кошти, надані з держбюджету на організацію святкування. Як наслідок, чимало шанувальників Львова вважає, що площу Ринок знівечено. Чому так сталося, розповів головний архітектор міста Юрій Криворучко
У Львівській міській раді - кадрова революція!
Четвер, 04 січня, 2007
Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про кадрові призначення у новій структурі Львівської міської ради, яка набирає чинності з 4 січня 2007 року, - повідомляє відділ громадських зв’язків Львівської міської ради
Андрій САДОВИЙ: "Це був, напевно, найбільш драматичний рік у моєму житті"
Четвер, 28 грудня, 2006
Кінець року для міського голови Львова Андрія Садового ознаменувався кількома знаковими подіями. Святкування 750-річчя Львова було визнано подією року в опитуванні українських журналістів, а Львів вибрано містом року впливовим виданням "Панорама ". Однак лаврові вінки з'явилися тільки тепер. Тим часом упродовж перших восьми місяців свого перебування на посаді Андрієві Садовому довелось частіше мати справу з проблемами, ніж з урочистими церемоніями.
Львівські депутати досі не змогли дізнатися, чи були порушення при встановленні тарифів на тепло?
Вівторок, 26 грудня, 2006
Робоча група, яка була створена на останньому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради й котра мала визначити протягом двох тижнів, чи були встановлені нові тарифи на теплопостачання без порушень, досі не змогла отримати від виконавчих органів необхідних документів. Про це сьогодні, 26 грудня, під час прес-конференції повідомив депутат Львівської міськради Володимир Гірняк.
Звернення міського голови Львова Андрія Садового до львів’ян
Понеділок, 18 грудня, 2006
Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до львів’ян з приводу критичної ситуації, що склалась із постачанням газу до Львова і забезпеченням міста теплом. Текст звернення подаємо повністю:
Петро Соболь: "Ми доб’ємось, щоб бюджет приймався системно і прозоро..."
Четвер, 14 грудня, 2006
Ініціатива фракції ГП “ПОРА” у Львівській міській раді щодо прийняття бюджетної резолюції знайшла дуже багато різних думок у депутатів, та, незважаючи на те, що навіть всі критики погоджувались із необхідністю запровадження цього документу, не була підтримана на сесії міськради 30 листопада 2006р. Чому склалась така ситуація і які перспективи її вирішення ми вирішили розпитатись у самого автора проекту ухвали “Про основні напрями бюджетної політики міста Львова на 2007 рік (Бюджетна резолюція)” Соболя Петра.

1 2 3

 
Громадськість запитує у місцевої влади
Пошук рішень Львівської Міської Ради
Громадське обговорення проектів рішень

НОВИНИ
07 березня 2007 Проїзд Крива Липа у Львові відтепер відкритий лише для «своїх», або "дешевий піар" Ірини Маруняк
07 березня 2007 Львівські депутати діють у кращих традиціях радянських анонімників, – Олег Микита
07 березня 2007 Громадські слухання щодо організації масових неполітичних заходів у Львові перенесено. Бо не підготовлені як слід
06 березня 2007 Суд відхилив позовну заяву Дяківа щодо необхідності переукладення договорів між мешканцями та ЛПК
06 березня 2007 Декілька депутатів міськради обурені діями голови ЛОО Національної спілки художників України Олега Микити

АНОНСИ
26 лютого 2007 Конференція "Молодь і церква в сучасному суспільстві". 3 березня 2007 р.
20 лютого 2007 Громадські слухання щодо створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг в частині прибирання міста Львова. Час проведення 2 березня 2007 р.
16 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміру інвестиційного внеску інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфраструктури м. Львова. Час проведення 12 березня 2007 р.
07 лютого 2007 21.02.2007 р. Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм
07 лютого 2007 Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм


РОЗСИЛКА

 

ПОШУК

 

Громадський портал Львова

.
Copyright © Ярослав Жукровський , Роман Библюк.
Інформаційно-правовий Центр "Наше право", Агентство Інтернет Реклами -­ 2006 р.

Warning: Smarty error: unable to read resource: "ffotter.tpl" in /var/www/gromadaQ/gromada.lviv.ua/_ext/Smarty/libs/Smarty.class.php on line 1088

Warning: Smarty error: unable to read resource: "ffotter.tpl" in /var/www/gromadaQ/gromada.lviv.ua/_ext/Smarty/libs/Smarty.class.php on line 1088