Як і де відпочити влітку недорого, куди поїхати відпочивати за кордон у відпусткуЗ початку літа кожна людина відчуває потребу у відпочинку. Рутина буднів заповнює нас цілком, а просякнуте парами автомобілів і заводів повітря все сильніше отруює легені і увесь організм. Щоб хоч трохи відволіктися від роботи, люди використовують відпустку, право на яку мають як мінімум один раз на рік. Тому і постає питання: куди поїхати відпочити влітку недорого. Відпочивати люди люблять за краще по-різному. Декому досить з’їздити на дачу за місто і помилуватися зоряним небом, а також порибалити на річці, іншим же хочеться розслабитися на піщаному пляжі біля берега моря, надаючи своє тіло шоколадної засмаги. А окремий відсоток жителів віддає перевагу відпочинку за кордоном, де можна пізнати культуру інших народів і набратися екзотичних вражень. У цій статті ми спробуємо розповісти вам, куди краще поїхати відпочити влітку не дорого за кордон, залежно від ваших індивідуальних бажань проводити вільний час, які вибрати готелі залежно від розподілу витрат на відпустку, а також спробуємо розповісти, як відпочити влітку з маленькими дітьми і людьми похилого віку, дамо корисні поради для хорошого відпочинку.

Яку країну краще вибрати для відпочинку влітку?

Обираючи країну для відпочинку, необхідно упевниться, в яких кліматичних умовах вона знаходиться. Запорукою хорошого відпочинку є невелика зміна температурного режиму в порівнянні з місцевістю, де ви мешкаєте. При неправильному виборі ви довго звикатимете до місцевого клімату, що викличе дискомфорт. Якщо ви вирушаєте в спекотну країну, де температура перевищує 30 градусів, краще вибирати країну з сухим повітрям. Перегляньте статтю про відпочинок на Чорному морі, якщо хочете, щоб люди довкруж розуміли російську мову.

Який вид відпочинку вибрати?

Кожна людина унікальна і спосіб життя вибирає по-своєму. У повсякденному житті після роботи багато людей мають хобі. Одні ходять в спортзал для підтримки фізичної форми, інші ж не можуть обходитися без гострих відчуттів. Залежно від того, до якої групи належите ви, ми допоможемо вибрати вам найбільш відповідний вид відпочинку. Для людей, які люблять поніжиться на теплому березі моря або океану, ми можемо запропонувати поїхати відпочити влітку в такі країни як Туреччина, Іспанія, Греція, або відпочити в Парижі. Погодні умови там влітку просто чудові, для вас гарантовано отримання позитивних емоцій, а також шоколадної засмаги. Якщо ж ви бажаєте відвідати країни Об’єднаних Арабських Еміратів або ж Бразилію, на жаль, вам необхідно буде почекати до осені у зв’язку з несприятливими погодними умовами у цю пору року.

Ви любите екстрим? Не можете жити без підвищення рівня адреналіну в крові? Тоді вам необхідно відвідати Чехію, Хорватію або ж виїхати в Іспанію. Велика кількість водних видів спорту в Іспанії допоможе вам отримати незабутні відчуття екстриму, а найближчі агентства допоможуть вам в спорядженні. Ви можете придбати його як напрокат, так і купити. А незаймані ліси Хорватії допоможуть вам усамітниться з природою, заглибитися в душу лісу. Якщо ви хочете відвідати місцевість з екзотичними рослинами і тваринами, вам туроператори нададуть цілий перелік країн, куди увійдуть Індія, Мексика, а також Японія. Все, що ви коли-небудь бачили по телевізору і мріяли побачити , здійсниться. А різноманітність і вишуканість страв місцевої кухні дасть вам нові уявлення про їжу.

Якщо ви хочете поїхати відпочити за кордон і поєднати відпочинок з оздоровленням усього організму, вам необхідно відвідати такі країни як Шрі-Ланка і Китай. На території цих країн безліч мінеральних джерел і вод, які забезпечать вас мінеральними речовинами, цілющі властивості оздоровлять ваш організм. Сьогодні багато готелів пропонують послуги Spa -салонів. Але для цього необов’язково виїжджати за кордон. Можна і на території своєї країни знайти джерела з мінеральними речовинами.

Як обрати готель?

Вибір готелю є засадничим питанням для хорошому відпочинку. Не можна завжди покладатися на слова турагентств, адже на словах часто чуємо одне, а як приїжджаєш в готель – отримуєш абсолютно інший результат. Наприклад, чи ви думали про близькість розташування берега океану наявність басейнів і джакузі поряд з місцем відпочинку? Готель може виявитися по рівню двозірковим, з поганою якістю обслуговування і антисанітарними умовами проживання, не кажучи вже про харчування. Як наслідок, маємо погані враження про відпочинок, а також чимало втрачених нервових клітин, які , як відомо, не відновлюються.

При відпочинку на курортному пляжі для вас близькість розташування готелю є важливою, оскільки завжди хочеться мати теплий пісочок недалеко від готелю. Рівень обслуговування, а також чистота і затишок, повинні задовольняти ваші вимоги. Залежно від суми грошей, яку плануєте витратити на відпочинок, вам запропонують номери в готелі з різним рівнем комфорту. У багатьох готелях, залежно від вартості, ви можете замовити Люкс – номер, в якому будуть включені усі послуги: від обслуговування до особистого бару в номері з окремим басейном.

При тривалому відпочинку в горах або ж турпоході більшість часу ви залишаєтеся наодинці з природою, часто люди ночують в лісах і горах в наметах, розбиваючи табори. Вам необхідно переконається тільки в кінцевій точці прибуття. Близькість пам’яток не є вирішальною, оскільки після тривалих походів єдине, чого захочеться туристові, це тільки відпочинок в теплому і чистому ліжку.

Який готель вибрати, якщо знаєте де відпочити?

Готелі класифікують зазвичай за зірками. Вважається, що п’ятизірковий готель – це вищий рівень обслуговування і надання усіх послуг і задоволення усіх примх клієнтів. Але, на жаль, не в усіх країнах розподіл готелів йде за зірками. У деяких країнах готелі класифікуються по буквах, коронах або ж люксам. Зазвичай готель у 4 люкси прирівнюється до п’ятизіркового готелю. Щоб переконається у виборі хорошого готелю , перегляду картинок і опису готелю в Інтернеті буде замало, адже на фотографіях можна висвітлити лише позитивні моменти, а також прибрати недоліки.

Перевіреним способом являється вивчення коментарів і відгуків про цей готель. Люди, які там вже нещодавно побували, чесно напишуть про усі переваги і недоліки готелю. Також не забувайте, що необхідно дивитися на недавні коментарі, оскільки керівництво готелю могло зробити ремонт в цей проміжок часу. У скільки обійдеться відпочинок? При виборі місця, де відпочити влітку за кордоном, і виборі готелю, в якому зупинитися, вам необхідно визначиться з сумою, яку ви готові витратити на надані послуги. Найчастіше люди вважають за краще три- або чотиризіркові готелі. Пояснюється це тим, що дві зірки в готелі – замало, і рівень обслуговування, а також самих апартаментів буде нижче середнього. А в п’ятизіркових готелях відпочивають здебільшого люди високого статусу і становища в суспільстві, що може спричинити деякий дискомфорт під час перебування на території готелю. У готелі трьох зірок можна ходити по території в шортах, якщо вам так зручніше, на відміну від смокінга і краваток, які необхідно одягати в дорогих готелях. Якщо ви готові витратити велику суму на відпочинок, то п’ятизіркові готелі з радістю забезпечать вас королівськими апартаментами. За додаткову плату ви зможете відвідати усі куточки місцевого курорту, насолоджуючись величчю природи і екзотики.

Знижки в турагенствах можуть зіпсувати літній відпочинок і відпустку. Частенько ви чуєте про надання знижок в 25 або ж 50 відсотків. Більшість людей відразу звертають увагу на цю знижку, і згодом шкодують, бо виявляється, що купили тури, що «горіли». Суть в тому, що туроператори не надаватимуть знижок, якщо в їх готелях все бездоганно. Напевно, є каверза. Частенько при в’їзді до номера вас можуть чекати цілодобові ремонтні роботи на території готелю або ж відсутність виду на берег моря. Тому при використанні знижок і спецпропозицій від турфірми завжди будьте пильні.

Заселення і виселення з готелю за кордоном

Дуже часто люди стикаються з проблемою очікування заселення в номер готелю. Причиною є несвоєчасне прибуття на територію готелю. Як правило, в’їзд до готелю відбувається о 2 годині дня, а виїзд в 12,00. Цієї вимоги дотримуються багато готелів, оскільки 2 години відведені на прибирання приміщення після виїзду туристів. Для того, щоб розв’язати проблему очікування, є декілька варіантів. Можна домовиться заздалегідь про номер (забронювати). Мінус цієї процедури у витратах грошей, адже за додаткові послуги завжди доводиться переплачувати. Можна також купити квитки з потрібним часом прибуття. Якщо багато туристів прилітають рано вранці на курорт, то ми можете прилетіти трохи пізніше, зате це зменшить час очікування на валізах.

Система харчування в готелях за кордоном

У готелях харчування туристів відбувається по певній системі, яка має свої позначення. ВВ – означає, що подаватися буде тільки сніданок, НВ- дворазове харчування, FH – означає триразове харчування або ж, як звикли усі говорити, ” все включено”. При відпочинку на курорті в Європі проблем з харчуванням ніколи не було, адже у кожному провулку є безліч ресторанів і кафе, де можна вгамувати голод. Але при відпочинку в екзотичних країнах покладатися доводиться у більшості випадків тільки на місцеву кухню, для якої ваш шлунок абсолютно не готовий. Це може стати причиною отруєння, що істотно зіпсує враження про відпочинок. Тому в цих країнах краще дотримуватися системи “Все включено”.

Приготуйте список, що узяти на море у відпустку. Не важливо, куди збираєтеся поїхати відпочити, цей список згодиться завжди.

Поради з вибору хорошого готелю для відпочинку за кордоном

При виборі готелю вам необхідно уточнити наступні вимоги, які допоможуть вам комфортно відпочити.

1.Кондиціонер. Оскільки на більшості курортів температура перевищує 30 градусів, то атмосфера в готелі не занадто хороша для комфортного відпочинку, а кондиціонер допоможе поринути в прохолоду після довгого перебуванні на сонці.

2.Розподіл номерів, де палять і не палять. Багато хто не може переносити запаху диму. Зараз в готелях вищої категорії йде чіткий розподіл частин будівлі готелю залежно від того, палить людина або ж ні, тому завжди упевніться, що ваш номер не розташований поблизу тих, де палять.

3.Вид з вікна. Завжди хочеться вийти на балкончик і оцінити красу і велич океану. Для досягнення цього бажання уточнюйте питання з керівництвом готелю, щоб не опинитися в скрутному становищі і не спостерігати за будівлею, що стоїть поряд. Тому дізнавайтеся заздалегідь розташування номера і який буде пейзаж з вікна.

4.Близькість розташування пляжу. Природно, що нікому не хочеться довго йти на пляж, особливо якщо на руках ще і дитина. У таких випадках заздалегідь винесіть цю тему на обговорення. Найчастіше пляжі знаходяться упродовж 50-100 метрів від готелю, але якщо ви вирішили економити на проживанні, будьте готові, що пляж може знаходитися в одному або двох кілометрах від готелю.

5. Наявність пам’яток. Під час відпочинку хочеться не лише відпочивати на пляжі під яскравим сонцем, надаючи тілу привабливої засмаги, але і ознайомиться з культурою міста, в якому відпочиваєш. Завдяки послугам гіда-перекладача можна ознайомитися з різними скульптурними, архітектурними та іншими пам’ятками міста.

6. Харчування. Варто уточнити, чи входить харчування у перелік послуг готелю. Якщо ж вимагається додаткові витрати, краще заздалегідь до цього підготуйтеся. А також ви завжди зможете знайти кафе або ресторанчик неподалік території готелю, де буде нагода скуштувати різні види страв місцевої кухні від кращих кухарів. Але не перестарайтеся. Не забувайте, що у багатьох людей літнього віку, а також у дітей, організм не пристосований до вживання екзотичних страв, що може призвести до отруєння.

Як вибрати турагентство правильно, щоб відпочити влітку якісно

Існує два вид агентств: турагентство і туроператори. Туроператори – це ціла фірма, яка займається перевезенням пасажирів в місце відпочинку і заселенням в готель. Турагентство – це усього лише посередник між клієнтом і туроператором. Важливість знання цього факту полягає в тому, що частенько багато турагентств можуть бути шахраями. Відбувається це таким чином. Туристи купують квитки в турагентствах, а коли прилітають на місце відпочинку, то виявляється, що про них ніхто нічого не чув, і в результаті увесь відпочинок – котові під хвіст. Для вибору правильного туроператора вам допоможуть наступні критерії вибору:

Популярність тур фірми. Погодьтеся, що прибуток турфірми безпосередньо залежить від реклами і впізнаваності цієї фірми. Фірма має бути завжди в усіх на видноті. Чим більше про неї знають, тим більша клієнтська база. Турфірми намагаються максимально агітувати за свою компанію, надаючи безліч переваг в порівнянні з іншими фірмами. Краще за все запитайте поради у знайомих, які зверталися вже до цих туроператорів.

Вартість туру. Майже скрізь турфірми пропонують практично однакові цінові послуги на певний вид відпочинку. Якщо ви хочете якомога менше витратити на відпочинок, то ви повинні бути готовим до не найкращих умов. Завжди потрібно пам’ятати, що за певну ціну ви отримаєте певний результат, і тільки від вас залежить, як ви проведете відпочинок: в номерах гранд готелю або ж у будиночку на березі моря. Якщо в якійсь компанії пропонують послуги на порядок дешевше, вам необхідно буде особливо уважним, адже ні одна фірма не працюватиме собі у збиток. Напевно, є якісь приховані недоліки на зразок знаходження пляжу за 3 кілометри від готелю. Будьте пильні у вирішенні цього питання. Намагайтеся уточнити, чому ж ціна на цей готель нижча, ніж у їх конкурентів. Для цього ви можете використати нав’язливі питання, тим самим наводити працівників агентства на потрібну для вас відповідь. Від цього залежатиме те, як і де відпочити влітку без проблем і недорого.

Досвід турменеждерів – запорука хорошого відпочинку, і це простежується уже з вашого візиту до офісу тур фірми. Адже те,як поводяться з вами турменеджери, безпосередньо залежить від послуг, які вони надають. Працівники фірми завжди мають бути привітні з відвідувачами, відповідати на усі, навіть прості і очевидні, питання і завжди посміхатися. Якщо працівники відповідають вам грубо, то негайно йдіть в інше агентство. Сьогодні є великий вибір туроператорів, які допоможуть вибрати вам місце відпочинку. Важливі моменти для вибору місця відпочинку.

Переліт. Необхідно уточнити, якій компанія забезпечує авіапереліт туристів. Ви можете зайвий раз прочитати коментарі і відгуки про цю авіафірму. Залежно від витраченої суми на квитки, ви можете вибирати, яким класом авіакомпанії ви скористаєтеся.

Набір послуг. Дізнайтеся про усі дрібні деталі, які допоможуть вам комфортно відпочити. Розташування вікон, вид з вікна, відстань до пляжу, наявність кондиціонера, а також відповідних меблів і харчування. Також можете запитати про надання заходів на кожен день, що допоможе згаяти час перебування в готелях вечорами.

Харчування . Уточніть, яким чином забезпечується харчування в цьому готелі. Якщо ви вегетаріанець, дізнайтеся, які страви може надати вам готель. Якщо діє система “Все включено”, розпитайте, які страви є в меню. Якщо ви відпочиваєте з дитиною, ви повинні уточнити, чи є страви для дітей і в якому виді вони подаються.

Транспортні послуги. Визначтеся з ціною на переїзд до місця проживання. Якщо переїзд не включений в ціну відпочинку, то заздалегідь дізнайтеся про вартість.

Страховка. Ніхто не знає, чим може закінчитися ваш відпочинок за кордоном. Якщо ви віддаєте перевагу екстремальному відпочинку, вам як нікому слід замислитися над цим. Адже в горах і в лісі можуть трапитися найрізноманітніші ситуації, на зразок обвалу гірської породи чи нападу диких тварин. Уточніть, чи буде вам дана кваліфікована медична допомога при нещасному випадку.

Екскурсії. Заздалегідь дізнайтеся, які розважальні заходи входять в послуги відпочинку, чи включена їх ціна у відпочинок, або ж доведеться доплачувати окремо.

Пам’ятки. За кордоном на відпочинку хочеться ознайомитися з культурою незнаної досі країни. А зробити це можна, відвідавши місцеві пам’ятки. Дізнайтеся, чи є такі місця, які можна було б відвідати. Зазвичай надаються послуги перевезення туристів до місцевих пам’яток, парків, заповідників, лісів, можливо, там є красиві водоспади.

Послуги гіда. Якщо ви вирушили в іншу країну, і не знаєте місцевої мови, вам важко буде щось зрозуміти і ознайомиться з правилами готелю. А гід допоможе вам в усіх питаннях і розповість, як необхідно поводитися на території курорту, яку історію зберігає в собі це місто.

Віза. Уточніть, яка вартість отримання візи, а також в який термін вона виготовляється. Ознайомтеся, як отримати Шенгенську візу у Францію і як оформити візу в Європу.

Сума коштів. На межі країни, в яку ви збираєтеся полетіти, можуть зажадати пред’явити певну суму грошей, необхідною для відпочинку. За відсутності грошей ми можете опинитися в скрутному становищі і вас не пустять на територію країни.

Щеплення. У багатьох африканських країнах водяться комахи і тварини, які можуть загрожувати вашому здоров’ю. Для уникнення наслідків необхідно уточнити, які щеплення потрібно зробити перед вильотом.

Сувеніри. Зрозуміло, після повернення з відпочинку хочеться придбати щось на згадку про ваш незабутній відпочинок у цікавому місці. Купувати подарунок краще наприкінці відпочинку, таким чином, ви можете придивитися, де він дешевший і якісніший. А також у вас буде більше часу на обдумування, яку ж частинка цього відпочинку ви захочете забрати з собою додому.

Відпочинок з дитиною за кордоном

Якщо з вами на відпочинку дитина, то приготування до поїздки будуть суттєвішими, адже здоров’я вашої дитини безпосередньо залежатиме від вас. Тому вибір, куди поїхати відпочивати влітку, буде відповідальним. Важливим моментом буде здатність як вас, так і дитини, пристосуватися до умов температури і підвищеної вологості повітря. Для забезпечення оптимального рівня захисту в спекотні країни вилітайте влітку, а в холодні – взимку. Цей принцип допоможе дитині по закінченню відпочинку переналаштуватися на погоду вдома. Також не можна забувати, що шкіра дітей чутлива до випромінювання ультрафіолету, що може згубно вплинути на здоров’я вашої дитини. Якщо ви вирішили летіти в теплі країни, краще вибрати сухий клімат для меншої інсоляції тіла від променів сонця.

Харчування дитини. При бронюванні номера в готелі необхідно довідатися на наявності дитячого харчування, чи входить воно в загальне меню і якщо так, то в якому виді. За відсутності меню дізнайтеся, де можна купити продукти харчування і приготувати їх. Для цього вам потрібна буде кухонна плита в номері і усі необхідні речі.

Розваги на відпочинку. Розваги є важливим чинником для відпочинку дитини. Адже бажання дітей і дорослих рідко співпадають. Дітям найчастіше хочеться купатися у воді, а глибоке море для цього не завжди підходить. Краще уточнити, чи є на території готелю басейни дня дітей. Це допоможе гарантувати безпеку вашій дитині. Також для дітей потрібні розважальні програми. Якщо ж ви все-таки відвідуєте пляж разом з дітьми, то для вас важливою буде відстань від пляжу до готелю. Вона має бути мінімальною. Няня на відпочинку згодиться. Якщо ви зібралися відпочивати з дітьми, це не означає, що увесь час ви повинні віддавати догляду за малюком. Уточніть, чи є на території готелю послуги няні, а також дитячі ранки і дитячі кімнати. У дитячих кімнатах ви зможете залишити дитину з професійними доглядачами, які зможуть забезпечити комфорт і веселий настрій вашій дитині, ви можете не хвилюватися, а безпека вашої дитини буде гарантована.

Якщо ви плануєте вибратися за кордон відпочити з сім’єю і близькими для вас людьми, то слід врахувати такий фактор, як вік. Адже не кожній людині під силу подорожувати по горах. Клімат може бути іншим. Пенсіонери віддають перевагу спокійному відпочинку за містом. Адже жаркий тропічний клімат не зовсім сприятливий для їх здоров’я. Вони швидше втомлюються, що спричиняє дискомфорт. А високо в горах через перепади тиску можливі ускладнення у людей з хворим серцем і легенями. Врахуйте цей фактор, якщо обираєте місце для відпочинку влітку, особливо якщо збираєтеся поїхати відпочити за кордон.

Природні умови за кордоном можуть суттєво відрізнятися. Для літніх людей важливим є чисте повітря і відпочинок подалі від забрудненого повітря у великих містах. А щоденні прогулянки на природі і чисте повітря сприятимуть омолодженню їх організму. Умови проживання на відпочинку за кордоном . Розташування готелю недалеко від пляжу є важливим для людей похилого віку. А гарний краєвид з вікна тільки додасть їм позитивних емоцій. Коли готуєтеся поїхати відпочивати за кордон, пам’ятайте про усі вказані поради. Краще завжди бути заздалегідь готовим до майбутніх труднощів. Адже для того, щоб отримати задоволення і незабутні враження від літнього відпочинку, треба заздалегідь передбачити можливі ситуації, які можуть стати у вас на шляху до відпочинку.

Звертаючись до послуг ту агентства, завжди уточніть усі питання, що цікавлять вас, починаючи з часу вильоту і закінчуючи тим, в якому готелі, ви мешкатимете, і які умови і послуги ця організація зможе вам надати. Після відпочинку на пляжі ви завжди зможете урізноманітнити свій відпочинок екскурсійними поїздками до місцевих пам’яток, а краса і велич неторканої природи назавжди залишаться у вашій пам’яті. Не забувайте, що, плануючи відпочинок в літній час, найкраще відпочивати в країнах з жаркими кліматичними умовами, а для відпочинку взимку якнайкраще підійдуть гори.

Подорожуючи з вашими близькими, забезпечте комфортні умови перевезення для літніх людей. Пам’ятайте, що вони важко переносять великі навантаження, а прогулянки по парках і заповідника підуть їм на користь. На землі дуже багато різних місць, які ви можете відвідати, головне – лише ваше бажання і, звичайно ж, гроші. Як і де відпочити влітку недорого, куди поїхати відпочивати у відпустку за кордон, не складає проблеми, якщо знати деякі корисні поради і тонкощі в плануванні відпочинку.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: куди поїхати відпочивати, куда поїхати відпочивати на море

Коментарі 1 коментар

 • Экспедирование – особый вид транспортных услуг, связанный с сопровождением и организацией перевозки грузов. Его задача состоит в том, чтобы облегчить жизнь владельцу товара, организующего транспортировку. Как правило, он заключает договор на фрахт – соглашение с некой третьей организацией, владеющей транспортным средством, о перемещении груза.

  При оказании экспедиторских услуг в полном объёме, транспортная экспедиция подразумевает организацию перевозки грузов от двери склада грузоотправителя до двери склада грузополучателя (используется термин «от двери — до двери»). В этом случае полный комплекс услуг по доставке груза включает:

  доставку от склада грузоотправителя на грузовую железнодорожную станцию, в порт, в аэропорт;
  погрузку в транспортное средство (автомобиль, вагон, корабль, самолёт);
  оплату тарифа на перевозку грузов;
  выгрузку из транспортного средства, например, вагона на станции назначения;
  доставку груза автомобильным транспортом до склада грузополучателя.
  http://yugrosport.ru/uslugi/ekspedirovanie-gruzov/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *