Категорії «Дім та затишок»

Блохи в квартирі: звідки і як позбавитися швидко? [draft]

Якщо в квартирі завелися блохи, життя в ній стає нестерпним. Позбавитися від бліх треба не лише тому, що вони заподіюють дискомфорт: ці комахи здатні розносити різні захворювання. У зв’язку з цим постає запитання: “Звідки беруться блохи в квартирі, як від них позбавитися самостійно і швидко?

Як почистити мікрохвильову піч у домашніх умовах? [draft]

Сьогодні мікрохвильова піч використовується настільки часто, що питання її очищення стоїть гостро. Є велика кількість спеціальних миючих засобів, спроможних впоратися з проблемою, проте не кожна господарка готова використати агресивні хімічні засоби. Як почистити мікрохвильову піч у домашніх умовах? Відомі декілька способів очищення СВЧ-печі за допомогою підручних засобів, які знайдуться кожному домі.

Що робити, якщо розбився градусник в квартирі? [draft]

Випадково розбитий градусник, з якого витекла ртуть, здатний викликати дуже серйозні проблеми. Важливо розуміти, що таке НС не можна відносити до категорії рядових, оскільки у більшості випадків він потребує виклику спеціальної групи МНС, здатної правильно зібрати і утилізувати небезпечний метал. Будь-які інші дії можуть призвести до сумних наслідків, адже не до кінця зібрана ртуть, наприклад, …

Як оновити інтер’єр без зайвого клопоту? [draft]

Іноді хочеться оновити інтер’єр в квартирі або кімнаті, а на ремонт немає часу або бракує грошей. Ми зібрали декілька ідей, надихаючись якими, Ви можете легко і швидко внести різноманітність у звичне оточення.

Огляд пральної машини Siemens iSensoric [draft]

Ми починаємо звикати до “розумної” техніки. Загальна глобалізація, поширення Інтернету, об’єднання побутової техніки під одним управлінням – все це стає звичним. Проте навіть серед “розумних” речей є моделі, що стоять трохи осібно. Одна з них – пральна машинка Siemens iSensoric, про яку ми Вам сьогодні розповімо. Якщо цікавлять ціни, то зайдіть на Sravni.com. Пройдемося загальними …