Категорії «Сім’я та діти»

Як відучити дитину від слів-паразитів? [draft]

Мовлення – це відображення нашого мислення. Для того, щоб говорити правильно, ми повинні тримати думки чистими і стежити, щоб вони не заростали словесними “бур’янами”. Автор книги “Лексикон” Микита Замеховський-Мегалокарді дуже переживає за мовлення дітей і разом з героям книги хоче зробити його благозвучним, емоційним і чистим. Як? Ось декілька порад.

Де Вашій дитині сподобається гуляти? [draft]

Дайте відповідь на запитання тесту, щоб дізнатися, за яким маршрутом відправитися в подорож столицею. Книги із серії “7 маршрутів по Москві” допоможуть зробити цю прогулянку пізнавальною і такою, що запам’ятовується.

Планування здорової дитини – діагностика моногенних захворювань [draft]

При плануванні вагітності важливо розуміти, що разом з набутими хворобами, є природжені порушення. Тому потенційні батьки повинні серйозно поставитися до діагностики власного організму – від цього багато в чому залежить здоров’я їх майбутнього малюка. З усіх спадкових патологій сьогодні особлива увага приділяється моногенним захворюванням, які зустрічаються у 2-3 % новонароджених дітей і можуть викликати тяжкі …

Що можна і чого не можна вагітним? [draft]

Вагітність – це таїнство, яке в усі віки було оточене безліччю народних прикмет. Діяв звід правил, який визначав, що вагітним можна, а чого не можна. Деякі із заборон, як виявилося згодом, мають наукове обґрунтування, інші ж є забобонами.