Як стати красивою

Питання як стати красивою цікавив дівчат і жінок у всі часи, починаючи з кам’яного віку. Хоч раз в житті кожна представниця слабкої статі ставила це питання. Але поняття краси дуже умовне. Ідеалу немає, і ніколи не буде. Але певні секрети і закономірності існують. Якщо їх дотримуватися, то захоплені погляди чоловіків Вам забезпечені. Вони не складні, але вимагають певного часу, а можливо і зміни Вашого способу життя.

Правильне харчування. Усі знають, що збалансоване і повноцінне харчування, багате мінеральними речовинами і вітамінами, дуже позитивно відбивається на стані організму. Якщо Вам питання як стати красивою не дає спокою, то слід відмовитися від копченої, жирної і пересоленої їжі, не зловживайте газованими напоями. Пам’ятайте, що без правильного харчування не буде ні ідеальної фігури, ні хорошого станів нігтів і волосся, ні здорового кольору обличчя. А для цього зробити упор слід на свіжі продукти, багаті корисними складовими.

Відмова від шкідливих звичок. Нікотин з алкоголем згубно впливають не лише на стан внутрішніх органів, але і на стан волосся, нігтів і шкіри. Якщо для Вас питання як стати красивою актуальне, то шкідливим звичкам слід сказати “Стоп” в першу чергу. Навряд чи нормального чоловіка зацікавить дівчина зі зморшкуватою і сухою шкірою, хрипким голосом, жовтими зубами, ламким волоссям і неприємним запахом з рота. Навіть декоративною косметикою не приховаєш такий жах. З поняттям краси ніяк не поєднується пляшка пива в одній і сигарета в іншій жіночій ручці.

Власний стиль в одязі. Не варто гнатися за модою. Вона пані непередбачувана і швидкоплинна. Значно краще виробити власний стиль в одязі, який буде підкреслювати переваги Вашої фігури, і приховувати недоліки. Ті, хто знають, як стати красивою, не підуть на базар за ширвжитковими речами, а замовлять одяг в ательє. Якщо Ви самі можете шити або в’язати, то це просто чудово. Залишиться тільки додати трохи фантазії.

Любов до себе. Дуже важливо вірити в те, що Ви красива. Це треба усвідомлювати. Жодна дівчина не зможе стати красивою, якщо вона не любить себе, не упевнена в собі і “забита”. З таким настроєм не варто і намагатися стати найкрасивішою. Це просто не вийде. Для цього перед виходом з квартири підніміть підборіддя, розправте спину і відчуйте упевненість в собі. Пам’ятайте фільм “Найчарівніша та найпривабливіша”? Героїня Муравйової постійно робила аутотренінг. Таке самонавіяння також корисне. “Полюбіть себе, і інші полюблять Вас”. Є такий вислів. Так і в красі. Інші побачать Вашу красу тільки тоді, коли Ви самі знайдете її в собі.

Повноцінний сон. Для того, щоб стати найкрасивішою потрібний нічний сон, тривалістю не менше 8 годин. Якщо Ви приділяєте відпочинку менше часу, то не дивуйтеся, звідки беруться мішки під очима, зморшки на обличчі, погане самопочуття, нездоровий вигляд і не кращий стан шкіри. Навряд чи навіть найкраща косметика скрасить такі недоліки. Для того, щоб зрозуміти як стати найкрасивішою треба всього лише дотримуватися декількох нескладних правил сну. Спати в добре провітрюваному приміщенні. Використати зручну подушку і матрац. Лягати спати не пізніше за північ. Не їсти і не пити багато перед сном. Активний спосіб життя. Життя в русі. Не даремно наші далекі предки вивели цю формулу.

Якщо хочете дізнатися як стати найкрасивішою, то почніть відвідувати спортзал. Зверніть увагу на зайняття шейпінгом або аеробікою. Танцювальний гурток або тренажерний зал повинні стати Вашими супутниками. Якщо на це не виходить виділити досить грошей або часу, то на просту ранкову пробіжку завжди можна знайти і те і інше. Навіть займаючись півгодини в день, через певний час Ви відчуєте легкість в тілі, загальний позитивний тонус на увесь день, фортецю м’язів і зміни фігури в кращу сторону. Застосування правильних косметичних засобів по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Забезпечити здоровий зовнішній вигляд волоссю і шкірі здатний тільки відмінний і повноцінний догляд за ними. Тому застосовуйте тільки ті засоби, які підходять саме Вам. У всіх шкіра і волосся різні. Не зайвим буде вивчити народні засоби. Незважаючи на різноманіття сучасних косметичних засобів, “бабусині методи” все ще актуальні. Тому що на всі 100 % натуральні. По можливості відвідуйте сеанси масажу, салон краси і спа-процедури.

Оптимістичний життєвий настрій. Хіба не гарно виглядає людина, яка любить і дарує усім навкруги свою любов? Якщо Вас серйозно турбує питання, як стати найкрасивішою, то слід просто навчитися отримувати істинне задоволення від життя, частіше посміхатися друзям, знайомим, перехожим і всьому світу. Чистий, дзвінкий сміх, дивовижна посмішка і пустотливий блиск в очах зробить Вас красивішою і привабливішою.

Як бачите, питання, як стати найкрасивішою не настільки складне, як може здатися на перший погляд. Найголовніше, дотримуйтеся усіх вищеперелічених поради. І тоді Ви побачите захоплені погляди чоловіків у свою адресу. І вони будуть цілком заслужені. А може бути, в один прекрасний момент на білому коні присаче чарівний принц з пропозицією руки і серця. А потім забере Вас у свій замок. Саме для цього і варто жити. Але для цього треба зрозуміти, як стати красивою. 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *