Як розлюбити хлопця, дівчину, чоловіка або дружину і що робити якщо розлюбили васКорисні поради для стосунків набирають все більшу актуальність. У наш час тривалі стосунки, що закінчуються розривом, не є рідкістю. Чи варто страждати вічно, від того що вас проміняли на іншу жінку? Звичайно ж, ні, існує маса способів якнайскоріше позбавитися від спогадів про стосунки, що закінчилися.

Отже, як розлюбити хлопця або улюбленого чоловіка?

Трохи фантазії.

Уява стає дуже дієвим помічником, якщо користуватися нею правильно. Уявіть собі колишнього друга в максимально смішній ситуації. Допустимий приклад – нова пасія на побаченні обливає його чимось холодним або, навпаки, гарячим. Різні варіанти вітаються, настрій підвищується миттєво.

Інший підхід — мрії про власного нового коханого, або можна перетворити їх на реальність,. Нехай це буде знаменитість, що має рідкісну красу і чарівливість. Актор, музикант, режисер, бізнесмен – не так важливо. Навряд чи колишній залицяльник витримає порівняння з рекламним красенем, це допоможе розлюбити хлопця.

Геть печаль.

Банально перемкніться. Життя таїть в собі масу цікавого і нового. Чи будуть це перукарські курси, вивчення англійської мови, занурення в таїнство фен-шуй або екстремальне водіння – вирішуйте самі. Головне, зануритися в нове зайняття з головою – нудьга гарантовано випарується. Проте ні в якому разі не слід себе насилувати – стане тільки гірше. Варто перебрати сотню занять для того, щоб виявити щось дійсно цікаве, що допоможе ефективно перемкнутися і розлюбити улюбленого чоловіка або хлопця.

Переоцінка цінностей.

Ідеальний засіб прощання з ілюзіями – конкретний розбір усіх якостей, які має колишній хлопець або чоловік. Не виходить критикувати зрадника власними силами – сміливо притягайте подруг. Поза всяких сумнівів, вони згадають усі його недоліки до останнього пункту – якраз те, що і потрібно в подібній ситуації.

Самостійна робота принесе не менше користі. Напевно залишилися фотографії. Уявіть, що колишній коханий – товар, тільки що виставлений продавцем на продаж. Чи є брак? Колишній коханий навряд чи є молодим Джорджем Клуні, недоліки неодмінно відшукаються, ось за них те і можна розлюбити його.

Нова любов допоможе забути і розлюбити хлопця.

Знаєте, скільки чоловіків має щастя жити на планеті Земля? Цифра обчислюється мільярдами, причому багато хто з них вільний. Інший раз досить просто озирнутися навкруги для того, щоб побачити нового кандидата на роль чоловіка мрії. Не варто обділяти увагою нікого. Можливе ваше щастя вже десь зовсім поряд. Перестаньте сумувати і озирніться.

Як розлюбити дівчину улюблену, жінку?

Розлучення не так вже часто відбувається з обопільної згоди сторін. Розрив частенько стає колосальним психологічним стресом і випробуванням для чоловіка. Проте мудрими людьми винайдена велика кількість способів залишити у минулому статок нудьги, не зазнавши істотних втрат. Нижче наводяться найбільш дієві з них. Отже, як розлюбити дівчину або улюблену жінку по “фен-шую” :-)?

Вперед в майбутнє.

Спершу варто уявити собі вашу пару років так через 20. Чи не принесло вам би спільне проживання з такою дівчиною ранню сивину? Уявіть собі, що стала б витворяти кохана, опісля багато років, якщо вона умудряється псувати ваш настрій на початку стосунків. Вам дійсно хочеться тягнути жалюгідне існування в атмосфері постійного стресу? Чи уся подія – до кращого?

Не допомагає? Спробуйте уявити собі її зовнішній вигляд 15, 20, через 40 років. Оживіть в пам’яті образ своєї свекрухи, що не відбулася.

Увага! Східні мудреці заслуговують того, щоб до них прислухатися. Дуже може бути, що медитація, яку прийнято вважати панацеєю від будь-якої неприємності, допоможе і вам. Концентрація на проблемі сприяє знаходженню дуже нетривіальних рішень, які раніше просто не приходили в голову. Отже, включайте спокійну музичну композицію, розслабтеся і оживіть в пам’яті стосунки, що тільки що завершилися. Дівчина, що чи кинула вас, дійсно так добра і мила, як здається чи є вагома причина, щоб розлюбити дівчину остаточно?

Спробуйте в деталях уявити зустріч, що сталася місяць по тому або два. Власна байдужість, спокійне вітання і так далі. Здолайте в думках пристрасне бажання обійняти її – і ви майже вільні. Самонавіяння допоможе розлюбити улюблену дівчину.

Психолог абсолютно не потрібний, сеанс психотерапії в домашніх умовах може подарувати вражаючі результати. Як можна частіше уявляйте собі дівчину, що мучить вас, з отруйною змією замість язика. Змія постійно намагається ужалити всякого, хто ризикне наблизитися. Можна винайти власний варіант, головне – регулярність і послідовність дій і шанс розлюбити улюблену жінку збільшитися. Скажіть тверде “ні” суму!

Чому би не влаштувати глобальну вечірку, ваші друзі напевно встигли скучити за вашою компанією, а якщо у Вас їх не багато, то самий час дізнатися де знайти друзів. Привід для свята очевидний – новознайдена свобода. Це дівчина втратила приголомшливого хлопця, ви ж, нарешті, звільнилися від важких стосунків, що не приносять радості.

Немає бажання влаштовувати масштабну урочистість? До ваших послуг гумористичні концерти, кінотеатри, нічні клуби, врешті-решт. Велика кількість інших дівчат просто не може не направити ваші думки в інше русло, самі і не помітите, як думки перестрибнуть в інше русло, ви і забудете про те, що хотіли розлюбити дівчину, як і про саму дівчину.

Як розлюбити чоловіка?

Розлучення в наші дні, на жаль, стало буденним явищем. Як бути, якщо ця неприємність не минула і вас? Відповідь очевидна – усіма силами намагатися якнайшвидше прийти в себе і почати нове життя, не обтяжене невдалими стосунками з людиною, яка вашої любові не заслуговує. Рецепт ліків не складний – просто усвідомте усі плюси ситуації, в якій опинилися. Раптом Ви передумаєте, тоді подивитеся як повернути любов чоловіка. Отже, як розлюбити чоловіка? Як розлюбити чоловіка або як зрозуміти, що дружина розлюбила?

Геть слово “потрібно”!

Вам дійсно щиро подобалося готувати щодня гори м’яса з картоплею і макарони по-флотскі, не такі корисні для фігури? Ви дійсно не уявляєте собі життя без постійного миття брудного посуду? У вас з чоловіком насправді були однакові смаки у всьому, стосовно перегляду фільмів і телепередач?Звичайно ж, ні. А скільки всього таких дій, які вам щиро набридли, можна згадати, гарненько подумавши?

Ура, свобода!

Та є подруги, які сильно скучили за вашою увагою. Та є нові кафе і ресторани, що відкрилися у вашому місті. Та є новинки літератури, захоплюючі фільми і глянсові журнали, на які ніколи раніше бракувало часу, що бездарно йде на готування і прибирання. Довгождана свобода – ідеальний час для того, щоб обзавестися цікавим хобі. Курси екстремального водіння, стрибки з парашутом, дайвінг або навіть банальне макраме змусять вас назавжди забути про людину, не варту ваших страждань, так не встигнете і опам’ятатися, як у Вас вийде розлюбити чоловіка, навіть колись улюбленого, але замисліться гарненько, “коштує гра свічок” чи ні.

Божественне слово “потрібно”.

Рідкісна представниця прекрасної статі уміє примушувати себе стежити за власною зовнішністю, будучи у шлюбі. Чому би нарешті не приділити гідну кількість часу найчудовішій людині на планеті – собі. Оновіть гардероб – до ваших послуг найсвіжіші новинки сезону. Відвідайте салон краси, змініть зачіску, зробіть манікюр, педикюр, нарощування волосся – не має значення, головне – для себе коханій. Сядьте вже на дієту!

Медитації бути!

Якби ви почували себе по-справжньому комфортно в минулих стосунках з чоловіком, розлучення ніколи б не мало місця бути. Не звинувачуйте себе – звинувачуйте його, це через нього Вам доводитися шукати спосіб і причину розлюбити чоловіка. Скільки недоліків має чоловік, що кинув вас, – важко перерахувати. Не можете згадати самі – притягніть допомогу незалежних експертів. Ваші подруги з невимовним задоволенням нагадають вам про вічно брудні шкарпетки під ліжком, жахливе хропіння колишнього партнера і не подарований на восьме березня букет. Ви практично готові до нового життя!

Як розлюбити дружину?

На питання “як розлюбити дружину” вимушений шукати відповідь кожен чоловік, виявившись перед лицем розлучення, що відбулося, ініціатором якого був не він. На щастя, психологи готові запропонувати масу способів, що допомагають людині швидко і безболісно підготуватися до абсолютно нового життя. Нижче викладені деякі з них. Отже, як розлюбити дружину?

Мінімум спілкування.

Оформивши розлучення, люди повинні якнайскоріше роз’їхатися, інакше спільне проживання нескінченно продовжуватиме агонію. Не варто чекати результатів розміну, краще деякий час пожити в орендованій квартирі, чим щодня бачити колишню дружину. Зрозуміло, повністю відмовитися від спілкування неможливо, коли в сім’ї залишилися діти, але завжди є способи звести його до мінімуму. Як розлюбити дружину улюблену або як зрозуміти, що чоловік розлюбив?

Радійте свободі!

У будь-якій сім’ї є певний набір правил спільного проживання, що не завжди влаштовує кожного її члена. Розлучення слід сприймати як подарунок, адже нарешті наступила свобода. Ніхто більше не намагається залучити до домашньої роботи, не вказує, що робити, куди складати речі, де і коли пити пиво і так далі.

Розважайтеся, це допоможе розлюбити дружину!

Не варто похмуро закриватися в чотирьох стінах і вдаватися до смутку. Сучасний світ пропонує своїм мешканцям масу способів весело провести час. Нічні клуби, ресторани, бари, боулінг, веселі дружні вечірки – вам напевно усе це бракувало. Зараз самий час повернути здавалося б безповоротно минулі днинки безтурботної юності.

Вийдіть в астрал.

Звичайно ж, не кожен, оформивши розлучення, може негайно кинутися з головою в пучину розваг. Може знадобитися деякий час для того, щоб прийти в себе і позбавитися про нав’язливі думки, присвячені колишній дружині. Чому би не перевести ці думки в конструктивне русло, якщо вони все рівно переслідують вас?

Згадуючи колишню улюблену дружину, дозвольте собі думати в першу чергу про її недоліки, думки про це допомагають розлюбити дружину, але менше згадуйте про переваги. Кожна жива людина має масу таких недоліків, напевно ваша екс-дружина не є щасливим виключенням з цього правила. Зараз самий відповідний час для того, щоб згадати про усі недоліки її характеру і зовнішності, бажано в усіх подробицях згадати. Також допомагає уявлення про те, що могло б чекати вашу пару років через 10-20. Ви дійсно хочете провести залишок днів у вічних скандалах, які на порожньому місці влаштовує колишня дружина? Навряд чи. Відкрийтеся новому життю!

Як розлюбити кохану людину?

Як розлюбити кохану людину, якщо з тих або інших причин фіналом вашого роману стала жирна крапка? Звичайно ж, вам належить пройти довгий і нелегкий шлях. Проте способів істотно полегшити процес розлучення і свій стан багато, треба просто вибрати найбільш відповідні з них. Отже, як розлюбити кохану людину, якщо вам припало розійтися?

Спосіб номер один – остаточне рішення.

Не треба сподіватися, що підступний зрадник, що кинув вас, або зрадниця повернеться. Не варто проводити цілу добу в очікуванні рятівного дзвінка або смс-повідомлення. Прийміть рішення розлучитися і забути про все самостійно. Не чекайте ніяких зустрічей і дзвінків, не шукайте їх самі. Так процес звикання до нового вільного і щасливого життя піде значно швидше.

Спосіб номер два – глобальна зміна обстановки.

Піднапрягшись, кожна людина може знайти можливість тижня дві поїхати з міста. Ідеальним варіантом стане закордонний тур. Гарантований калейдоскоп нових вражень і інтригуючих зустрічей під час поїздки по Європі стане прекрасним способом відволіктися. Можна, навпаки, вибрати розслаблюючий пляжний відпочинок, що позбавляє від сумних думок і переживань анітрохи не гірше.

Якщо поїздка за кордон по тих або інших причинам не представляється можливою, підійде банальний візит до мами, що мешкає в іншому місті, або навіть поїздка на вихідні на базу відпочинку.

Спосіб розлюбити кохану людину номер три – заведіть нове хобі.

Важко уявити, скільки усього цікавого пропускає повз себе людина, занурена в страждання. Нове цікаве хобі є анітрохи не менш ефективним способом відволіктися від туги, перемкнувшись на свіжі враження. Прекрасний метод вирішення проблеми розлучення – максимально завантажити свій мозок новими діями. Не має значення, чи будуть це курси китайської мови або уроки екстремального водіння – у будь-якому випадку вас чекатимуть нові особистості, нові події і так далі.

Спосіб розлюбити кохану людину номер чотири – веселіться.

Не обов’язково, тільки переживши розлучення, з головою поринати в пучину розваг. Можна розпочати з м’якших способів витягування себе у світ – театри, походи в кіно, боулінг, більярд, тихі бари і кафе. Тим же, хто дозрів для святкування власної свободи по максимуму, рекомендується відвідати кращий нічний клуб в місті. Навіть якщо там не знайдеться кандидата або кандидатки на роль другої половинки, ви зрозумієте, як багато їх вам ще належить зустріти в житті, а зустрівши, буде набагато швидший і простіше розлюбити кохану людину. Удачі і пам’ятаєте, “сім разів подумай і один зроби“!

Що робити, якщо розлюбив чоловік, дружина, дівчина або хлопець?

Відповідь на питання чи “існує вічна любов” так і не була знайдена. Пристрасть, на жаль, має тенденцію з часом проходити. Залишається щось інше, тільки ось чи досить цього для щастя і успішних стосунків. Вам здається, що ви розлюбили партнера. Що робити, якщо розлюбила дружина, чоловік, дівчина або улюблений хлопець, як поступити в такій малоприємній ситуації?

Не приймайте надмірно поспішних рішень.

Існує маса прикладів того, як люди, що пережили розлучення, знову виявлялися разом. Проте рідкісний розрив проходить безболісно і не залишає сліду. Пішовши від партнера навіть на якийсь час, ви ризикуєте втратити його довіру. Тому спершу варто переконатися в достовірності і незмінності прийнятого рішення.

Зовсім один або що робити, якщо розлюбив?

За бажання завжди можна знайти спосіб пожити деякий час окремо, не ставлячи в стосунках крапку і не оповіщаючи колишню улюблену людину про свої коливання. Туристична поїздка на тривалий термін, відрядження і так далі – варіантів маса. Це чудовий спосіб оцінити власні почуття до людини – виявитися якнайдалі від нього. Можливо, ви зрозумієте, що нудьгуєте. Чи навпаки.

Спробуйте повернути минуле.

Коли ви полюбили цю людину, значить, у вас були для цього причини. Чи так кардинально він змінився, що ви повністю втратили до нього інтерес. Може бути справа в надмірній повсякденності стосунків, побутових проблемах, звичці, що незмінно веде до нудьги. Спробуйте знову зацікавитися партнером, намагайтеся знайти в нім привабливі риси, про які ви могли просто забути. Присвячуйте йому більше часу, заведіть одне хобі на двох, розважайтеся разом. Можливо, минула пристрасть повернеться і ви не роздумуватимете “що робити, якщо розлюбив чоловік або дружина“, все налагодиться.

Остаточний розрив…

Якщо нічого не допомагає, ви впевнені в правильності прийнятого рішення і більше не хочете продовжувати стосунки з раніше коханою людиною, залишається лише один вихід. Цим виходом іменується банальна точка – розрив. Неприємно, хворобливо, але зустрічається часто-густо. Можливо, ви дійсно зробили помилку, почавши ці стосунки, і десь вас чекає ваша справжня друга половинка. Головне – діяти і не шкодувати про минуле, не шукати “ліки” і відповіді на питання “що робити, якщо розлюбив”, рухайтеся далі! 


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як розлюбити однокласника, Як розлюбити жінку

Коментарі 1 коментар

  • просто потрібно викинути цю людину із свого жмття, бо насильно мил не будеш, усі старання будуть даремними повернути в попереднє русло відносини. Все одно піде, просто буде чекати відповідного часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *