Як знайти людину по прізвищу, імені і року народженняРезультативність і терміни пошуків безпосередньо залежать від даних, які ви маєте в розпорядженні. Якщо вам окрім імені і прізвища відома ще і дата народження, то шанси на успіх значно зростають. Перш ніж звертатися в різні державні структури, проведіть пошук людини самостійно. Розпочніть з найпростішого – пошуку в соціальних мережах. Зареєструйтеся і почніть пошук в мережах: Facebook, “Однокласники”, “В контакті”, “Мій світ”, “В колі друзів”. Щоб знайти людину по імені і даті народження, введіть ці дані в поле пошукового запиту. Якщо вам відоме місто проживання, то обов’язково вкажіть і його. Це допоможе вам значно звузити географію пошуку. Якщо ви відразу не знайшли того, кого шукали, не поневіряйтеся. Адже це тільки перший етап пошуку. І причин вашої невдачі може бути декілька.

По-перше, людина може просто не зареєструватися на цьому сайті. По-друге, вона може при реєстрації використати інше ім’я або прізвище. Наприклад, замість дійсного імені “Олена Петрова” особи, що бажають проявити оригінальність, можуть написати “Олена Прекрасна”. По-третє, люди з надмірним почуттям гумору можуть трохи “прикрасити” свій вік. Це неспівпадання з істинною датою народження зробить неможливою появу в результатах пошуку потрібної вам людини. Якщо перший етап розшуку успіхом не увінчався, починайте пошук в різних групах і об’єднаннях. У більшості соціальних мереж існує спеціальний розділ “Групи”. Вони включають людей, об’єднаних загальними інтересами, поглядами, спільною освітою, роботою і так далі. Якщо ви не знаєте як вона дослівно називається, то при пошуку лапки не використайте. Брати назву в лапки слід тільки тоді, коли ви шукайте абсолютно певну і цілісну фразу. Інакше пошук буде безрезультатним. Якщо дата народження людини 6 січня 1990 року, відвідаєте групу з назвою “Народжені 6 січня 1990 року”(чи аналогічну по назві). У групах, що об’єднують людей, що народилися в один день, як правило, дуже багато користувачів. Люди вступають туди не замислюючись. Тому можливо саме там вам вдасться знайти людину по даті народження.

Третій етап пошуку включає перегляд груп, що відносяться до навчальної діяльності. Якщо ви знаєте куди збиралася поступати, або в якому навчальному закладі вчилася людина, то знайдіть групи приблизно наступного змісту: “Інститут бізнесу і права. Випуск 2007 року”. Рік вступу і закінчення ви можете вирахувати, виходячи з наявної дати народження. Але вам доведеться перевірити декілька варіантів. По-перше, людина могла піти в академічну відпустку, і, отже, закінчити на рік пізніше, ніж ви порахували. По-друге, могла не закінчити взагалі, або перейти на суміжне відділення. Альтернативою пошуку в групах соціальних мереж є офіційний сайт навчального закладу. Зараз багато інститутів публікують імена і прізвища своїх випускників. Це робиться, щоб працедавці могли бути упевнені, що їх молодий фахівець дійсно вчився у внз, а не просто купив диплом. Це основні способи як знайти людину по прізвищу, імені, року народження і усіх доступних даних безкоштовно. Ну а якщо у вас є “знайомі” у правоохоронних структурах, то можете удатися до їх допомоги. 


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: пошук людей за прізвищем, як знайти людину за прізвищем

Коментарі 3 коментарі

 • Розшукуємо пропавшого безвісті під час другої світової війни Задорожний Лук’ян Мифодійович,рік народження 1913 ,який проживав за адресою до війни у Вінницькій обл. Дашівський р-н село Дaшево.

 • Розшукую батька
  Бенедіс Анатолій Анатолійович
  14.05.1960р.н

 • Розшукую п. Пильчака Миколу Миколайовича. 1977 року народження.
  Проживає у м. Львові, по вул. Драгана на Сихові.
  Дружина – Надія, син – Дмитро, донька – Ганна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *