Як вибрати хорошу коляску для двійнят [draft]Двійнята – це особливі люди, яких зв’язує абсолютно все. Цікаво, що вони можуть народитися навіть не в один день, історія знає такі випадки. Більше того, у двійнят можуть бути різні біологічні батьки.Досягнення сучасної медицини дозволяють народити за 1 раз 5 і навіть 6 дітей. Але яка сім’я наважиться на такий відважний крок? Народження 2 дітей вже непроста ситуація, яка припускає абсолютно інший підхід, на відміну від народження 1 дитини в сім’ї. Перше, про що треба потурбуватися – вибір зручної коляски для малюків.

За якими критеріями треба вибирати коляску для двійнят?

У російських магазинах вибір колясок для двійнят невеликий, зокрема це стосується невеликих міст. З 2683 різних колясок, представлених в Москві, всього 52 коляски для двійнят, за даними каталогу товарів. Продавці говорять, що попит на них мізерний, а ціна висока. Деякі моделі можуть стояти в магазині по декілька років, поки не знайдеться покупець.

 1. Ціна коляски в 99% випадків прямо пропорційна її якості. Подвійне навантаження припускає тільки один термін експлуатації, тому купувати б/у коляски украй не рекомендується. Подвоєне навантаження на усі механізми коляски провокують швидку зношуваність.
 2. Вес коляски. Більшість батьків в цілях зручності транспортування (у автомобілі, в ліфті) вважають за краще купувати коляски зі зменшеною вагою. Звичайно, в цьому є сенс, але в цьому злучає тривалій і повноцінній експлуатації не буде. Вага коляски має бути таким, щоб витримати загальну вагу двох дітей в 15-20 кг
 3. Габарити. При чималій вазі габарити коляски для двійнят можуть бути досить великими, що не дозволить проїхати в отвір ліфта. Перед купівлею треба знати габарити вхідних дверей, багажного відділення автомобіля, ліфта.
 4. Умови експлуатації. Ви повинні припустити, в якій місцевості експлуатуватиметься коляска. Для російських доріг рекомендується купувати модель з максимально великими колесами, які забезпечують хорошу прохідність і маневреність.
 5. Наявність доладного механізму. Купуючи подвійну коляску, практично усі стикаються з проблемою зберігання. Дуже важлива наявність доладного механізму, який здатний хоч якось зменшити розмір коляски.

Яка модель краще для двійнят?

Попри те, що російський ринок пропонує не найширший вибір, все ж можна знайти відповідну модель для своїх дітей. Серед наявних на ринку є декілька доступних моделей:

 • класика (діти знаходяться на одному рівні поруч один з одним);
 • модель “паровозик” (діти розташовуються один за одним);
 • модель “один навпроти одного” (діти дивляться один одному в обличчя).

Найбільш доступною є перша модель, асортимент якої дозволяє вибрати, на відміну від інших двох зразків. В даному випадку блоки розміщені фронтально. При купівлі такої моделі треба доля, що вони значно ширші за інших. Ця характеристика дозволяє проходити складні ділянки дороги без особливих складнощів. Стандартна ширина колісної бази складає 80-85 см

Чим зручна класична модель?

Класика доречна завжди і скрізь. Тому її ще називають універсальною. Окрім цього, їй властиві наступні характеристики:

 1. Модель дуже зручна батькам в питаннях нагляду за малюками. Самі діти не “ущемлені” в правах і мають рівноцінних огляд.
 2. Класична модель для двійнят може мати 3 або 4 колеса. Для більшої стійкості фахівці рекомендують використати 4-ех колісні моделі.
 3. Особливу увагу варто приділити коляскам-трансформерам, коли кожна люлька і кожне крісло для сидіння має можливість регулюватися. Наприклад, одна дитина може спати в люльці, а другий – сидіти в кріслі.
 4. Особливі вимоги пред’явлені до рами і шасі. Краще, щоб вони були виконані з легенів, але міцних матеріалів, які здатні витримати подвійне навантаження.
 5. Зверніть увагу на довжину люльок. Недобросовісні виробники можуть економити на матеріалах, випускаючи короткі моделі, в яких малюки, що підросли, почуватимуть себе не комфортно.
 6. Наявність оглядових вікон можна віднести до одних з першочергових показників. Під час поганої погоди дитина не повинна почувати себе “як в коробці”. Наявність оглядового вікна вирішує проблему.

Щоб вибрати ідеальну коляску для двійнят, треба потурбуватися про наступний:

 • для кожного посадочного місця має бути окремий козирок, що захищає від негоди;
 • кожне місце повинне регулюватися ( нахил спинки – автономний для кожної дитини);
 • наявність відособлених регульованих передніх бамперів;

Ці характеристики дозволять врахувати капризи обох дітей. Статистика говорить про те, що двійнята мають різний темперамент і манеру спілкування.Щоб купити ідеальну коляску для двійнят, треба замовити її заздалегідь. Найчастіше магазини мають у своєму асортименті всього декілька моделей. Решта йде під замовлення.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *