Категорії «Сім’я та діти»

Як відучити дитину від слів-паразитів [draft]

Мова – це відображення нашого мислення. Для того, щоб говорити правильно, ми повинні тримати думки чистими і стежити, щоб вони не заростали словесними “бур’янами”. Автор книги “Лексикон” Микита Замеховский-Мегалокарди дуже переживають за мову дітей і разом з героям книги хоче зробити її благозвучною, емоційною і чистою. Як? Ось декілька порад.

Де вашій дитині сподобається гуляти [draft]

Дайте відповідь на питання тесту, щоб дізнатися, по якому маршруту відправитися в подорож по столиці. А книги з серії “7 маршрутів по Москві” допоможуть зробити цю прогулянку пізнавальною і такою, що запам’ятовується.

Планування здорової дитини – діагностика моногенних захворювань [draft]

При плануванні вагітності важливо розуміти, що разом з придбаними хворобами, існують природжені порушення. Тому потенційні батьки повинні серйозно віднестися до діагностики власного організму – від цього багато в чому залежить здоров’я їх майбутнього малюка. З усіх спадкових патологій сьогодні особлива увага приділяється моногенним захворюванням, які зустрічаються у 2-3% новонароджених дітей і можуть викликати тяжкі наслідки, …

Як вибрати хорошу коляску для двійнят [draft]

Двійнята – це особливі люди, яких зв’язує абсолютно все. Цікаво, що вони можуть народитися навіть не в один день, історія знає такі випадки. Більше того, у двійнят можуть бути різні біологічні батьки.

Що можна і не можна вагітним [draft]

Вагітність – це таїнство, яке в усі віки було оточено безліччю народних прикмет. Існувало ціле зведення правив, приписуючий, що вагітним можна, а що не можна. Деякі із заборон, як виявилося згодом, мають під собою наукове обгрунтування, інші ж є не більше ніж забобонами.