Категорії «Дім та затишок»

Блохи в квартирі: звідки і як позбавитися швидко [draft]

Якщо в квартирі завелися блохи, життя в ній стає нестерпним. Позбавитися від бліх треба не лише тому, що вони заподіюють дискомфорт: ці комахи здатні розносити різні захворювання. У зв’язку з цим виникає питання: звідки беруться блохи в квартирі і як від них позбавитися самостійно і швидко?

Як почистити мікрохвильову піч в домашніх умовах [draft]

Нині мікрохвильова піч використовується настільки часто, що питання її очищення стоїть досить гостро. Існує велика кількість спеціальних миючих засобів, здатних впоратися з проблемою, проте не кожна хазяйка готова використати агресивні хімічні засоби. Як почистити мікрохвильову піч в домашніх умовах? Відомі декілька способів очищення СВЧ-печи за допомогою підручних засобів, які є в кожному будинку.

Що робити, якщо розбився градусник в квартирі [draft]

Випадково розбитий градусник, з якого витекла ртуть, здатний викликати дуже серйозні проблеми. Важливо розуміти, що таке ЧП не можна відносити до категорії рядових, оскільки у більшості випадків воно зажадає виклику спеціальної групи МНС, здатної правильно зібрати і утилізувати небезпечний метал. Будь-які інші дії можуть привести до сумних наслідків, адже не до кінця зібрана ртуть, наприклад, …

Як оновити інтер’єр без зайвого клопоту [draft]

Іноді хочеться освіжити інтер’єр в квартирі або кімнаті, а робити ремонт немає часу або зайвих грошей. Ми зібрали декілька ідей, надихаючись якими, ви можете легко і швидко внести різноманітність в звичне оточення.

Огляд пральної машини Siemens iSensoric [draft]

Ми починаємо звикати до “розумної” техніки. Загальна глобалізація, поширення інтернету, об’єднання побутової техніки під одно управління – усе це стає звичним. Але навіть серед “розумних” речей є моделі, що стоять трохи осібно. Одна з них – пральна машинка Siemens iSensoric, про яку ми вам сьогодні і розповімо. А що на рахунок цін – для цього …