Огляд пральної машини Siemens iSensoric [draft]Ми починаємо звикати до “розумної” техніки. Загальна глобалізація, поширення інтернету, об’єднання побутової техніки під одно управління – усе це стає звичним. Але навіть серед “розумних” речей є моделі, що стоять трохи осібно. Одна з них – пральна машинка Siemens iSensoric, про яку ми вам сьогодні і розповімо. А що на рахунок цін – для цього зайдіть на Sravni.com.
Пройдемося за загальними характеристиками новинки. Це машинка з класом прання А, максимальним завантаженням до 9 кілограм, швидкістю віджимання 1600 оборотів в хвилину, об’ємом 65 літрів, барабаном, що самоочищається, і високим рівнем енергоефективності А-30%. Але це усе – сухі характеристики. Родзинка машинки Siemens iSensoric в тому, що ви просто кладете речі в машинку, а вона сама вирішує, що і як з ними робити.Плями від різні речовин вимагають для видалення різних умов. Пральна машина Siemens iSensoric уміє знайти підхід до будь-якого типу плям. Ви просто вказуєте тип при завантаженні білизни, а розумна техніка самостійно настроює усі потрібні параметри для якісного прання. Враховується навіть об’єм завантаження.
Ще одна дуже зручна опція – автодозування миючих засобів. Вам не припаде самому виміряти потрібну дозу скляночками, просто залийте миючий засіб в потрібний відсік, а машинка використовуватиме його у міру потреби. Стиралка визначає навіть тип тканини і відстежує замутненность води. Завдяки усім цим даним, відбувається економія миючого засобу – використовується тільки необхідна кількість.Якщо у вас мало часу, а попрати треба щось термінове, то вам допоможе функція SpeddPerfect, яка знижує витрату часу на 65%. Цьому сприяє маса датчиків і сенсорів, що допомагають зробити максимально ефективні налаштування для граничного скорочення часу прання. Переживати про те, що може зіпсуватися тканина із-за зайвої інтенсивності прання, не коштує. Усі контролюють спеціальні датчики. Робота буде виконана максимально швидко і гранично якісно.
Окрім економії миючих коштів, не менш важливої являється і економія витрати води. Саме пральна машина пропускає через себе саму більше кількість води в порівнянні з іншими побутовими предметами. Для цих цілей в Siemens iSensoric використовується технологія WaterPerfect Plus, яка точно визначає необхідний об’єм води для завантаження і уважно стежить, щоб ні краплі не витратилося даремно.
Програма “Верхній одяг/Просочення” буде актуальна для тих, хто любить спорт або часто носить вологозахисну синтетику. Розумна система пральної машини простежити, щоб під час прання не ушкодилися шви. А 3d-сенсор регулює швидкість обертання барабана, запобігаючи дисбалансу, який може утворитися із-за води, що зібралася, в складках такого одягу. У результаті ви отримаєте ідеально чистий і неушкоджений одяг для активного відпочинку.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *