Зачіска на Новий рік своїми руками в домашніх умовах: прості, але ефектні варіанти [draft]Напевно, кожна з нас стикалася з ситуацією, коли, готуючись до святкової урочистості, намагаєшся встигнути все і відразу, але на себе, як правило, часу все-таки не залишається. Буває навіть так, що гості ось-ось прийдуть, а на голові ще жодної ознаки зачіски. І ось тут порятунком може стати проста вечірня зачіска своїми руками, яка робиться за хвилини. Озброївшись радами професійних перукарів, можна швидко знайти вихід навіть з екстремальної ситуації.

Зачіски на довге волосся своїми руками на Новий рік

Досить швидко і просто можна зробити зачіску на Новий рік своїми руками в домашніх умовах. Для цього необхідно озброїтися лаком, мусом, гребінцем і декількома заколочками.Найпростіші варіанти вечірніх зачісок :

  • Перше, що можна спробувати, ― це легке начісування, яке, до речі, цього року в моді. Доповнити вечірню зачіску можна стрічкою або обручем в тон до наряду. Якщо начісування зробити досить сильним на верхівці, вийде прекрасний ретро-стиль.
  • Другий варіант вечірньої зачіски на довге волосся ― це швидко накрутити пасму на великі бігуді, залакувати і дати висохнути. Потім бігуді зняти і розпрямити локони руками, зафіксувавши їх додатково лаком в потрібному положенні. Розчісувати волосся гребінцем при цьому не можна, локони можуть зовсім випрямитися. Якщо ви плануєте елегантний образ, можна локони заколоти на потилиці. Кучеряві локони на плечах нададуть своїй власниці легкості, креативності і спокусливості. Можна при цьому деякі пасма заколоти маленькими заколочками із стразами.
  • Третій варіант зачіски на Новий рік своїми руками експерименти з проділом. Дуже ефектно виглядає косий низький проділ, зроблений майже від вуха. Уздовж нього можна заколоти дрібні заколочки або стрази, сбризнуть проділ тонуючим засобом або просто лаком з блискітками. Також цікаво виглядає шаховий проділ, його роблять тоненьким гребінцем.
  • Четвертий варіант зачіски на довге волосся нам знаком ще з дитинства. Він цілком підійде до Нового року і не зажадає багато часу. Можна ще уранці, готуючи на вечір пригощання, заплести близько 10―15 кісок, а вже увечері розплести їх. Вийде пишна копиця волосся з ефектом хімічної завивки. Залишиться лише трохи сбризнуть лаком, щоб “завивка” протрималася до ранку. За бажання деякі пасма можна сколоти маленькими заколочками-прищепками.

Вечірні зачіски на середнє волосся своїми руками

Мабуть, на волосся середньої довжини зробити зачіску на Новий рік в домашніх умовах найпростіше. Тут можна використати і начісування, і плетіння кіс, і завивку, і грецьке укладання. Якщо ви вибрали класичний образ, можна гладко зачесати волосся, зібрати їх в хвіст, намотати їх на гумку, а край сховати або завити і заколоти невидимками.Найпростіший спосіб зробити зачіску на середнє волосся своїми руками це зачесати волосся назад, а потім наїжачити пальцями зсередини, високо піднімаючи пасма і добре фіксуючи їх лаком. Виглядає така зачіска дуже ефектно.
Цікаву зачіску на Новий рік можна зробити і за допомогою плетіння. Краще всього підійде “риб’ячий хвіст” і “французька коса”.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *