Стильні укладання на середнє волосся: робимо в домашніх умовах [draft]У гонитві за красою і яскравим чином багатьом дівчатам і жінкам з волоссям середньої довжини щодня потрібне укладання. Модне укладання потрібно не лише для свята: вона використовується і в повсякденному житті, адже кожній жінці хочеться виглядати карколомно у будь-якій ситуації. Створити унікальний образ запросто можна в домашніх умовах. А почерпнути нові ідеї і швидко впоратися з красивим укладанням на середнє волосся допоможуть ради і фото з нашої статті.

Особливості укладань на середнє волосся

Для одних жінок укласти волосся означає просто привести їх в належний вид, тоді як для інших – зробити незвичайну зачіску. Деякі користуються послугами перукарів, але багато хто намагається впоратися власними силами. Итак, як самій швидко зробити красиве укладання на середнє волосся, не виходячи з будинку?

На замітку! Незважаючи на суперечливі думки, укладання – це не заморочена новомодна зачіска. Наприклад, під цим терміном розуміють навіть звичайне випрямлення в’юнких локонів за допомогою праски.

Варто відмітити, що укладання на волосся середньої довжини роблять так само, як у випадку з довгими пасмами. Проте з коротшими локонами впоратися набагато легше.

Існує наступні варіанти укладки волосся середньої довжини :

 • за допомогою праски, плойки;
 • з використанням фену;
 • із застосуванням бігуді.

Найпоширеніші варіанти зачісок при укладанні на середнє волосся:

 • каре;
 • біб;
 • каскад.

На замітку! Думки фахівців розділилися. Одні вважають, що укласти середнє волосся за допомогою звичайних бігуді нереально і результат можна отримати тільки шляхом термічної дії. Інші стверджують, що це цілком реально.

Для укладання використовують спеціальні засоби: пінку, мус, лак для волосся і інше. Це полегшує процес створення зачіски і допомагає зберегти її привабливий зовнішній вигляд надовго.

Варіанти укладки середнього волосся, яке легко реалізувати в домашніх умовах, на фото.

Правила укладання

Основними правилами модних, стильних і, в той же час, простих укладань на середнє волосся є:

 • прикореневий об’єм відіграє важливу роль, але він залежить від форми особи (жінкам з круглим лицем сильний об’єм робити не рекомендується, оскільки він візуально робить овал ще ширше) – для створення об’єму використовуються мусси, пінки і лаки;

На замітку! Зробити прикореневий об’єм допомагає праска з насадкою гофре. Треба просто пройтися їй у коренів нижніх пасмочок.

 • чубок повинен відповідати загальному стилю зачіски – при укладанні на середнє тонке пряме волосся чубок не має бути пухнастим;
 • якщо зачіска складається з кучерів, рекомендується додатково нанести гель для волосся на долоні і пом’яти ними хвилясті пасма – при цьому кучері вийдуть природнішими і протримаються довше.

Фото красивих і модних укладань на середнє волосся

Незалежно від того, яке укладання вибране, вона повинна доповнювати образ і вдало вписуватися в загальний стиль. Фото з доступними варіантами укладань представлені нижче.

Укладання праскою

За допомогою праски з волоссям середньої довжини можна проводити всілякі дії. Пасма вдається випрямити або перетворити на локони, якщо накрутити їх. По суті, технологія створення кучерів за допомогою праски і плойки не особливо відрізняється, але фахівці стверджують, що в першому випадку вони зберігаються довше.

На замітку! При створенні локонів праскою для волосся рекомендується закручувати від особи. Для утворення легкої хвилі не варто тримати прилад на одному місці довго. Інакше можливий залом пасма.

Нижче на фото можна побачити, яке красиве укладання на волосся середньої довжини може вийти в домашніх умовах за допомогою праски або плойки.

Щоб зробити прямі пасма, треба затискати їх біля кореня і простягати вниз до самого кінчика. Спочатку вирівнюється потилична частина, а потім поступово слід просуватися вперед. В першу чергу відділяються нижні пасма, а потім – верхні.

Щоб зробити укладку середнього волосся у вигляді локонів, використовуючи праску або плойку, можна використати покрокову фото-интрукцию.

 1. Відокремити пасмочку, затиснути її праскою біля кореня.

 2. Повернути прилад на 180 градусів від себе.

 3. Повільно протягнути вниз.

На замітку! Перш ніж використати праску, необхідно заздалегідь обробити волосся спеціальним захистом. Також не рекомендується двічі обробляти одне пасмо.

Укладання феном

Професійне укладання на середнє волосся феном дозволяє добитися зачіски з об’ємом у коренів. Проте такого ефекту можна досягти і в домашніх умовах. Правда, доведеться потренуватися, оскільки в даному випадку важливо точно скоординировать роботу двох рук. Саме тому укладання феном вважається одним з найскладніших.

Щоб зробити укладку волосся середньої довжини за допомогою фену, треба озброїтися круглим гребінцем і приступити до дій:

 1. Після миття голови обмотати волосся рушником і дати можливість їм злегка підсохнути. Верхні пасма заколоти, укладання розпочинається з нижньої частини волосся.
 2. Круглим гребінцем накручувати волосся, починаючи від коренів і спрямовуючись до кінчиків. Усе це супроводжується феном.

 3. Коли нижні пасмочки будуть укладені, поступово звільняти верхнє волосся і діяти аналогічним чином.

В результаті вийде стильне, легке і модне укладання на середнє волосся, як на фото, яку запросто можна зробити будинки.

На замітку! Після миття голови бажано використати бальзам або маску, які частково захистять пасма від термічної дії фену.

Укладання за допомогою бігуді

Бігуді є самим “безболісним” засобом для укладання, проте вимагає великих тимчасових витрат. Раніше них накручували на мокрі пасма на ніч, а уранці знімали і отримували локони. Сучасні методи дозволяють отримати стильну зачіску набагато швидше. Досить накрутити пасма “від особи”, висушити феном і локони готові.

На замітку! Термобигуди використовують на сухе волосся, перед застосуванням інших видів бігуді пасма необхідно намочити.

Щоб зробити укладання за допомогою бігуді, знадобиться:

 1. Відокремити пасма і накрутити кожну на бігуді від кінчиків до коренів. Для більшого ефекту рекомендується заздалегідь нанести мус.
 2. Почекати потрібний час.

 3. Зняти бігуді, розпрямити завитки і зафіксувати зачіску лаком.

  Як укласти каре?

  Власниці середнього волосся часто роблять каре. Це зручна зачіска, яку можна швидко привести в належний вид. Добре виглядатимуть як прямі пасма, так і локони.

  Наприклад, створити легкий безлад на голові можна таким чином:

  1. Вимити голову, обмотати рушником, щоб воно ввібрало зайву рідину з волосся.
  2. Бажано просочити волосся пінкою, рівномірно розподіливши її. Опустити голову вниз і висушити феном, одночасно наїжачувавши волосся руками.
  3. Підняти голову, сформувати зачіску і зафіксувати лаком.

Для святкової урочистості укласти каре можна таким чином:

 1. Помити голову, трохи висушити і нанести пінку на волосся.
 2. Розділити волосся на пасмочки і накрутити кожну на бігуді.
 3. Висушити волосся з бігуді, почекати ще 15 хвилин.
 4. Зняти бігуді і укласти локони руками. Зафіксувати лаком.

Як укласти біб?

Ще один варіант зачіски на середнє волосся – біб. Укласти його досить просто:

 1. На чисте сухе волосся нанести засіб для укладання.
 2. Наїжачити руками, створивши недбалість.
 3. Зафіксувати лаком.

Вечірня зачіска може дещо відрізнятися. Локони рекомендується накрутити будь-яким доступним способом і красиво розподілити локони. Також можна зафіксувати за допомогою лаку.

Як укласти каскад?

Яке укладання можна зробити на середнє волосся каскадом? Зачіска на кожен день виконується таким чином:

 1. Нанести на вологе чисте волосся засіб для укладання.
 2. Створити прикореневий об’єм з використанням брашинга і фену.
 3. Протягнути кінчики праскою.
 4. Зафіксувати лаком.

Рекомендації фахівців

Щоб зробити стильне і красиве укладання на середнє волосся в домашніх умовах і зберегти її надовго, варто скористатися рекомендаціями фахівців :

 • перед укладкою волосся їх необхідно вимити з шампунем, щоб зачіска вийшла охайною і природною;
 • після змивання шампуні слід додатково обполоснути волосся холодною водою, що дозволить зробити їх блискучими і надасть гладкості;
 • бажано використати засіб для термозащити, якщо планується застосувати фен для укладання;
 • при нанесенні гелю і пінки необхідно рухатися від коренів до кінчиків;
 • відразу після миття волосся розчісувати їх не рекомендується, оскільки у цей момент вони ослаблені і схильні до випадання, бажано почекати, як мінімум, 15 хвилин;
 • щоб зберегти природний блиск волосся, треба направляти фен зверху вниз;
 • для волосся, яке сильно січеться, необхідно застосувати зволожуючий засіб;
 • при збризкуванні волосся лаком слід утримувати флакон на відстані близько 20 см

Зробити укладання на прямі або в’юнке волосся середньої довжини в домашніх умовах нескладно, якщо освоїти нехитрі правила.

Відео


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *