Як накрутити волосся праскою для випрямлення [draft]У гонитві за красивою зовнішністю жінки готові на будь-які жертви. Як відомо, дівчата з прямим волоссям намагаються їх накрутити плойкою або на бігуді, а ті, хто має хвилясті пасма, навпаки, випрямити. На сьогодні перетворитися до невпізнання досить просто. Як не дивно, можна навіть накрутити волосся праскою для випрямлення в домашніх умовах.

Як вибрати праску?

Розрізняють професійні і побутові прасування, призначені для випрямлення волосся. Вважають, що перший вид приладів набагато потужніший, дає швидкий і стійкий результат. Проте сучасна побутова праска для випрямлення волосся мало чим поступається професійному.
При виборі праски, яка потрібна для завивки волосся в домашніх умовах, рекомендується орієнтуватися на наступне:

 • матеріал, вживаний для виготовлення нагрівальних елементів;
 • вид регулятора температури;
 • ширина і форма пластинів.

Що стосується матеріалу нагрівальних елементів, тефлонове покриття забезпечить волоссю надійний захист від високої температури. Метал зробить пасма сухими. Прасування для випрямлення волосся з турмаліновими елементами забезпечують ним безпеку, сприяють меншій електризації. Також не завдають шкоди щипці з керамічними пластинами, але на них налипають засоби для укладання. Такі прасування доведеться постійно чистити. Ще безпечніші мармурово-керамічні нагрівальні елементи. Срібне антибактеріальне покриття забезпечує волоссю оздоровлюючий ефект, але робить праску дорогою.
По типу регуляції температури прасування для випрямлення волосся бувають наступних видів:

 • механічні – не можна регулювати температуру нагріву;
 • електронні – існує можливість точно встановити температуру нагріву;
 • прилади з функцією запам’ятовування температури – після кожного відключення настроювати температуру не доведеться.

По ширині нагрівальних пластинів розрізняють наступні види прасок для випрямлення волосся :

 • з нагрівальними елементами, шириною 2 − 2,5 см – призначені для укладання рідкісних пасм;
 • з нагрівальними елементами, шириною 5 − 6 см – підходять для укладки рідкісного і довгого волосся;
 • з нагрівальними елементами, шириною 7 − 9 см – підходять для укладання густих локонів.

Рада! Для завивки волосся оптимальним варіантом стане праска з округлою формою нагрівальних елементів.

Підготовка волосся

Для завивки прямого волосся в кучері потрібна ретельна підготовка. Фахівці рекомендують здійснити перед цією процедурою декілька простих дій:

 1. Вимити волосся з використанням кондиціонера, бальзаму або маски.
 2. Нанести спрей, який забезпечить волоссю захист від високих температур.
 3. Для фіксації пасм при завивці рекомендується підготувати шпильки.
 4. Висушити волосся перед укладанням.

На замітку! Важливо пам’ятати, що для завивки м’якого і тонкого волосся праску досить нагрівати до 150 градусів, тоді як важкі і жорсткі пасма вимагають нагріву пластинів приладу до 180 градусів.

Як правильно накрутити волосся на праску?

Коли підготовка волосся буде завершена, можна приступати безпосередньо до завивки. Необхідно ретельно вимити голову за допомогою шампуню, нанести на вологі пасма бальзам або інший засіб від коренів до кінчиків. Коли волосся буде висушено, наноситься спеціальний термозащита, який повинен повністю висохнути перед укладанням.Щоб зачіску надійно зафіксувати, рекомендується використати спеціальні мусси, піну або гелі. Одно з цих засобів наноситься на волосся після висихання термозащити. Якщо пасма досить слухняні, можна обійтися і без попередньої фіксації.Пряди волос необхідно захопити праскою практично у самих коренів, провести його до самих кінчиків, випрямляючи локон, а потім накрутити його вгору. У кінці зачіска фіксується за допомогою лаку.

Як створити локони за допомогою праски?

Існують і інші способи, які допоможуть створити локони за допомогою праски для випрямлення волосся.

Спосіб 1: класичні кучері

Щоб зробити класичні кучері, потрібно буде узяти невелике пасмо, затиснути воно пластинами приладу по центру, а потім обернути вільний кінець волосся 1 раз навколо випрямляча. Далі слід потихеньку провести вниз паралельно полу. Досягнувши кінчиків волосся, бажано трохи підвернути пасмо. Так локон вийде красивим.

Спосіб 2: об’ємні кучері

Для жінок, у яких волосся рідкісне і тонке, підійде наступний спосіб укладання пасм в кучері. Крім того, він допоможе забезпечити локонам додатковий об’єм. Цей спосіб завивки вимагає використання праски з широкими нагрівальними пластинами.
Волосся необхідно розділити на тонкі пасма. Щоб створити локон, треба накрутити одне пасмо на палець, потім заколоти її шпилькою. Можна також використати харчову фольгу, завертаючи майбутні кучері в неї. Далі пасмо затискається праскою для випрямлення волосся і витримується близько 15 хвилин. Кучері вийдуть злегка недбалими, в чому і полягає привабливість такої зачіски.

Спосіб 3: кучері у формі S

Ще один спосіб завивки волосся – створення кучерів у формі S. Щоб зробити укладання з локонами такої форми, потрібно буде помістити невелике пасмо між пластинами праски вертикально. Потім майбутній локон затискається біля коренів. Прилад треба повільно опускати вниз, ковзаючи по пасму і обертаючи його навколо осі. Для створення ідеальної зачіски з кучерями бажано починати укладання ззаду, переміщаючись вперед по ходу завивки.Існують і інші способи, щоб накрутити волосся: зигзагоподібні локони, за допомогою заздалегідь заплетеної коси і іншої.

Фото і ради

Щоб правильно накрутити волосся в красиві і стійкі кучері, рекомендується нагрівати пластини праски сильніше, ніж для випрямлення локонів. Температура нагріву повинна складати від 180 до 200 градусів. Тільки за таких умов можна чекати результату, як на фото.Якщо термозащита для волосся відсутній, її можна замінити на олію або поживний крем. Важливо використати невелику кількість цих засобів, щоб не зробити пасма важкими і жирними. Кінчики волосся також мають бути просякнуті захисним засобом, адже високі температури впливають на них максимально.
Щоб накрутити густе волосся на праску для створення зачіски з кучерів, необхідно розділити їх на декілька рівнів. Починати укладання треба знизу, поступово переміщаючись вгору, до верхівки. Це дозволить перетворити густе і важке волосся в красиві локони. В даному випадку бажано скористатися лаком для надійної фіксації завивки.Якщо прийнято рішення накрутити пасма в кучері, слід пам’ятати про те, що праска повинна рухатися безперервно. Інакше локон вийде з поперечними лініями, які проявляться в місцях затримок приладу. Якщо пасмо з першого разу не вийшло, не варто засмучуватися, адже після охолодження кучері можна накрутити наново.
Неслухняне волосся краще відразу після створення кожного локона фіксувати лаком. Укладання буде зіпсовано, якщо розчесати кучері звичайним гребінцем. Якщо вимагається розділити локони, використовується спеціальна гребінець-вилка або застосовуються власні руки.Для надання зачісці більшого об’єму необхідно вчинити начісування від коренів волосся. Пасма пишніші, а укладання завершеної. Якщо власного об’єму недостатньо, доведеться скористатися лаком.Доклавши трохи зусиль і згаявши час, можна отримати стильну зачіску, яку просто зробити в домашніх умовах за допомогою праски для випрямлення волосся.

Відео: як накрутити волосся праскою для випрямлення?

На фото можна розглянути готовий результат, а відео допоможе побачити кожен рух, що дозволить швидко і якісно перетворити прямі пасма на цікаві кучері за допомогою праски для випрямлення волосся. Головне, не боятися експериментувати, і тоді обов’язково все вийде.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *