Мова – мій ворог: як заселитися в готель без знання мови [draft]Найбільше труднощів у туристів закордоном виникає, як правило, із-за банального мовного бар’єру. І якщо дістатися до пам’ятки, що цікавить, можна по навігаторові або орієнтуючись на місцеві покажчики, то заселитися в готель без мови трохи складніше. Але не хвилюйтеся, підготовлена нами спільно з Hotellook.ru покрокова інструкція допоможе вам вирішити це питання.Hotellook.ru – безкоштовний і зручний російськомовний сервіс по пошуку кращих цін на готельні номери у всьому світі. З його допомогою ви зможете легко і швидко зарезервувати будь-який готель навіть без знання іноземної мови!

Крок перший : Бронюємо номер

Спершу відмітимо, що зовсім без знання мови, хоч би початкового рівня, закордоном важко. Тому на допомогу вам прийдуть спеціальні туристичні розмовники і додатки для гаджетів. У останніх, наприклад, навіть є функція голосового озвучування перекладених фраз, що дуже зручно коли ваш французький (англійський, німецький) не комільфо. Також радимо перед поїздкою вивчити хоч би пару фраз і термінів, які вам доведеться використати. Наприклад, нелишним буде завчити фрази для вітання і прохання про допомогу.

Крок другий : заселяємося в готель

Сама процедура заселення в готель (check – in) досить проста. Вам знадобляться: паспорт, лист, що підтверджує бронювання номера (не завжди), а також кредитна карта. У деяких готелях при заселенні також просять заповнити бланк постояльця із стандартною інформацією: ПІБ, паспортні дані, дата народження, домашня адреса. Якщо ваші знання мови не дозволяють вам заповнити анкету самостійно, ви завжди можете “списати” дані з паспорта, а також попросити персонал про допомогу. Не бійтеся здатися безглуздим, співробітники готелю щодня стикаються з сотнями туристів зі всього світу, і далеко не все з них поліглоти.Після оформлення паперів, вам видадуть ключ від номера. Нелишним буде захопити з ресепшена готельні буклети і візитки, в яких є уся необхідна інформація про правила проживання в готелі.

Крок третій : мешкаємо в готелі

Тут у вас також не повинно виникнути особливих труднощів. Будь-яке питання, що цікавить вас, можна вирішити, подзвонивши адміністраторові або спустившись на ресепшен. Вартість усіх платних послуг є в рекламних буклетах готелю, перекласти на російський які можна за допомогою мобільного застосування. Як правило, в номерах є спеціальні таблички “Не турбувати”! (Do not disturb) і “Будь ласка, приберіть в моєму номері” (Please, clean a room), якими дуже зручно користуватися в умовах мовного бар’єру.

Крок четвертий : виселяємося з готелю

В основному час виїзду (check – out) дуже строго регламентований, і якщо ви не хочете, забарившись на півгодини зі зборами, сплатити ще одну повну добу проживання, то чітко його наслідуйте. У більшості готелів check – out відбувається о 11 годині ранку. Але є і виключення, тому звернете увагу на цей момент при заселенні (звичайний час виселення вказують у буклетах або на ресепшен).Щоб виселитися, необхідно підійти на стойку реєстрації і віддати ключ адміністраторові. У вас можуть поцікавитися про користування додатковими послугами (платними каналами або міні-баром), і якщо такі були, їх доведеться додатково сплатити перед виїздом.Сподіваємося, що наші ради допоможуть вам уникнути мовних складнощів в закордонних готелях, і нагадуємо, що будь-який номер ви завжди можете легко і швидко забронювати за допомогою Hotellook.ru!


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *