Техніка оформлення заявки на бронювання номера в готеліОстаннім часом цей сервіс все більше цікавлять вітчизняних туристів. Що і зрозуміло: весь світ вже давно відпочиває в заздалегідь зарезервованих готельних номерах, усвідомивши, як це зручно. Проте, за результатами недавнього дослідження, з’ясувалося: починаючи розуміти переваги такого сервісу, як онлайн бронювання апартаментів, багато мандрівників не знають самої техніки виконання цієї операції.

На першому етапі треба знайти сайт, що надає подібні послуги. Варіантів тут декілька, але найнадійнішими, як показала практика залишаються 3 типи ресурсів.

1. Популярні міські портали(у категорії типу “Відпочинок” чи “Подорожі”).

2. Спеціалізовані інтернет служби по бронюванню готелів в різних країнах і в Україні, у тому числі.

3. Розкручені туристичні сайти: тут потрібно буде вибрати місто, потім(якщо буде передбачена така можливість) район цього міста і вже після – розглядати, зокрема, готелі.

Наступна дія – пошук відповідного готелю: по статусу(зірки, типи, номерний фонд, відмітні знаки і так далі), за ціною і іншими важливими критеріями. Далі можна вийти безпосередньо на представницький сайт комплексу і зв’язатися з його адміністрацією, а можна оформити заявку тут же. Вибирати кожному для себе, але не варто обманюватися, вважаючи, що ціни при виході безпосередньо будуть привабливішими. Частіше найбільш щедрі знижки пропонують саме посередники(оскільки вони працюють з вибраними готелями на умовах “оптового” резервування і мають можливість знижувати ціни).

Як правило, подання заявки починається з натиснення кнопки “Book” чи “Бронювання”. У віконці, що з’явилося, треба буде вказати власні дані, кількість постояльців, термін перебування в місті і платіжні реквізити (номер і термін дії кредитної карти). Дуже важливо тут не допускати помилок в інформації, що вводиться, щоб потім не виникло складнощів при заселенні.

Коли заявка поступить в роботу, адміністрація готелю її розгляне і вишле відповідь заявникові. Останній, на підставі конкретної пропозиції(з вказівкою тарифів, знижок і інших умов), вирішуватиме, згоден він на неї чи ні. У першому випадку залишиться лише підтвердити броню і отримати офіційне запрошення. У другому – повернутися до початкового етапу і знову пройти увесь шлях. Благо виконувати це можна і удома, за чашкою улюбленого чаю.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: Заявка на бронювання місця в готелі, заявка на оформлення бронювання номера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *