Використання інтернету на роботі

Що таке всесвітня мережа? Головне достоїнство Інтернету в тому, що він зробив будь-яку інформацію доступною для людини з комп’ютером і модемом. Користувачі Мережі, які ніколи не виїжджали за межі своїх міст або країн, можуть здійснювати віртуальні екскурсії кращими музеями світу. Оскільки Інтернет сьогодні доступний практично усім, людей можна поділити на тих, хто ним користується правильно, і тих, хто користується неправильно. Пам’ятайте, що використання Інтернету на роботі передбачає використання його винятково для роботи. Не мандруйте Інтернет-простором в робочий час, навіть якщо вам здається, що “усі так роблять”.

У деяких компаніях підлеглим дозволяється користуватися Інтернетом під час обідньої перерви, але краще спочатку поцікавтеся у начальника, чи дозволено це у вашій компанії. Пам’ятайте, що у багатьох компаніях системний адміністратор стежить за тим, як службовці використовують Інтернетом. Буде дуже образливо, якщо вас звільнять із-за сайту errunda. com. Ну і, звичайно, жодна компанія не схвалює відвідування порносайтів, навіть якщо ви переглядаєте їх насамоті і після роботи. Програміст однієї компанії вийшов на роботу в суботу, щоб встановити на комп’ютери нове програмне забезпечення. Щоб відпочити, про відвідав деякі “дорослі” сайти з комп’ютера однієї із співробітниць.

В понеділок ця співробітниця прийшла на роботу, і при підключенні до Інтернету на її екран стали завантажуватися порносайти, один за одним. З’ясувати, чому це сталося, не становило великих труднощів. Із-за своєї дурості програміст втратив роботу. На деяких сайтах відвідувачів просять залишити свої відгуки. Якщо ви хочете що-небудь написати, пам’ятайте, що зневага тут абсолютно недоречна, як і стороння інформація. Краще написати: “У мене деякі побажання, які могли б поліпшити вашу роботу”, аніж : “Ваш сайт ніякий, і ваша компанія скоро прогорить!” Якщо ви відповідаєте за зміст і дизайн сайту, думайте про користувачів і розміщуйте на сайті тільки достовірну і корисну інформацію. Пам’ятайте, що не в усіх користувачів такий же потужний комп’ютер, як у вас. Якщо використовуєте анімацію, яка вимагає високого рівня комп’ютерного забезпечення, розмістіть на сайті її аналог для простіших машин.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *