Як встановити динамік в машину

Після купівлі хороших динаміків для автомобіля важливо змусити аудіосистему звучати як злагоджений оркестр. Одним із способів добитися цього, є правильна установка динаміка. Встановлюємо динамік в машину. Приготуйте необхідний для роботи інструмент.

Для цього вам знадобляться:

  • викрутки,
  • дрель або шуруповерт з насадками,
  • засіб для обтискування дротів,
  • паяльник,
  • пасатижі.

Спершу визначитеся з місцем установки динаміка. Найпростішим і швидшим способом являється розміщення його в дверях. Ця процедура не вимагає особливого професіоналізму і виконується самостійно однією людиною. Уважно прочитайте інструкцію, в якій детально викладений порядок дій для правильної установки динаміків.

Акуратно зніміть обшивку дверей і видаліть усі непотрібні деталі і сміття, що знаходяться під нею. Якщо в автомобілі вже були встановлені колонки, то витягніть їх і замініть електропроводку. Якщо вона знаходиться у нормальному стані, то її заміну можна не проводити. Після цього приклейте оправу для динаміка. Якщо клею в комплекті не буде, то придбайте звичайний супер-клей, який цілком підійде для виконання цієї процедури. Встановіть динамік в оправу і перевірте надійність його кріплення. Переконайтеся в тому, що ви ретельно прикрутили його. Займіться підключенням нових дротів. Для цього з’єднаєте позитивний дріт встановленого динаміка з позитивним роз’ємом проводки автомобіля. Аналогічну процедуру виконаєте з негативним дротом. Усі з’єднання виконуйте за допомогою пайки або спеціальних роз’ємів.

Переконайтеся в тому, що дроти правильно підключені до магнітоли або ресівера. Ретельно перевірте надійність усіх з’єднань, а також відсутність оголених місць на проводці. При виявленні дефектів намагайтеся негайно усунути їх. Після виконання усіх робіт перевірте звучання динаміка і його роботу при різних режимах відтворення музики. Встановити динамік в машину не складно, пробуйте встановити. 

авто магнітоло рі 803 як підключити динаміки, как установіть телік в авто

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *