Як зробити фортецю з паперу

Діти люблять чарівні казки і історії, в яких принци рятують принцес, лицарі б’ються на турнірах або йдуть на штурм фортеці. Малюки мають багату уяву і схильні самі придумувати різні історії про героїв, їх подвиги і битви. Ми в силах допомогти дитині зробити цікаве оформлення для казок, дія яких відбувається в середньовічному замку. Бажано, щоб дитина теж брала активну участь у будівництві замку. Адже зробити це досить просто. Дивлячись на результат своїх зусиль, малюк відчує законну гордість, а сам процес творчості принесе величезне задоволення. Перш ніж почати робити фортецю з паперу, треба провести деяку підготовку. Необхідно намітити контури і розміри майбутньої цитаделі, зробивши ескіз на папері. На цьому ж етапі варто визначитися з вибором матеріалу. Можна використати альбомні листи, білий картон, а також пакувальні коробки різного розміру і форми.

Отже, озброївшись ножицями, макетним ножем, пензликами, фарбами і клеєм, можна приступати до роботи. Усі частини фортеці виготовляємо окремо. На папері креслимо викрійки частин замку. Не забуваємо про те, що вони склеюватимуться. Також треба пам’ятати, що у фортеці є двері і вікна, які можна вирізати макетним ножем. Фортеця з паперу будується на основі простих геометричних фігур. Основну будівлю можна сконструювати з картонної коробки, вирізавши зубці на стінах і вклеївши дах за розміром. Вежі замку робимо циліндричної форми.

Дахи для них – у формі конуса. Склеювати краї викрійки можна, просто накладаючи їх один на інший. Але якщо папір занадто товстий, шви виглядатимуть не дуже акуратно і не будуть міцними. У такому разі краї викрійки якої-небудь частини фортеці склеюють за допомогою скотча або смужок тоншого паперу з обох боків. Готові частини фортеці треба з’єднати в одне ціле за допомогою клею. Коли конструкція досить просохла, можна приступати до декорування. Фортецю з паперу можна розфарбувати аквареллю або гуашшю. А можна використати і інші матеріали. Наприклад, для облицювання кріпосних стін підійде забарвлений в різні кольори висушений пісок або роздавлена яєчна шкаралупа, а черепицю на даху можуть імітувати вівсяні пластівці.

Невід’ємними атрибутами середньовічної фортеці є рів з водою і звідний міст. Тому треба узяти великий лист картону і повністю покрити його блакитною фарбою – це буде вода. Створити текстуру поверхні землі можна за допомогою того ж забарвленого піску. Траву ідеально зімітують покрашена в зелений колір тирса. Звідний міст також є і парадними воротами фортеці. Тому, роблячи головний вхід замку, не треба викидати вирізану частину. Прикріпіть її до основи фортеці у головного входу. Можна просто пофарбувати підвісний міст або наклеїти на його поверхню тонкі палички спагетті, пофарбувавши їх. Так міст виглядатиме натуральніше. Завершальним етапом буде установка паперової фортеці на основу. Тепер вона повністю готова до чарівних подій.

виготовлення казкових героїв своїми руками, Як робляться різні геосетричні фігури із картону, виготовлення казкової фортеці з паперу, виготовлення телефона з картону, виготовлення фортеці з картону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *