Як стати вампіром в реальному життіСила, краса і недоступність були основними властивостями вампірів, для тяжіння людей. З виходом на всесвітні екрани присмеркової саги, форуми вмить заповнилися питаннями на різну тематику. Але найпопулярнішою і основнішою темою була: “Як стати вампіром”? Фанати навіть стали приходити до дантистів з бажанням зробити ікла! І якщо ти є таким фанатом, який хоче стати вампіром в реальному житті, то ця інформація для тебе!

Види вампірів

Стати справжнім вампіром можна лише, відмовившись від звичайних людських почуттів. Оскільки їм не відомі людська радість, любов, співчуття. Спочатку ти повинен розуміти, на, що ти йдеш. Цим кроком ти як би стираєш своїх батьків з пам’яті, і вони для тебе стануть не більші за посудини наповнених кров’ю. Бо у вампірів немає родичів.

У світі існує два типи вампірів. Це: кровосисні і енергетичні. Спершу розглянемо першу групу цих хижаків. Кровосисні у свою чергу теж підрозділяються на декілька видів.

Існують такі вампіри, які бачать людей просто як їжу. Вони кровожерні, бездушні і невгамовні. Спокійні і тихі, які не кидаються на усіх підряд і “вбивають” лише тоді коли їм це життєво необхідно. А є і такі, які ніколи не мають постійного місця проживання, вони увесь час подорожують. Вампірів можна поділити і за іншим принципом. Вищі і нижчі. Вампіри нижчої міри здатні обернути будь-яку бажану ними людину в собі подібних, з метою поповнення сім’ї. Ну а вищі вампіри кого попало обертати не будуть, оскільки в цьому плані вони більш вимогливі. Вони вважають за краще собі подібних. Тобто розумних, красивих, сильних, але так само вони мають бути чисті душею і ним не мають бути ведені такі почуття як жадність, заздрість і так далі. Ну а тепер як стати реальним вампіром. Відомі декілька способів звернення. І проходження обряду це один із способів.

Як реально стати вампіром – усі способи

Вампіри тримають секрет цього обряду в найсуворішій таємниці, і пройти його зможуть лише ті, в кому вони повністю упевнені.

Перший варіант звернення це укус самого вампіра. Щоб тебе укусили, потрібно спершу знайти цього кровопивцю. Для цього треба знайти їх житло і частіше бувати в цих місцях. Але це дуже небезпечне зайняття, де все вирішує випадок. Залишившись наодинці з людиною, у вампіра буде два варіанти результату події. Випити усю кров або ж обернути тебе в собі подібних. Так само дуже багато залежить від самої людини, від її поведінки і як вона настроєна.

Ще одним з варіантів звернення є прокляття людини, яка жадає стати вампіром. Тут досить однієї людини, яка люто ненавидить і проклинає вас. І чим більше вона тебе ненавидить, тим більше шансів, що ти станеш оберненим. Але і тут ризик великий. У людини, яка була проклята, але який не стала вампіром життя виходить з колії. Проблеми в особистих справах, на роботі, відсутність друзів. Третій, але не за значенням варіант – звернення до чорної магії. Існують дві книги, за допомогою яких можна стати істинним вампіром. Це “Книга крові” і “Стрічка жертви”. Але є один нюанс. Дістати їх неймовірно важко.

Так само вампіром можна стати завдяки величезному бажанню стати таким. І якщо день від дня намагатися матеріалізувати думку те це, врешті-решт, станеться.

Можливо, навіть завдяки долі бути оберненим. Серед вампірів є легенда, якщо дитині з народження уготовано бути вампіром, то, не дивлячись, ні на що вона ним стане. Подейкують, що є деякі рецепти допомагають впливати на цей процес звернення. Один з них це з’їсти викопаного тобою хробака в повний місяць і попросити твого друга укусити тебе. Ну а другий варіант це позбавити життя горобця в п’ятницю 13 і випити його кров.

І не дивлячись на усі ці способи, які були приведені, у світі величезну кількість людей які затверджують, що без справжніх вампірів тут не обійтися. Теорія медиків така. Є люди при народженні, у яких в крові відсутні деякі речовини і що б тимчасове заповнити цей запас речовин вони повинні пити кров.

Як стати енергетичним вампіром

Тепер дізнаємося як стати енергетичними вампірами. Енергетичний вампір – це людина, яка споживає чужу висмоктану енергію і інші сили для задоволення особистих потреб.

Природно нав’язується питання. Як ним стати? Один із способів це стати цигуністом. Цигуніст – це та людина, яка володіє особливими знаннями про те, як відбирати людську енергію і використати її. Крім того цигуністи обізнані про енергетичні точки за допомогою яких можна прискорити процес отримання сил.

Так само можна стати ментальним вампіром. Такі істоти мають підвищене красномовство і можуть психічно подавити жертву. Енергетичні вампіри перш ніж позбавити жертву енергії спершу повинні її розлютити. Вивести її з себе. І чим більше буде негативу з боку жертви, тим більше буде енергії для вампіра.

Сподіваємося Ви усі розумієте, що просто стати реальним вампіром неможливо. Не треба серйозно сприймати усі ці способи, це міфи і легенди. “Пограйте у вампірів” зі своїми друзями, обійшовшись без травм і кровожерних вчинків.

Ми щиро сподіваємося, що наша стаття допомогла вам відповісти на питання, як швидко стати вампіром. Якщо ви удома стали лордом вампіром без укусу, то розкажіть нам про це прямо зараз, нам було б дуже цікаво дізнатися про ваш спосіб або ритуал.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: як стати вампіром, як стати вампіром в реальному житті

Коментарі 3 коментарі

  • Посміялася над прочитаним, але в той самий час і жахнулася – невже хтось серйозно цікавиться цим питанням?! Надивляться усіляких там фільмів, а потім займаються дурнею!

  • щоб статы вампипом нада выпыть вампирську кров умерты з кровю вампира в организми и колы ты знову ожывеш то треба выпыты людськои крови щоб не изсохнуть и не померты

  • Хочу стати вампіром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *