Як правильно нанести пудру

Біла шкіра обличчя завжди була основною ознакою краси у всі часи. Перша пудра з’явилася в Стародавньому Єгипті. Серед гречанок популярністю користувалися свинцеві білила. В ролі пудри в різні часи і у різних народів використовувалися найрізноманітніші матеріали, іноді дуже дивовижні для сучасної жінки: вохра червоного і помаранчевого кольорів, біла глина, пшенична, а іноді і бобове борошно, у деяких жінок користувалися популярністю навіть екскременти крокодилів.

Пудра складає основу будь-якого якісного сучасного макіяжу. З її допомогою можна вирівняти шкіру і її колір. Якщо знати, як правильно нанести пудру, рум’яна ляжуть рівніше і природніше. Пудра незамінна при макіяжі жирної і комбінованої шкіри, оскільки дозволяє зменшити жировий блиск на шкірі, маскує розширені пори.

Але ця ж властивість пудри – підсушувати шкіру – може послужити погану службу пані із сухою шкірою, що в’яне, і навіть ще більше погіршити ситуацію. Але при нормальній і жирній шкірі знання як правильно наносити пудру просто необхідно.

На сьогодні існують наступні види пудри:

Розсипчаста пудра відмінно розподіляється на шкірі обличчя. Єдиною незручністю в її використанні є те, що її проблематично носити в косметичці з собою – це не похідний варіант. Нею краще всього користуватися удома при нанесенні основного макіяжу. Улюбленою мешканкою жіночих сумочок без сумніву є компактна пудра, яка завжди і у будь-яких умовах готова прийти на допомогу своїй хазяйці. У цьому різновиді пудри самий високий вміст жиру, що робить можливим її використання при сухій шкірі.

Теракотова пудра містить цілющі грязі. Якщо знати, як правильно наносити пудру цього типу, можна вигідно підкреслити контури обличчя. Але її використання не рекомендується при блідому кольорі обличчя.

Рідка крем-пудра також може використовуватися при сухій шкірі, але нею не варто користуватися жінкам з жирною шкірою, оскільки вона не зменшить, а навпаки – проявить усі недоліки такої шкіри. Зелена пудра має бути в арсеналі жінок, які не можуть похвалитися ідеальною шкірою. Вона відмінно маскує різні дефекти шкіри(почервоніння, проступаючі судини, прищі). Але цією пудрою точково замазують тільки ті місця, які потребують коригування, згори накладається шар звичайної пудри. Пудра, що складається з різнокольорових кульок, наноситься тільки дуже тонким шаром. Вона має світловідбиваючий ефект, який надає шкірі обличчя особливу свіжість.

Для вечірнього макіяжу використовують мерехтливу пудру. Ефект мерехтіння досягається в темряві наявними в пудрі золотистими або сріблястими частинками. Але при денному світлі ця пудра надає шкірі ненатуральний тон. Наноситься мерехтлива пудра на область вилиць, скронь, рук, області декольте, виключаючи нанесення на середину особи.

У антисептичній пудрі містяться протизапальні і антибактеріальні компоненти. Якщо нанести таку пудру за допомогою ватки на запалену шкіру, то можна вирішити і цю проблему. Але цю пудру рекомендується використати тільки для жирної і комбінованої шкіри. При нанесенні на суху або нормальну шкіру можна тільки зробити гірше.

Бронзова пудра влітку замінить усі тональні засоби для смуглявої шкіри. При ідеальній шкірі можна використати прозору пудру, яка допоможе приховати жирний блиск.

Будь-яка жінка, яка знає, як правильно нанести пудру, може зробити своє обличчя ідеальним. Спасибі за увагу. 

Проста пудра використання, Як наноситься пудра, як правильно мастурбировати дівчині, як правильно мастурбировати шоб получити оргазм

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *