Як вибрати зимову шапку

Зимові шапки бувають виконані з різних матеріалів, існує безліч моделей, дизайн яких міняється залежно від модних тенденцій. Вибирати відповідний варіант треба з урахуванням кліматичних умов і власних переваг.

Вибираємо шапку на зиму

Спочатку визначтеся, яку модель ви хочете вибрати. З шубою і дублянкою можна носити хутряні шапки, теплу хустку, капор. Якщо ви носите пухову куртку або утеплене пальто, краще купуйте в’язані вироби, добре виглядають і берети. До шкіряних моделей верхнього одягу купіть шапку з шкіри, велюру або фетру. Зверніть увагу на моделі головних уборів. Їх слід підбирати, виходячи з типу зовнішності. Не варто придбавати широкополий капелюх кругловидим і капелюх з вузькими полями власникам овального обличчя. Шапки надані у продажу у великій колірній гаммі. Так головний убір повинен поєднуватися з курткою, плащем, дублянкою і так далі. Якщо ви блондинка, можете купувати шапки контрастних відтінків, рудоволосим потрібно враховувати, що тон шкіри у них теплий, отже, більше підійдуть моделі аналогічних тонів.

Вибирайте шапки в спеціалізованих магазинах, уважно вивчайте пошиття, поміряйте модель, запитайте продавця про країну-виробника. У хутряних шапок ворс однакової довжини, не мнеться і не обсипається. Подуйте на нього або акуратно відсуньте рукою. На швах не повинно бути клею, слідів фарби і сторонніх вкраплень. Шапка ніде не повинна тиснути, в ній не повинно бути розбіжностей в області шва. Підкладка зазвичай виконана з синтетичних тканин, оскільки на натуральні у багатьох алергія.

В’язану шапку вибирайте також уважно. Перевірте якість пошиття, подивіться на процентне співвідношення ниток, якщо вона була пов’язана з декількох видів сировини. Приміряйте модель – вона має бути якраз, не тиснути, не спадати. Зазвичай такі шапки продають в комплекті з шарфом. Вибираємо шапку на зиму після купівлі верхнього одягу – так ви зможете підібрати потрібну колірну гамму. Можете замовити виріб. У такому разі він буде пошитий з урахуванням ваших індивідуальних переваг і відповідати усім розмірам. Крім того, подібної моделі не буде більше ні у кого. Зимову шапку шиють впродовж 2-3 тижнів, в’язану зроблять за тиждень або навіть менше. У спеціальних ательє можете замовити пошиття берета або капелюха – у такому разі терміни обумовлюються строго індивідуально, залежно від зайнятості майстра. 

вибрати хутряну шапку, де можна купити зимову хутряну шапку, купити зимові шапки, моделі вязаних шапки своїми руками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *