Як вибрати гумові чоботи

Щоб пережити без наслідків для здоров’я осінню сльоту, необхідно мати у своєму гардеробі гумові чоботи. Крім того, що це практичне непромокальне взуття збереже ваші ноги від вогкості, воно дозволить зберегти в цілості демісезонні шкіряні чобітки, які швидко псуються від бруду. Як вибрати якісні і практичні гумові чоботи?

Вибираємо гумові чоботи

Зверніть увагу на підошву чобіт. Вона повинна мати рельєфний малюнок. Інакше ви ковзатимете по калюжах і льоду, який часто ховається під водою. Огляньте самі чобітки. Якщо на гумі є роздутості, тріщини, шорсткості, подряпини або здерта фарба, то такий виріб пропускатиме воду. Якщо на чоботі є шви – вони мають бути рівними і акуратними. Часто гумові чоботи мають ушиту блискавку. Надівати таке взуття зручніше, але майте на увазі, що якщо вода дістане до застібки, ваші ноги промокнуть. Подивіться на текстильні вставки, які має чобіт, і на його підкладку. Краще, якщо вони будуть з натуральних матеріалів. Також зверніть увагу на якість склеювання гуми і текстилю. Місця з’єднання мають бути рівними і водонепроникними.

Ретельно перевірте місце з’єднання підошви і самого чобота. Якщо є тріщинки, складки і не проклеєні місця, таке взуття пропускатиме воду. Це важливо, при виборі гумових чобіт. Приміряйте гумові чоботи. Майте на увазі, що якщо гумове взуття мале, то воно не розноситься з часом. Надівайте чоботи на шкарпетку, краще вовняну, оскільки тонка шкарпетка може не вистачити для захисту від осіннього холоду. Дуже хороший варіант для прохолодної погоди – чоботи з хутряним прокладенням-чобітком. Цей чобіток можна виймати і носити взуття зі шкарпеткою. Проте в холод, завдяки такому прокладенню, ногам буде тепле і комфортне.

Виберіть малюнок на чоботях. Якщо ви носите яскравий осінній одяг, то гумові чоботи краще підібрати строгого забарвлення. У тому випадку, якщо ваш гардероб однотонний, вибирайте взуття з ефектними принтами. Принісши чоботи додому, в першу чергу перевірте гумові чоботи на герметичність – поставте в тазик з водою. Якщо волога не проникає всередину – можна спокійно одягати їх в сиру погоду. Тепер ви можете сміливо йти в магазин і купувати гумові чоботи, як вибрати ви вже знаєте.

гумові чоботи львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *