Метелики з гофрованого паперу своїми руками [draft]Умільці дуже люблять вироби з гофрованого паперу – і це цілком виправдано. Цей матеріал досить м’який і податливий, в той же час прекрасно тримає форму. Крім того, широка палітра кольорів дозволяє творити абсолютно будь-які аплікації і об’ємні вироби, та і коштує гофробумага зовсім не дорого. Одним словом, ідеальний матеріал для зайняття творчістю самостійно або в співавторстві зі своїми дітками.Один з найпростіших виробів – метелики з гофрованого паперу своїми руками. Зробити їх можна дуже швидко, а потім прикрасити кімнату або коробки з подарунками рідним і близьким. Нижче ми приведемо детальний майстер-клас по виготовленню такої прикраси.

Метелики з гофрованого паперу своїми руками : варіант 1

Для того, щоб виготовити паперового легкокрилого спокусника, нам треба підготувати:

 • гофрований папір (бажано різних яскравих кольорів);
 • ножиці;
 • степлер.

Починаємо працювати.

 1. Спочатку треба нарізувати з гофрованого паперу смужок, довжина яких дорівнюватиме приблизно 10 см, а ширина – 2-3 см Потім її треба буде акуратно скрутити посередині, не м’явши з країв, закріпити скобою від степлера і зігнути навпіл.
 2. Ці деталі будуть крильцями, а тому чим більше буде кольорів, тим більше буде різних метеликів. Тепер треба вибрати форму крилець – закруглену, загострену і тому подібне. Вирізувати необхідно обидві половинки одночасно, щоб форма була однаковою.
 3. Тепер між верхньою і нижньою частинами крилець треба зробити невеликі складочки, щоб створити ілюзію крила, що складається з двох половинок, як у живого метелика. Папір акуратно розпрямляємо. Метелик готовий.

Цю красуню можна посадити на нитку і повісити на люстру, можна за допомогою шпильки приколоти до штори або приклеїти до коробочки з подарунком. Скобу посередині можна приховати, обернувши серединку вузькою смужкою гофрованого паперу того ж або контрастного кольору. Для закріплення треба крапнути зовсім небагато клею. Метелик буде бездоганним.

Метелики з гофрованого паперу своїми руками : варіант 2

Ще один швидкий і простий спосіб виготовлення метелика з паперу: майстер-клас. Він підійде у тому випадку, якщо часу зовсім мало або треба виготовити багато комах.Нам знадобляться:

 • різноколірна гофробумага;
 • ножиці;
 • клей;
 • нитки.
 • блискітки, брокат (за бажанням)

Порядок роботи :

 1. З різноколірних листів гофрованого паперу вирізувати по дві пари крилець – одні більше, одні поменше. Покласти їх один на одного і акуратно перев’язати посередині ниткою. Якщо метелики заплановані як підвіски, то кінчики нитки обрізувати не варто.
 2. З того ж або іншого гофрованого паперу вирізуємо вузьку довгу смужку, згинаємо її навпіл. Рівно посередині нудно зробити надріз приблизно до центру смужки. Потім цією смугою обернути метелика, по надрізу міцно скрутити вусики, закріплюючи таким чином тільце і крильця разом.
 3. На кінчики крилець можна посадити по крапельці клею, в який насипати броката.

Таким чином, всього за декілька хвилин можна створити цілу зграйку чарівних метеликів, які однаково добре виглядатимуть на шторах в кімнаті, на стінах офісу або на коробочці, в якій схований подарунок. Залучаючи до творчості дитини, ви дасте йому можливість краще упізнати красу навколишнього світу, а також з користю і весело проведете час разом.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *