Колорирование на темне волосся: ідеї, особливості відходу [draft]Сьогодні існує безліч способів змінити зовнішній вигляд, якими найчастіше користуються жінки, і одним з таких варіантів є колорирование на темне волосся. Це фарбування пасм фарбами різних кольорів, яке дозволяє кардинально змінити зовнішність. Брюнетки успішно використовують таку можливість, тим більше що власниці темного волосся можуть дозволити собі яскраві, а іноді і зовсім отруйні відтінки. Перетворюватися самостійно в домашніх умовах складно, тому варто скористатися послугами професіоналів.

На замітку! При колорировании волос допускається використання до 10 тонів фарб. Найчастіше фарбування виконується за допомогою 3 − 4 кольорів, близьких по відтінку.

Особливості техніки

Як відомо, темне волосся важче піддається фарбуванню, чим світлі. Тому досить складно заздалегідь передбачити, який вийде результат. У жінок з однаковим кольором пасм фарбування може дати абсолютно різний відтінок за умови використання аналогічної фарби.

На замітку! Перед нанесенням яскравих фарб на темні пасма, заздалегідь їх треба освітлити, щоб отримати необхідний відтінок. Якщо ігнорувати це правило, результатом фарбування може стати жовтуватий або рудий колір.

Багато брюнеток знають, що колорирование на темне волосся візуально збільшують об’єм шевелюри, тому цей метод фарбування часто використовують власниці рівних і тонких локонів. Якщо професійно підійти до роботи, вийде яскрава зачіска. Декілька відтінків вдало гармоніюють один з одним, цікаво переливаючись між собою. І фото колорирования на темному волоссі дають можливість в цьому переконатися.

Переваги і недоліки

Фарбування в цій техніці має безперечні переваги:

  • освіжає образ;
  • підходить для жінки будь-якого віку;
  • підкреслює індивідуальність;
  • не потребує щомісячного оновлення;
  • коригує овал обличчя.

Недоліків значно менше:

  • необхідність використання засобів по догляду за забарвленим волоссям;
  • обмеження при виборі тонів для темного волосся;
  • необхідність попереднього освітлення перед нанесенням яскравих і світлих фарб.

Важливо і те, що колорирование можна робити на довге, коротке або середнє темне волосся – в кожному випадку воно виглядає прекрасно, що підтверджують фото.

Які відтінки вибрати?

Вибір відтінків індивідуальний і залежить від багатьох чинників: особистих переваг, цветотипа дівчини, зачіски, іміджу і іншого. Для жінок із смуглявою шкірою і карими очима бажано віддати перевагу фарбуванню кінців пасм непомітними відтінками. Також вдало виглядатимуть варіанти колорирвоания темного волосся шляхом контрастного освітлення. Проте переходи не мають бути різкими.

І якщо в 2017 році було в моді колорирование волосся яскравими відтінками, то в 2018 році істотних змін не передбачається, любительки виділитися з натовпу можуть продовжити використати для створення свого образу помітні і екстравагантні кольори для фарбування темного волосся, як на фото.

Червоні, жовті, зелені – фантазії безмежні. Темні пасма вдало поєднуються практично з будь-якими яскравими кольорами.

Що стосується жінок з досить витриманим стилем, для них підходять природні карамелеві або шоколадні відтінки.

Варіанти колорирования

Існує декілька техніки фарбування пасм за цією методикою, кожна з яких має свої особливості. Найпоширеніші варіанти колорирования темного волосся з фото будуть описані нижче.

Горизонтальне

Ця техніка здійснюється двома різними стилями, які протилежні один до одного. У першому варіанті виконується плавний перехід від темного до світлого відтінку. Причому межі розмиті, не чіткі, за рахунок чого досягається натуральний ефект. У другому варіанті забезпечується різкий перехід між кольорами, що видно на фото.

Другий вид горизонтального колорирования волос використовується рідше, ніж перший.

Зональне

Цей вид схожий з технікою балаяж. Забарвлюються окремі пасма фарбою контрастуючого відтінку. За допомогою цієї техніки здійснюється світле колорирование на темне волосся або використовуються фарби інших кольорів.

Подовжнє

Найпоширеніший вид колорирования. Фарбування пасм здійснюється по усій довжині − від кореня до самого кінчика. При цьому намагаються підібрати кольори, схожі між собою. Завдяки такому способи фарбування можна кардинально змінити образ, візуально омолодитися, надати свіжості зачісці.

Брондирование

При брондировании темні пасма забарвлюють у близькі відтінки. Цей вид колорирования досить поширений, оскільки зачіска з ним виглядає ефектно. По техніці брондирование схоже з класичним мелированием і омбре.

Каліфорнійське

При такому виді фарбування спостерігається поступовий перехід від темного до світлого. Воно користується популярністю у брюнеток, оскільки на темному волоссі виглядає краще і ефектніше, ніж на світлих локонах.

Результат каліфорнійського колорирования вражає, оскільки у коренів волосся залишається темним, а у кінчиків освітлюються. Відрізняється і ширина пасм.

Візерункове

Цей вид колоририрования найскладніший. Для нього використовуються спеціальні трафарети, а виконувати процедуру повинні тільки професіонали. Головного ефекту вдається досягти шляхом підбору контрастних відтінків.

Неонове

Для такого виду колорирования підбираються яскраві, навіть кислотні відтінки. Фарбування за неоновою технологією часто вибирають представниці панк-культур, жінки, які намагаються виділитися із загального натовпу.

Для неонового колорирования можна використати абсолютно будь-які кольори. Фарба наноситься по усій довжині пасм або упоперек. Таким чином, для тих, що бажають поекспериментувати з власною зовнішністю, немає обмежень.

Колорирование на коротке темне волосся

Фото колорирования короткого волосся темного кольору представлені нижче.

Для фарбування короткого волосся часто використовується техніка балаяж. При цьому процедуру можна проводити не з фольгою, а із застосуванням спеціальної шапочки, через отвори якої витягають пасмочки. Техніка фарбування не занадто відрізняється від мелирования.

Колорирование на середнє і довге темне волосся

Залежно від техніки, фарбування темного волосся середньої довжини виконується шляхом виділення окремих пасм від коренів або центру. В даному випадку доцільно використати фольгу.

Фото колорирования на темне волосся середньої довжини нижче.

Фарбування довгого волосся відбувається таким же способом, як у попередньому випадку.

Фото-ідеї

Щоб перетворитися в кращу сторону, рекомендується звернутися до професіоналів. Вони дадуть цінні поради і виконають якісне фарбування, яке підійде конкретній жінці.

Брюнеткам надзвичайно підходить кольорове колорирование на темне волосся: червоне, руде і навіть синіше.

Ще дві фото-ідеї колорирования на темне середнє волосся з чубком представлені нижче.

Панночки з коротким волоссям також можуть собі дозволити зробити колорирование, кардинально змінивши імідж.

Догляд за волоссям після колорирования

Оскільки при колорировании здійснюється хімічна дія на волосся, надалі потрібно буде забезпечити їм дбайливий відхід. Зокрема, він пов’язаний з додатковим живленням.

На замітку! Ефект тримається приблизно 4 − 14 тижнів. На тривалість збереження результату впливає не лише особливості структури волосся, але і спосіб фарбування, а також правильний догляд.

Після кожного миття голови рекомендується використати кондиціонер. При виборі косметично засобів необхідно віддавати перевагу тим, які здатні забезпечити дбайливий відхід за забарвленим волоссям. Завдяки такому підходу вдасться довше зберегти насиченість кольору.

Не варто забувати о поновлюючих і поживних масках для волосся. Вони можуть бути покупними або приготованими самостійно в домашніх умовах.

Після миття сушити волосся за допомогою фену треба з використанням спеціальних термозащитних засобів. Вони допоможуть зберегти блиск і захистити від негативної дії високих температур.

Таким чином, колорирование виступає вдалою альтернативою класичному фарбуванню волосся. Воно підходить для жінок, які хочуть внести зміни в зовнішність, але не готові повністю перефарбовуватися. Крім того, колорирование завдає набагато менше шкоди, оскільки хімічна дія здійснюється не на усі пасма. Бажано довіритися кваліфікованим фахівцям, але якщо хочеться зробити фарбування в домашніх умовах, заздалегідь необхідно ознайомитися з методикою. Інакше необхідного ефекту досягти не вдасться.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *