Мелирование на русяве волосся 2018 – модні тенденції [draft]На сьогодні мелирование на русяве волосся є однією з найпоширенішої техніки фарбування. Суть методики полягає в нанесенні фарби не на увесь об’єм, а окремі пасма. В результаті створюється чергування забарвленого і незабарвленого волосся, утворюючи єдиний і гармонійний образ. Існує безліч різновидів цієї техніки фарбування. Вибір залежить не лише від особистих бажань, але і від довжини, відтінку волосся, загального іміджу. Модні тенденції 2017 року диктували свої правила, жінки зі всього світу практикували мелирование на довге, коротке і русяве волосся середньої довжини, що підтверджують численні фото. А що ж модно в 2018 році?

Особливості мелирования на русяве волосся

Головна особливість мелирования на будь-яке волосся, незалежно від того, русяві вони або ні, полягає в труднощах проведення процедури в домашніх умовах. Таке фарбування повинен робити саме фахівець, і тільки йому необхідно довіритися, адже на коні зовнішній вигляд.

Для мелирования використовується фольга, в яку завертаються пасма після нанесення фарби і витримуються певний час. Потім фольга розгортається, а волосся миють з шампунем. Також замість фольги можна застосувати спеціальну шапочку.

На замітку! Залежно від первинного відтінку пасм, розрізняються колірні варіанти мелирования на русяве волосся. Якщо самі пасмочки і фарба, що наноситься на них, схожі за кольором, все зливатиметься в загальний тон. Сенсу в такому фарбуванні просто немає. Тому цією технікою фарбування повинні займатися тільки досвідчені колористи, які уміють правильно поєднувати відтінки для досягнення потрібного результату.

Також важливо розуміти, що світле волосся легше піддається фарбуванню, чим темні від природи.

Переваги і недоліки

Процедура має декілька безперечних переваг:

 • можливість “оживити” зачіску без різкої зміни відтінку;
 • підходить дівчатам і жінкам будь-якого віку;
 • не вимагає частого підфарбовування коренів, що відросли;
 • зафарбовує сивину;
 • робить зачіску объемнее.

Але недоліки також є присутніми :

 • складність виконання в домашніх умовах;
 • труднощі в підборі відтінків для русявого волосся (необхідно постаратися підібрати фарбу, яка по тону хоч трохи відрізнятиметься від природного відтінку волосся);
 • шкода для здоров’я, оскільки використовуються хімічні препарати (цей недолік характерний для будь-якого виду фарбування хімічними фарбами);
 • заборона на проведення процедури після хімічної завивки і фарбування хною.

Види мелирования на русяве волосся: модні тенденції 2018 року

За величиною і частотою мелирование на русяве волосся буває велике і дрібне, часте і рідкісне.

Фарбування здійснюється фарбою всіляких кольорів. Зустрічається чорне і біле мелирование на русяве волосся, а також кольорове: червоне, сіре, руде, рожеве, попелясте, що можна побачити на фото.

На замітку! Власницям русявого волосся підходять темні і світлі відтінки, тому у них є можливість поекспериментувати з власною зовнішністю.

Нижче представлені види мелирования русявого волосся з фото, відповідно до модних тенденцій 2018 року.

Класичне мелирование

Класичний спосіб мелирования є найпоширенішим, тому багато хто віддає перевагу саме йому. Це спосіб фарбування від коренів до самих кінчиків. На фото видно, яким красивим виходить мелирование пасмами на русяве волосся, причому тонке виглядає набагато краще і акуратніше, ніж велике.

Класичне мелирование русявого волосся роблять світлими відтінками фарб. Проте важливо, щоб цей колір вдало гармоніював з натуральним кольором пасм.

Мелирование BROND

Одним із способів фарбування волосся є брондирование, при якому використовуються фарби декількох відтінків, наближених до натуральної колірної гамми. Завдяки отриманій грі кольорів вдається візуально збільшити об’єм шевелюри, зробити їх більше сяючими, наповнити енергією.

На замітку! Брондирование часто практикується у голлівудських зірок, які намагаються за допомогою його виділитися з натовпу і поліпшити свій образ.

Для мелирования темно-русявого короткого або довгого волосся, з чубком або без, за цією технологією в 2018 році використовуються кавові, шоколадні, мідно-каштанові відтінки фарб. Саме такі кольори найбільше підходять для темних пасм. Вони не занадто виділяються на загальному фоні, але, в той же час, дозволяють добитися карколомного результату.

Для мелирования на світло-русяве волосся підходять фарби бежевого, пшеничного, горіхового, бурштинового відтінків.

Американське мелирование

Суть американського мелирования русявого волосся полягає у фарбуванні пасм двома і більше кольорами (колорирование). Спочатку фарбування за цією технологією здійснювалося за допомогою червоного, помаранчевого, рудого і коричневого кольорів. Варто відмітити, що кольорове часте і рідкісне мелирование підходить як для темно-, так і світло-русявого волосся, що можна побачити на фото.

Проте не завжди шевелюра при цьому способі фарбування виглядає яскраво і впадає у вічі. Можна зробити легеню американське мелирование на русяве волосся, яке створює м’які відблиски, вдало гармоніює з темними і світлими пасмами. Така зачіска не виглядає помітно, а просто трохи освіжає образ. Американське мелирование роблять на коротке, середнє або довге русяве волосся, що підтверджують численні фото.

На замітку! При мелировании на русяве волосся в американському стилі використовують 2 − 5 відтінку, за рахунок чого зачіска стає пишніше, живіше і рухливіше.

Шатуш

У 2018 році шатуш залишається на піку популярності. Це красиве, але, в той же час, дбайливе мелирование, яке зображено на фото, можна використати на темне або світле волосся, застосувати для короткої або довгої стрижки, пасм середньої довжини.

Для фарбування по техніці шатуш характерні хаотично розміщені освітлені пасма і затемнені корені. Створюється відчуття вигорілого на сонці волосся. Чіткі межі відсутні, що робить волосся натуральнішим і природнішим. Таким чином, колірний градієнт плавний, розмитий. Шатуш можна оновлювати набагато рідше, ніж інші види цієї техніки фарбування – приблизно один раз в 3 місяці.

Каліфорнійське мелирование

Ще одна модна тенденція 2018 року – каліфорнійське мелирование на русяве волосся, яке представлене на фото.

Суть цього фарбування полягає в плавному переході одного відтінку в іншу. Аналогічно шатушу, створюється ефект вигорілих на сонці пасм, що характерно для жителів сонячної Каліфорнії. Оскільки натуральність в 2018 році в моді, каліфорнійське мелирование в тренді, воно виконується на темно- або світло-русяве волосся підходить для короткої і стрижки іншої довжини, з чубком або без неї.

Омбре

Зазвичай таку техніку фарбування використовують для того, щоб освітлити шатенок. При цьому фарба наноситься на пасмо приблизно з середини, тому можна сказати, що омбре – часткове мелирование на русяве волосся. Для тих, хто любить виділитися з натовпу, можна вибрати кольорові відтінки. Спочатку локони знебарвлюються, а потім на них наноситься фарба яскравого кольору.

Яким кольором можна зробити мелирование по техніці омбре на русяве волосся? Відтінки підбираються, залежно від первинного. Приміром, холодне мелирование на русяве волосся здійснюється за допомогою попелястого кольору, завдяки яскравому рудому відтінку вдається створити екстравагантний образ, підкреслити індивідуальність можна плавним переходом синього у блакитній. На фото можна побачити, як виглядає темно-русявий колір волосся з мелированием за типом омбре.

Венеціанське мелирование

Венеціанське мелирование на русяве волосся, яке представлене на фото, виділяється багатим вибором відтінків і користується популярністю, що підтверджують численні відгуки.

Красиве дрібне венеціанське мелирование доцільно виконувати на рідкісне русяве волосся, оскільки таке фарбування візуально надасть зачісці більше об’єму. У 2018 році в моді коньячний, медовий, пісочний, шоколадний і інші кольори. Варто відмітити, що допускається не лише окреме використання тонів, але їх поєднання.

Балаяж

Ще один варіант часткового фарбування – балаяж. За допомогою цієї техніки виконується мелирование з тонуванням на русяве волосся, що підтверджують фото.

Техніка балаяж відмінно підкреслює силует стрижки, тому запросто може бути використана для мелирования на короткому і довгому русявому волоссі.

Французьке мелирование

Як приклад французького мелирования на русяве волосся запропоновані наступні картинки.

Судячи з фото, французьке мелирование на русяве волосся чудово виглядає як на каре, так і іншій стрижці. Видимий м’який перехід відтінків. Така техніка відноситься до щадних методів фарбування волос, при якому відбувається освітлення на декілька тонів.

Мелирование на русяве волосся для чоловіків

По структурі чоловіче волосся відрізняється від жіночого, тому вони важче піддаються фарбуванню. Для мелирования на русяве волосся чоловіка, як правило, використовують фарбу відтінку блонд, покриваючи їй лише кінчики пасм. Проте існують і такі, хто вважає за краще яскраво виділятися за допомогою фарбування іншими кольорами. На фото представлені приклади мелирования на русяве волосся, яке переважне для коротких стрижок у чоловіків.

Як зробити мелирование в домашніх умовах?

Оскільки мелирование на русяві або інший колір волосся в салонах має порівняно високу ціну (на довгі пасма – близько 2 500 рублів), деякі наважуються робити його в домашніх умовах. Для цього треба підготувати необхідний склад по інструкції на упаковці, а потім приступити до самої процедури.

З шапочкою ця техніка фарбування виконується таким чином:

 1. Надіти шапочку і рівномірно витягнути тонкі пасма через спеціальні отвори.
 2. Нанести склад на пасма і почекати необхідний час (до 30 хвилин).
 3. Змити фарбу, не знімаючи шапочки, використовуючи шампунь. У кінці нанести бальзам за усе волосся.

З фольгою робити мелирование набагато складніше, тому рекомендується звертатися до фахівців.

Фото до і після мелирования

Наочно побачити отриманий результат допоможуть фото до і після мелирования пасмами светло- і темно-русявого волосся.

Відео

Перш ніж робити мелирование на русяве волосся в домашніх умовах, варто проглянути відео.


Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


Теги: мілірованіє волосся, фото венеціанського мелврування на русяве волосся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *